Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

1 hour ago, mfmilan said:

Višesatni treninzi Saše Filipovskog

 

Naime, igrači Partizana su poslednjih dana trenirali dva puta po tri sata dnevno, a i uprkos tome su pojedini igrači ostajali dodatno na parketu kako bi individualno napredovali.

 

👍

Sašo se kurči dok je Zagor odsutan zbog repke.

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

31 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Naravno da jeste merilo rada, samo je pitanje cost&benefit odnosa

 

hoću da kažem kako je danas valjda jasnije koji broj sati i intenziteta je učinkovit a gde prestaje da bude korisno.

pogotovo imajući u vidu raspored i tempo utakmica.

 

zato i kažem, ako je to 6 časova u kojima ima puno relaksirajućih momenata, cenam da je okej ali ujedno i cenim da partizanovci ne zamišljaju tako 6 sati treninga u kkp, već više ovako nekako:

 

aa223a41-67b3-4c02-a6f4-f4db412d50ec-ita

  • Like 2
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

41 minutes ago, đubrivo. said:

...okej ako je sašo u tim-bilding fazonu pa je pola i više sati od tih 6 zapravo relaksirajuće prirode

Čovek se zove Saša.

 

Imate opširan intervju sa Sašom na yt kanalu BC Partizan, gde uostalom priča kako se zove, čime se hrani i dr.

Link to comment
Share on other sites

24 minutes ago, đubrivo. said:

prepričaj mi ako možeš, ja sam ovde pročitao sašo, pa sam naivno mislio da ste relevantni

 

može, e, moj saša

Muška verzija je Sašo, ali je ipak dobio Saša, pošto verovatno nisu znali da li će biti bata ili seka. Već par godina je vegan, voli da meditira, ima 106 kila, razveo se (verovatno zbog tašte), treba biti čiste glave da bi postigao uspeh itd.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Muška verzija je Sašo, ali je ipak dobio Saša, pošto verovatno nisu znali da li će biti bata ili seka. Već par godina je vegan, voli da meditira, ima 106 kila, razveo se (verovatno zbog tašte), treba biti čiste glave da bi postigao uspeh itd.
Vegan od 106kg?!
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Luchifer89 said:
39 minutes ago, Referent said:
Muška verzija je Sašo, ali je ipak dobio Saša, pošto verovatno nisu znali da li će biti bata ili seka. Već par godina je vegan, voli da meditira, ima 106 kila, razveo se (verovatno zbog tašte), treba biti čiste glave da bi postigao uspeh itd.

Vegan od 106kg?!

Rece da je verovatno najdeblji vegan na svetu. Ocigledno je da je neumeren u jelu.

  • Like 2
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Cooper said:

Jutros je ekipa otputovala za Bar.

 

Bice reportaza na yt kanalu BC Partizan u nedelju, i Tegi i kamerman su otputovali sa timom.

 

funny-celebrity-pictures-sad-keanu-on-a-

 

Kupere, pazi se! Pogotovo onih dama sto operisu po pruznim stanicama. Da ne budu neki tragovi kocenja iz sekundarnih rupa!  

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...