Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

4 minutes ago, MetalHead said:

Prcakm. Delovalo mi je da nije bas sve ok, da je sporo, pa pokusavam jos nesto ali to sto ja hocu ne uspeva. Necu veceras nista vise dirati. Probacu jednom u nocnim satima. 

Izbacio me je jednom u pretrazi i izlogovao, a onda nisam mogao da se prijavim posle toga. Nemo prčkaš mnogo, će izleti neki feder, nos da ti tazbije...:s_w:

Link to comment
Share on other sites

Upravo to je odlična stvar jer čovek stigne da razmisli da li zaista želi da pošalje to što šalje.

 

Lakoća inserta tw i yt dovodi do gomila spama i besmislenih postova.

 

Jeste da je to dodatnih 10 sec. (toliko mi trebalo da odradim na fonu sa plaže u roamingu :lol_2:), ali i to malo znači ako neko shvati da baš i ne mora i odustane :s_d:

 

eh, milenijalci, navikli da sve radi na klik ili prstomrd... :wink2:

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, fancy said:

Upravo to je odlična stvar jer čovek stigne da razmisli da li zaista želi da pošalje to što šalje.

 

Lakoća inserta tw i yt dovodi do gomila spama i besmislenih postova.

 

Jeste da je to dodatnih 10 sec. (toliko mi trebalo da odradim na fonu sa plaže u roamingu :lol_2:), ali i to malo znači ako neko shvati da baš i ne mora i odustane :s_d:

 

eh, milenijalci, navikli da sve radi na klik ili prstomrd... :wink2:

 

Kao 1970. godište ja sam milenijalac samo u snovima :whistling:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Da li postoji mogućnost da se vrati opcija da se izabere drugi templejt? Do nedavno je na dnu, u footeru, bio dropdown gde je moglo da se izabere stari belo-plavi templejt (mislim da je to bio default od Invision-a)? Ovaj sivo-ljubučasti mi je nekako težak za čitanje, naporan, suviše siv, kao da se neki backend developer igrao sa CSS-om 😉 (no hard feelings).

Link to comment
Share on other sites

Just now, Sen said:

Da li postoji mogućnost da se vrati opcija da se izabere drugi templejt? Do nedavno je na dnu, u footeru, bio dropdown gde je moglo da se izabere stari belo-plavi templejt (mislim da je to bio default od Invision-a)? Ovaj sivo-ljubučasti mi je nekako težak za čitanje, naporan, suviše siv, kao da se neki backend developer igrao sa CSS-om 😉 (no hard feelings).

 

Ne, dok ne uradimo nove verzije.

 

Ako neko hoce da se igra sa CSS-om - be my guest - javite se dobrovoljci.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, MetalHead said:

 

Ne, dok ne uradimo nove verzije.

 

Ako neko hoce da se igra sa CSS-om - be my guest - javite se dobrovoljci.

 

Što se CSS-a tiče, mislim da nema potrebe da se bilo šta čačka već da je stari default template možda najbolji, eventualno zameniti samo plavu boju sa ovom ljubičastom radi "originalnosti" i logo-a iz headera koji je ljubičast (my two cents). Ali dobro, stvar ukusa na kraju krajeva...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...