Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ovim porazom je PO ABA lige verovatno zatvorena knjiga.

 

Odigrali smo dobro poluvreme, ali posle toga smo izgledali kao razbijena banda. Treca cetvrtina je bila retko sramotna, a ni OT nije bio bolji.

 

Ovaj poslednji "napad" ne bih ni komentarisao.

 

Mora mnogo bolje od ovoga. Ovo su nedopustive oscilacije u igri.

Link to comment
Share on other sites

Sa 5 poraza se moze lako proci na f4. Dakle, do kraja bez poraza i lagano...
Ali čemu na silu završavati sezonu kada nema ni publike, a virus sve opasniji.

Izlagati igrače ovolikom putovanju nije humano.

Prekinuti i čekati bolje dane.

Ovo nije sport i ono zbog čega su ovi mladi momci počeli da treniraju.
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Gordić je najgori igrač ove ekipe.

Ko mu je rekao da je dobar u 1-1, da je klačer i da ima šut?

Ja ga ne mogu više.

Glupo je potencirati Gordica kao iskljucivog krivca, kad je veceras bar 3-4 igraca odigralo (mnogo) losije od njega.

Link to comment
Share on other sites

Jedna od onih utakmica koja mora da ti unisti vece. Kada sve pocne drkanjem sa strimovima, a onda jos krene i ubedljiva igra koja lici na nesto, sve to moze samo da bude too good to be true.

 

U magnovenju takvog gledanja, tesko je nesto smisleno reci, dok puno toga moze da stane u Tomasov "sut za tri" u poslednjem minutu ili "realizacija" kontre 4 na 2 u produzetku.

 

Sport, sta da se radi, neka treniraju i neka ih sluzi zdravlje, pa da u ovako iscasenoj sezone osvojimo jos jedan evropski trofej.

 

Ajmo crno-beli!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kakva sudijska trojka, ne sjećam se da sam vidio ovako loše suđenje godinama unazad. Ovima treba doživotno zabraniti da se ovim bave. Jebeni Javor i dva retardirana polumongoloida ubili su svaki pokušaj igre. Ovo je trebalo da bude ljepotica od utakmice a bila je golo govno, ne znam ni kako je vrijeme isteklo uopšte kad je non stop bio neki prekid a 70% ne znaš ni šta se svira.

I jebi se Ostoja, dovedi krštenog igrača pod košem ili raspusti i ovo pa da igramo sa juniorima do kraja, nećemo valjda cijelu sezonu igrati sa dva igrača od koji je jedan ofanzivno limitiran a drugi nepouzdan do bola.

Trebali smo malo trenirati i napad u ove dvije sedmice a ne samo odbranu.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Glupo je potencirati Gordica kao iskljucivog krivca, kad je veceras bar 3-4 igraca odigralo (mnogo) losije od njega.

Koliko je Gordić ove sezone rešio zadnjih napada za pobedu? I zašto ni jedan? 

Koliko puta je Gordić uzeo ove sezone zadnje napade za pobedu? I zašto bar pet?

 

Prošle godine je ulazio na 15 minuta da dodaje Pejdžu. Ove glumi Hardena i baca cigle a Partizan gubi.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedini igrac aba lige od koga se istinski plasim je Jacob Pullen. On jedini od svih moze da ubaci 20 poena zaredom ili tako nesto. Lud igrac. Zbog toga me jako cudi sto on nije uzeo odgovornost vec Whitehead.

 

Utakmicu ste trebali dobiti, nerazumljiv pad u trecoj deonici i poraz iako Mornar nije imao sutersko vece. To je tim koji slovi za nezgodnog ali samo ako im krene sut. 

 

Cudan poraz i vrlo nezgodna situacija. U drugom delu gostujete i nama i Cedeviti i Buducnosti.

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Patriota iz kauca said:

Koliko je puta Gordić ove sezone rešio zadnjih napada za pobedu? I zašto bi jedan?

Koliko puta je Gordić uzeo ove sezone zadnje napade za pobedu? I zašto bar pet?

Prošle godine je ulazio na 15 minuta da dodaje Pejdžu. Ove glumi Hardena i baca cigle a Partizan gubi.

To je pitanje za trenera koji mu daje loptu u ruke, u zavrsnici, ne za mene. Mi nismo imali smislenu akciju u produzetku. Sve se svelo na izolaciju.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...