Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

9 minutes ago, John Terry said:

Jedini igrac aba lige od koga se istinski plasim je Jacob Pullen. On jedini od svih moze da ubaci 20 poena zaredom ili tako nesto. Lud igrac. Zbog toga me jako cudi sto on nije uzeo odgovornost vec Whitehead.

 

Utakmicu ste trebali dobiti, nerazumljiv pad u trecoj deonici i poraz iako Mornar nije imao sutersko vece. To je tim koji slovi za nezgodnog ali samo ako im krene sut. 

 

Cudan poraz i vrlo nezgodna situacija. U drugom delu gostujete i nama i Cedeviti i Buducnosti.

Mozda zato sto se doticni u zavrsnicama coker?Msm svaka cast sto moze da veze 20p ali kad god sam ga gledao a da je tesna zavrsnica on nestane sa terena.

Link to comment
Share on other sites

Komsije ja stvarno ne znam kako vise trpite ovog Zagorca....takav nadobudni i samouvereni nemac pojma se retko radja...usudio bih se reci da je on za vas veci "pain in the ass", nego sto je "tatkov mali" bio nama😏

Edited by Gudura
Link to comment
Share on other sites

Prvo, Ostoja odjebi. Suspenzija koga? Ako je neko iz tima, to rešavaš unutar ekipe, bez reči. Ako je reč o sudijama, koga bre jebeno zabole, nismo izgubili zbog sudija, a i ne možeš im ništa, možeš samo da ih mrziš. Tako da, zaćuti i odjebi.

 

Drugo, Rade odjebi. Ne zbog šuteva nego zbog pristupa. Kako je on došao do tog mentalnog nivoa da je on baja koji će da rešava, čime je tačno sebe ubedio da on to može i da je on taj? I to kako rešava, trojkama naravno. Pa iscimaj se malo buraz, ajmo neki post, neki prodor, nešto... Čovek ne može da bude uspešan (a ni srećan) dok ne shvati ko je i koliko zaista realno može. Samo tako može da stvori osnovu da fanatičnim trudom eventualno prevaziđe sopstvene mogućnosti. Budi pošten prema sebi buraz, sagni glavu i riljaj, pa će možda nešto i biti....

 

Treće, ne možeš da dobiješ utakmicu sa ovakvim festivalom ciglarenja da trojki i sa bacanja. Dodaj na to po neku glupu izgubljenu loptu, par dekoncentracija u odbrani i doviđenja. 

 

Ništa još nije izgubljeno, čak ne mislim da smo bili toliko tragični kad se sve uzme u obzir, ali smo i dalje nekonstantni, nema ritma i dobre igre duže od 5 min u četvrtini, pravimo gluposti a i dalje se ne zna ko je vođa a ko prati. 

 

Kao što rekoh, nazad na trening...

 

 

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

30 minutes ago, Gudura said:

Komsije ja stvarno ne znam kako vise trpite ovog Zagorca....takav nadobudni i samouvereni nemac pojma se retko radja...usudio bih se reci da je on za vas veci "pain in the ass", nego sto je "tatkov mali" bio nama😏

 

Filip Covic je (uz Nebojsu) razlog zasto cemo morati uskoro da imamo 8+ stranaca u timu tako da ja ne bih bas izjednacavao njega i Zagorca koji je samo prosecno domace krilo.

 

Sto se tice okretanju EC tice, pretpostavljam da je to zbog poraza od Borca koji je bas veliki kiks, ali zaboravlja se da je Scepanovic imao kiks i u EC, protiv Burga. Jedan od razloga zasto se Tomic onako izblamirao u EC je losa prva faza i 3. mesto. Za osvajanje EC je pod moranje da se juri 1. mesto u drugoj fazi i to je neki minimum.

  • Like 1
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, mfmilan said:

Brate, ili kaži šta je ili ćuti dok ne možeš da kažeš šta je. Od ovih senzacionalnih najava mi se sere.

On ne propusta priliku da bude Dr. Nebojsa II...

