Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

Ne vidim šta je problem, čovek nije Srbin, zove se SAŠO.


Možda je ono ranije delovalo kao zajebancija ali je stvarno čovek rekao u intervjuu da se zove SAŠA, a ne Sašo ali s obzirom na to da je Saša u Sloveniji žensko ime zapatilo se Sašo i tako je ostalo.

Vegetarijanac je 12 godina, 2 godine unazad vegan. Rekao je da je bio mnogo deblji ranije.

Trenirao devojčice kada ga je Zmago povukao 1996. da bude drugi pomoćni trener u Olimpiji...

...

Večeras očekujem pobedu iako je protivnik zajeban. Mornar je ofazivno prilično potentna ekipa, ali mislim da agresivnom i pametnom odbranom mogu prilično da se poremete i onda krenu da srljaju iz greške u grešku. Bar se nadam tako nečemu jer je nama ovo prilično bitna utakmica. Porazom bismo i F4 doveli u pitanje.
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

34 minutes ago, pendulum said:

Možda je ono ranije delovalo kao zajebancija ali je stvarno čovek rekao u intervjuu da se zove SAŠA, a ne Sašo ali s obzirom na to da je Saša u Sloveniji žensko ime zapatilo se Sašo i tako je ostalo

 

Da, Sasa je prevod na srpsku verziju imena, jer je u sloveniji Sasa zensko ime. U Srbiji nije. Inace se covek po rodjenju zove Saso.

Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Cooper said:

Leptejebo

 

odem ja na sajt partizana, računam balvani ga garant nisu ništa pitali pa da se trijumfalno vratim sa print screenom SAŠO

 

međutim

http://kkpartizan.rs/sr/tim

 

tamo je fotka vlade šćepanovića sa ekipom & trener je samo rutinski izbrisan sa stranice stručni štab :lol_2:

pa jebo ih pas ludi, nisu mogli da zovu radoja fotografa da kliknu jednom sa ekipom, jednom kao za ličnu kartu 

  • Like 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, đubrivo. said:

tamo je fotka vlade šćepanovića sa ekipom & trener je samo rutinski izbrisan sa stranice stručni štab :lol_2:

pa jebo ih pas ludi, nisu mogli da zovu radoja fotografa da kliknu jednom sa ekipom, jednom kao za ličnu kartu 

 

Mislim da su pre neki dan imali slikanje neko, znam da su napisali i da su Alija slikali. 

Nije da nisu mogli odmah ti da urade. 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 
Da, Sasa je prevod na srpsku verziju imena, jer je u sloveniji Sasa zensko ime. U Srbiji nije. Inace se covek po rodjenju zove Saso.

Da ponovim - čovek je sam izjavio da su mu roditelji dali ime Saša i da se zove Saša.



U prvih 90 sekundi klipa je sve objašnjeno. Uopšte nije podložno tumačenju.
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ako nekome treba prenos skinite aplikaciju arena cloud za telefon. Pa ili možete gledati na pametnom uređaju ili možete cast-ovati na pametne televizore sa telefona. 

Mislim da je 3 meseca besplatna.  

"Zvanična" je aplikacija, nije fazon kodi tv i sl. 

Edited by uvrnuto
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...