Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Perko

Jare, Pejdzic,

Danga, Zagor, Trifa

Rasa, Novica,

Mozli, Janker, Mika

 

Uskok,

Lojd, Lazic,

Davidovac, Dobric, Radanov,

Rit, Simonovic, Simanic,

Kuzmic, Kuridza

 

Bez pleja i oni i mi, solidni na 2 i 3, upitni na 4 i 5, rotacija po 11 igraca.

 

Sve u svemu nismo favoriti ni u 1. ni u 2. kolu, a o finalu je neozbiljno pisati.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

"Šetao sam sa devojkom, kupovao sam joj cveće i kada je prodavac video privezak za ključeve sa grbom Partizana koji sam izvadio, pitao me je za koga navijam. Unervozio sam se, pomislio da to nije baš dobra situacija. I onda sam rekao: ´Znaš šta, za Partizan, želim da igram za taj tim´. A on mi kaže ´dobro´ i povlači rukav, kada ono cela ruka u tetovažama Partizana! Dokaz da je ovde to sve više od košarke. Način života." Trej Dreksel

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Više bi voleo da nas čukne Borac sutra nego da uzmemo kup.
Čisto da pokažu narodu koliko smo jadni,a oni naoštreni proriv nas.
Takođe, ako kojim slučajem opet osvojimo ovaj renomirani pehar - stavljam sveti topic na ignore do kraja sezone.

Sent from my HD1913 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

A sta imamo od toga i da uzmemo kup? Tj sta negativno? Odjednom cemo svi kao slepci da nadjemo neku novu energiju da se nadamo? Da poverujemo kako smo ipak neka klasa? Da bi ovaj tim Izbriljirao da sad sve krene iznova?

 

Msm mene apsolutno zabole za ovaj trofej, ali me vidim sta dobijamo instant ispadom na startu.

Link to comment
Share on other sites

Ja bi voleo da uzmemo kup generalno ne vezano sad za ovu pricu nije mi nikad bilo jasno to nipodastavanje kupa i u fudbalu kaooo ma kup ko ga ebe

Sta bre trofej je trofej

Mislim necemo ga uzeti nego hocu da kazem da volim taj trofej i da mi znaci ne ko domaca titula ona mi je No1 ali i kup mi je ok

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Ja iz nekog bizarnog razloga verujem da uzimamo kup.

 

Inace posto me nije bilo neko vreme da kazem da:

- ovo ciscenje rostera uopste nije lose. I dalje igramo uzasno ali smo bar jeftiniji

- ne osecam apsolutno nikakvu vezu sa Ostojama, Veljama i ostalim kriminalcima. To sto se dovodimo u vezu sa istim klubom jer sticaj nesrecnih okolnosti, a prema njima gajim samo gnusanje.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...