Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

@realno *w

Moja je logika bila sledeca:

 

Burg: 5 - 2, do kraja @Uniks, Partizan, @Huventud

Uniks: 5 - 3, do kraja Burg, @Huventud

KKP: 4 - 3, do kraja Bahcesir, @Burg, @Venecija

 

Burg ima dve tekme koje ce gotovo sigurno izgubiti, Uniks i Huventud na strani. Ako izgube i od nas, ostaju na 5 - 5.

U tom slucaju da njih dobijemo (i veceras Bahcesir) mi smo vec treci jer imamo 6 pobeda.

 

Moze da se desi i taj krug sa 6 - 4 ako mi izgubimo od Burga i dobijemo preostale dve a Uniks dobije Burg i izgubi od Huventuda, to je takodje sve dosta realno.

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Marvin said:

@realno *w

Moja je logika bila sledeca:

 

Burg: 5 - 2, do kraja @Uniks, Partizan, @Huventud

Uniks: 5 - 3, do kraja Burg, @Huventud

KKP: 4 - 3, do kraja Bahcesir, @Burg, @Venecija

 

Burg ima dve tekme koje ce gotovo sigurno izgubiti, Uniks i Huventud na strani. Ako izgube i od nas, ostaju na 5 - 5.

U tom slucaju da njih dobijemo (i veceras Bahcesir) mi smo vec treci jer imamo 6 pobeda.

 

Moze da se desi i taj krug sa 6 - 4 ako mi izgubimo od Burga i dobijemo preostale dve a Uniks dobije Burg i izgubi od Huventuda, to je takodje sve dosta realno.

 

 

 

Pa da, ali onda ne bi igrali sa Burgom za treće, nego za drugo mesto. Čak ne bi ni mogli da budemo treći, ako bi dobili sve tri, završavamo sa 7-2 i drugi smo, ako dobijemo ove dve i izgubimo od Burga, onda taj krug gde smo 4.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Marvin said:

 

Burg: 5 - 2, do kraja @Uniks, Partizan, @Huventud

Uniks: 5 - 3, do kraja Burg, @Huventud

KKP: 4 - 3, do kraja Bahcesir, @Burg, @Venecija

 

 

29 minutes ago, realno *w said:

 

Pa da, ali onda ne bi igrali sa Burgom za treće, nego za drugo mesto. Čak ne bi ni mogli da budemo treći, ako bi dobili sve tri, završavamo sa 7-2 i drugi smo, ako dobijemo ove dve i izgubimo od Burga, onda taj krug gde smo 4.

 

 

Ostoja vec poceo da prekucava?!

 

OK, OK, evo sad sigurno izlazim 😄 

Edited by Kooineeperk
Link to comment
Share on other sites

Mogu li plate Gordica i Zagora da pokriju Green-ovu?[emoji16] Bas dobar igrac.
Statistika je manje vise bila izjednacena. Oni bolji sut za 3p, mi za 2p. Presudile izgubljene lopte sto govori da smo ipak igrali solidnu odbranu. Skok je mogao skupo da nas kosta, imali su i po 3-4 napada zaredom.
Ovoj ekipi fali jedan 4/5. Ali zver 4/5 koja ce igrati 25-30min. To je pod obavezno.

Link to comment
Share on other sites

Pobeda i obezbedjen top 16, dva kola pre kraja. Ta dva gostovanja mozemo odigrati rastereceno i valjda malo tecnije i smislenije.

 

Igra nije bila previse dobra, ali ovo smo mi. Ne igramo leprsavo, sut nam nije jaca strana i za svaku pobedu moramo mnogo da radimo.

 

Pozitivno da smo, relativno, lako prelomili u zavrsnici i mirno priveli utakmicu kraju.

 

Idemo dalje. Nastavi da treniras.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ugasio sam strim na 67-69. Nema na cemu, crno bela familijo.

 

Kao sto rekoh na live temi, sada je vec svih 100% jasno da je prosla sezona samo splet srecnih okolnosti zvanih Andrea Trinkijeri. Od ovog meca zvanicno nas vise ne vidim kao nikakve favorite ni u cemu. Naravno da cu se nadati dobrim rezultatima i napretku tima, ali sve mi manje deluje moguce, narocito ovo drugo.

Link to comment
Share on other sites

Slab Partizan veceras, bio je zreo i da izgubi.

 

Igra u dobroj meri rastelovana i delom za mene nedefinisana. Znam da je trener nov, vracamo igrace, itd, nista od toga nije lako. Ukljucujuci i gledanje nasih utakmica.

 

Petorka na startu sa Novicom i Jankovicem treba da bude oznacena kao uznemirujuc sadrzaj na tv-u. Novicina sekvenca od 4 vezana ofanzivna skoka za protivnika gde mu skidaju loptu sa glave je vise neka paranormalna mystery/drama.

 

Tomasu, kao i u slucaju vodjenja kontre, treba zabraniti sut za tri. Zahtevati da udje makar jedan korak unutra pre pripaljivanja.

 

Mislim da ce Ali puno znaciti ovakvoj ekipi, da razmrda malo ucmalu poziciju 1-2 i doda firepower. Za titule je neophodan normalan igrac 4-5, deluje da od toga, makar za sada, nece biti nista.

Link to comment
Share on other sites

Novica igra da ne crkne Tomas i da ne bi igrao Ontario.  Zato igra na početku četvrtina tj poluvremena da bi mogli da nadoknadimo štetu u nastavku da se branimo i faulovima do bonusa. Koliko videh Sašu je iznenadilo pitanje o pojacanjima  pa smislio neku pricu o krizi o ugovorima igraca al se odao sa sigurno da Tomas ne moze igrati po 32 minutu. Focanski ontario neka Igokea (Bajic) plaču za tobom. Znači tip je u stanju da sjebe  komšije onomad  i nas.

Raduje prisustvo Jaramaza a za njegovu formu treba pričekati.

U suštini dobro smo odigrali s obzirom na njihovu rasterecenost i kvalitet pojedinaca.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, odupri se ludilu said:

Novica igra da ne crkne Tomas i da ne bi igrao Ontario.  Zato igra na početku četvrtina tj poluvremena da bi mogli da nadoknadimo štetu u nastavku da se branimo i faulovima do bonusa. Koliko videh Sašu je iznenadilo pitanje o pojacanjima  pa smislio neku pricu o krizi o ugovorima igraca al se odao sa sigurno da Tomas ne moze igrati po 32 minutu. Focanski ontario neka Igokea (Bajic) plaču za tobom. Znači tip je u stanju da sjebe  komšije onomad  i nas.

Raduje prisustvo Jaramaza a za njegovu formu treba pričekati.

U suštini dobro smo odigrali s obzirom na njihovu rasterecenost i kvalitet pojedinaca.

 

 

Pa nije se on sam doveo u te klubove i nije on sam potpisivao sa sobom ugovore.

 

Mogli bi i klubovi da razmisljaju malo dalje od "ima se, sta i da bude promasaj, na tribine sa njim dok mu se ne smuci zivot".

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...