Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

15 minutes ago, Alek The Great said:

Vec sam pisao, ali ovde se cita selektivno.

1 Nikolic,
2 Pejdz, Trifunovic
3 Zagorac
4
5 Mozli

Tu su i klinci Jovanovic na 2, Tarlac na 3 i Radovanovic pretpostavljam na 4. Naravno, i uvek prisutni i neunistivi Novica.

 

Matoro, pa senilno :twak:

 

Znači praktično ne ostaje niko. Sa Alijem smo kako se čuje već u nekoj svađi, ostala četvorica će na zelenije pašnjake "jer klub mora od nečega da živi". Igraće ovih par juniora, poneko iz Mladosti i nahvataće se još par Amera (kad mogu Borac Čačak i Igokea da ih imaju naći će se neki i za nas). Eventualno na sva zvona neki povratnik Birča style da oporavi karijeru i to bi bilo to. Naravno, i uvek prisutni i neunistivi Novica.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ne sam Safete said:

Gagi je raskinuo ugovor sa Unikahom 

... i poslednje sto mu treba u zivotu jeste da se iz povrede i neigranja vraca u kosarkaski zivot u KKP (mislim da je bilo price da se zakomplikovala povreda). 

A nisam siguran ni KKP-u koliko je tako nesto potrebno. 😕 

 

Mada, ako je to sa povredom sada proslost, da nije vise nista hronicno, onda moze biti win-win. Inace, samo preveliki pritisak i ocekivanja od coveka koji je zaista OK ali ne bi mogao da pruzi ono sto bi od njega ocekivalo 90% navijaca 😞 

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Kooineeperk said:

... i poslednje sto mu treba u zivotu jeste da se iz povrede i neigranja vraca u kosarkaski zivot u KKP (mislim da je bilo price da se zakomplikovala povreda). 

A nisam siguran ni KKP-u koliko je tako nesto potrebno. 😕 

 

Mada, ako je to sa povredom sada proslost, da nije vise nista hronicno, onda moze biti win-win. Inace, samo preveliki pritisak i ocekivanja od coveka koji je zaista OK ali ne bi mogao da pruzi ono sto bi od njega ocekivalo 90% navijaca 😞 

Mi i ne ocekujemo nesto od nasih bivsih igraca - sem da ne zatezu oko duga.:default_coffee:

  • Like 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Alex_Serbia said:

Neka Gagi na leto trazi jos jedan jacinugovor negde u Evropi, ne zelim mu ni da pomisli da se ukopava ovde, sa nama.

 

A ocito da se jos nije zalecio, jer je ugovor sada raskinut. Drugim recima, da je zalecen, igrao bi za Uni.

 

Teško da on može da dobije neki jači ugovor u Evropi, nažalost. Nije igrao baš dugo i veliko je pitanje u kakvom je stanju, a takav je tip igrača koji ako nije na fizičkom maksimumu gubi mnoge komparativne prednosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...