Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, Barkley#34 said:

Na stranu CMM, menjali su i naši klubovi ranijih sezona često strance tokom sezone, nemoguće je da su sa svima nalazili zajednički jezik čak i kada ovi ne zadovolje. Kad dovedeš Torija Tomasa ili Frenka Robinsona, ne daješ mu ugovor na tri sezone blanko, ima tu raznih ograda, uslova i "prolaznih vremena".

 

Drug, otplaćujete još uvek ugovore iz 2010. godine. Na BATu svako malo ispadne neki ugovor što naš što vaš gde smo valjda do sada naučili kako stvari stoje i da menadžeri nisu veverice. Takvih koje ti pominješ sumnjam da ima više od 1%.

Link to comment
Share on other sites

Veceras Vlada Jo polaze prijemni za klupu najtrofejnijeg tima u Srbiji.
 
U prvom mandatu nije bio spreman, u medjuvremenu prosao je sito i reseto, razvijao se, ucio i sad je konacno dosao trenutak odluke...
Pao je ispit, doduse ja licno mislim i da ga profesor mrzi.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Kup je samo realan pokazatelj naseg igracko / trenerskog kvaliteta. Ja nisam nezadovoljan, bilo je nekih 50-60 od 80 minuta sasvim korektne kosarke.

Da vidimo mozemo li sta u tom EC a posle do kraja sezone isprobamo jos sta se moze od ovih mladih.

Sezona je ionako rezultatski propala, pa ako ikako moze da se organizaciono restruktuiramo to bi bilo bas lepo 🙂

Link to comment
Share on other sites

Kako je sezona propala ako imamo dobre sanse da prodjemo u plejof najviseg moguceg takmicenja u kojem ucestvujemo?

Kup se zavrsio za sve, ABA smo tankovali, EC smo u dobroj poziciji, KLS je ionako splacina.

A samo nam taj trofej EC nedostaje u nasoj bogatoj istoriji.

 

  • Like 4
  • Love 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Cooper said:

Kako je sezona propala ako imamo dobre sanse da prodjemo u plejof najviseg moguceg takmicenja u kojem ucestvujemo?

Kup se zavrsio za sve, ABA smo tankovali, EC smo u dobroj poziciji, KLS je ionako splacina.

A samo nam taj trofej EC nedostaje u nasoj bogatoj istoriji.

 

 

  • Like 3
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Marvin said:

Kup je samo realan pokazatelj naseg igracko / trenerskog kvaliteta. Ja nisam nezadovoljan, bilo je nekih 50-60 od 80 minuta sasvim korektne kosarke.

Da vidimo mozemo li sta u tom EC a posle do kraja sezone isprobamo jos sta se moze od ovih mladih.

Sezona je ionako rezultatski propala, pa ako ikako moze da se organizaciono restruktuiramo to bi bilo bas lepo 🙂

RestruktuRiramo 😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, K.Dot said:

Ja mislim da ne bi bilo veće sreće i pravde da npr. Partizan osvoji EC i sledeće sezone igra EL a zvezda osvoji ABA ligu i igra EC.

Vece sanse imam da dozivim da mi Selma Hayek odjdjuska scenu sa pitonom u mojoj dnevnoj sobi, nego da se ovo tvoje desi.:default_coffee:

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...