Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

verovatno postoji i ograničenje na rezoluciju. Vidim u kodu da je osnovna rezolucija 90 X 90 a da je ovde kod tvojih postova u rezoluciji 108X108. To bi trebalo da bude izjednačeno jer u protivnom dolazi do mutne slike jer se povećava rezolucija. To se kod fotografija uvek više primeti nego kod slova i znakova. No možda i grešim, davno se ne bavim administriranjem pa možda ima i drugih razloga.

Link to comment
Share on other sites

Druže @MetalHead ima li bilo kakvih šansi za tapatalk do prvenstva, evo prilažem gajbaru po izboru da pokušaš nešto, Džizsa ti   Boga oca, majke, sina i svetog duha i svi heruvimi na nebu.

 

Thread naš nasušni daj nam danas i oprosti nam postove naše kao što i mi opraštamo noobićima svojim. I ne uvedi nas u 404 no izbavi nas od moda. Amin.

  • Like 3
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
17 minutes ago, DameTime said:

Nekontrolisani pad a igrao finala i 2014. i 2016. i 2017. godine, reprezentaciju preuzeo, gle čuda, 2014. 😂 Meni je Devil na IL ali očigledno nisam sve lepo označila jer mi izlaze ovi odgovori njemu...  

 

Pošto me muči isti problem kao @DameTime, da iskoristim njen post kao šlagvort.

 

Ima li neki način da kada nekog bacim na IL da pored njegovih poruka ne vidim ni kada ga kvotuju?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Stiletto said:

 

Pošto me muči isti problem kao @DameTime, da iskoristim njen post kao šlagvort.

 

Ima li neki način da kada nekog bacim na IL da pored njegovih poruka ne vidim ni kada ga kvotuju?

 

Označila sam sve što mi je bilo ponuđeno: posts, messages, mentions i signature. Bila sam ubeđena da je postojala i opcija replies ali sad vidim da je nema. 

Link to comment
Share on other sites

57 minutes ago, Devil In My Pants said:

Licno bih zabranio IL. Koja je poenta foruma ako ne zelis da citas stavove koji ti ne leze?

 

 

Nije samo stvar u stavovima. Ja imam samo jednog člana na IL za ovih 20 i kusur godina. Neću bre brate da čitam bljuvotine. Znači to je zbog kvaliteta izražavanja, nema veze sa stavovima.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A šta će vam IL ako nećete nekoga da čitate?

Clash stavi post, neću da ga čitam samo skrolujem dalje.

Neko kvotuje Clasha, ne čitam idem dalje.

Nije obavezno da se pročita cela stranica da možeš preći na sledeću.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Clash said:

A šta će vam IL ako nećete nekoga da čitate?

Clash stavi post, neću da ga čitam samo skrolujem dalje.

Neko kvotuje Clasha, ne čitam idem dalje.

Nije obavezno da se pročita cela stranica da možeš preći na sledeću.

Jel si gledao Audiciju...onu prvu ?

Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Clash said:

A šta će vam IL ako nećete nekoga da čitate?

Clash stavi post, neću da ga čitam samo skrolujem dalje.

Neko kvotuje Clasha, ne čitam idem dalje.

Nije obavezno da se pročita cela stranica da možeš preći na sledeću.

 

Istina je, ja njega uglavnom ignorišem i bez IL, ali neki forumaši su jednostavno toliko gadni za čitanje, i(li) nečitljivi, i(li) bezobrazni, i(li) troleri da jednostavno ne želim to da uočim ni perifernim vidom ni površinski.

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Zasto moramo da cekamo 2.5 minuta prilikom prelaska na sledecu stranu pretrage? Ok, postoji 2.5 minuta pauze izmedju svake pretrage da se ne spamuju upiti, ali ako sam napravio pretragu i dobio deset strana postova, bezveze je da cekam 2.5 svaki put kad predjem na sledecu stranu.

Edited by momohyoideus
znak pitanja
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
1 hour ago, zoran59 said:

Popizdecu.

...

Jeb'o forum - mada priznajem, jeb'o i mene kompjuteski nepismenog.

 

Ovo baš i nije za bagove foruma, više je za neku drugu temu :classic_rolleyes:

 

Rekao bih da tebe zeza Internet, as in Internet provajder... Mali savet kad pišeš duge postove - povremeno, a obavezno kad završiš, pre nego klikneš Submit Reply, uradi Ctrl+A (Select All, da selektuješ sve što si napisao) i Copy (Ctrl+C) da kopiraš u clipboard... tako da ako ti se nešto zaglupi kod slanja, imaš u clipboardu sve što si napisao i samo počneš novu poruku i uradiš Paste (Ctrl+V).

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...