1 hour ago, Decembarski said:

Dobro sutira bacanja😴

Pa dobro, nije bas da je bio najgori. Inace, on je trenutno igrao ono sto je igrao u Buducnosti u sezoni kad su osvojili titulu. Protiv njegovih prodora i koseva iz igre 1-1 Alimpijevic u celoj seriji nije imao odgovor. E, sad sto on nije toliko dobar/napaljen kao tada, to je vec nesto drugo. Ali, verovatno je on u toj ulozi veceras zbog nepripremljenosti Jaramaza i/ili Nikolica.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Zagorac nije mogao Pulena da reši u napadu u prvom poluvremenu, ej Pulena...Probao da ga postuje, pa probao prodorom, pa ponovo post, pa odustao od svega :smiley33: 

 

Neshvatljiva mi je i završnica Gordića i Kodija. Skoro svaki ulaz u 4/4 su rešili poenima i onda se odluče da istapkaju i šutnu za 3.

 

Nije da mi je žao, samo konstatujem :s_d:

Link to comment
Share on other sites

Nije jos nista gotovo, u pravu je Dzep. Sada dolaze mecevi izmedju cetiri glavna Partizanova rivala ( ergelu Megu i pored dobrog starta ne racunam, jos kad ode Petrusev ), pokrljace se medjusobno i ako vezete neku ozbiljnu seriju pobeda PO je daleko od nemoguce misije. Digli ste dosta igru  u odnosu na nesrecnog Scepanovica, ima padova, ali nije ni Filipovski cudotvorac da to utegne nabrzaka. I protiv nas i ovo vcrs je moglo lako da pretegne i na vasu stranu.

Link to comment
Share on other sites

Ako se dobro sećam, Trinki je često tražio petorku koja će biti najbolja u datom trenutku, na utakmici. I ta ekipa, koja je 80% ova, je imala dosta oscilacija, ali je tim izmenama Trinki uspevao da ih održi na maksimumu. Ovoj ekipi fali šuter kao leba i neko pod košem. Nama na 4 igraju Tomas, koji je Tomas, i Novica koji je juče stao u stav protiv beka prvi protiv posle Duleta plus mu škembe i dalje igra ispod dresa. Zaboravio sam na SJ, ali on je stavio novi tet na levo rame, pa ne može dok se osuši tet Grobari znaš ti koji iz Toronta moji, a u pozadini vukovi, planin i sneg. Na 5 je Mozli koji treba da bude rezerva nekome, a da to nije Janker i nežni Mika.

 

Link to comment
Share on other sites

Ja sam uradio jednu detaljnu i sveobuhvatnu analizu uzroka svega što nam se dešava u poslednje vreme, kao i predikciju bliske budućnosti. Primenio sam naučne metode, prostudirao relevantnu stručnu literaturu i došao do sledećih zaključaka:

 

Quote

 

Prema kineskom kalendaru 2020. godina je godina metalnog pacova. Ova godina počela je 25. januara 2020. i završava se 11. februara 2021.

 

Naredna 2021. će biti godina Metalnog Bivola.

 

 

I to je sve. Kao i uvek, genijalnost je u jednostavnosti. Za one koji eventualno ne razumeju, da pojasnim i opštepoznatu naučnu činjenicu da je onaj njini iz fabrike metalnih proizvoda - metalni pacov, a ovaj naš limar iz Prislonice - metalni bivo. I onda sve postaje logično i lako objašnjivo. Onom njinom nakon raspada od sezone i pucanja po svim šavovima pade s neba, tamo od februara, i to baš iz Kine, spas u zadnji čas. A malo kasnije, od jednog drugog pacova, pade i budžet od šurnjeas meleona (ali, iako je patkometrija takođe zvanična disciplina, nećemo time da se bavimo ovog puta). Tako je to bilo metalnom pacovu u njegovoj godini.

 

A ovaj naš mučeni bivo, taman je sklepao nešto što liči na tim, koji je taman počeo da igra nešto što liči na košarku, kadonomeđutim, preko noći se rasturi k'o Skadar na Bojani. I na jesen probao opet nešto da sastavi, ali sve nešto ne ide, sve nešto za malo, prosto mu se ne da. Ali šta ćeš, nije do njega, do horoskopa je jebi ga. I zato ne lipši magarče do zelene trave, strpi se do februara a onda naš bivo počinje da gazi, onda ćeš da vidiš kako Musa dere jarca, mislim bivo pacova. Samo strpljenja, pregazićemo ih k'o lendrover limenku.

  • Like 3
  • Thanks 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...