Jump to content

KK Partizan 20/21


uvrnuto

Recommended Posts

5 hours ago, ranzo said:

samo da udjemo u taj play off pa cemo onda, sta cemo onda ?! Idemo na cigane, kakve su nam sanse ?!

Sa štitom ili na njemu, zna se.

5 hours ago, ranzo said:

sledi (vrv) buducnost, jel smo favoriti - nismo bas naprotiv istina vece su nam sanse nego protiv komsija ali opet...

Isto kao iznad.

5 hours ago, ranzo said:

i da osvojimo baba ligu sta onda

Dodaćemo godinu na zastavu, štampaćemo majice, mahaćemo peharom i napićemo se od sreće. Malo li je?

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Laki21 said:

Pa koliko imate registrovanih igrača, sasvim sigurno ne 12, pa da ovaj mora da bude tu? Ako se na nekog ne računa i želi da se šilbuje, onda koji kurac ga držiš na klupi? To je besmileno.

 

Pa i Mekel je bio na klupi protiv Reala kad je Jovic poslat u svlacionicu, pa nije ulazio (nego je Rebic morao da se proslavlja).

 

Mislim da je on tu dok se Mika ne oporavi. E sad, zasto je on uopste u timu, pa to su stari dobri nasi timovi, prvo potpisuj igrace, pa onda razmisljaj da li ce ti trebati.

Link to comment
Share on other sites

On 12/3/2020 at 9:29 AM, realno *w said:

Vrlo lako bi mogao da se napravi krug 3 ekipe sa istim skorom 6-4 (Uniks, Borg i mi). Tu bismo mi bili treći sigurno.

 

Tako da, ako dobro gledam, utakmica protiv Burga tamo bi mogla da nam bude tekma za 2. ili 4. mesto.

 

@Marvin

 

U ovoj računici za drugo mesto se podrazumeva da bi morali da dobijemo sve tri do kraja.

Edited by realno *w
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...