Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

9 hours ago, Del Piero said:

Screenshot_20220225-130709_Chrome.thumb.jpg.0720ec541ad17ca9ae34da2293209600.jpg

 

Izlazi mi ovo od juce, mislim na ovu manju reklamu gore ispod search bara. Otvara se svaki put kad otvorim novu stranicu i smeta jer ovde ne mogu npr da kliknem na kosarka da se vratim na taj pdf.

 

56 minutes ago, Klotzen said:

Ova reklama što iskače od dole ili od gore je ekstra iritantna. Ako imate tu kontrolu isključite to. Posebno je problematična na mobilnom, na desktopu je dole pa retko kada smeta.

 

Google reklame su na auto modu, pa povremeno podivlja, odnosno eksperimentise. Ova "fijoka" kao ima mnogo bolje rezultate ali prilicno nervira tako da cu videti da to ugasim. 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...
Neko vreme je bilo problema sa internet rutama kojim se pristupalo serveru ali je reseno relativno brzo. Nije ni do foruma ni do hostinga. Moguce da je nekim korisnicima cak i bio dostupan forum ali vecini nije. 
Šalio sam se, meni je delovalo, kao da je server pao.

Sent from my SM-G998U using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Mozda je bag, a mozda je i do mog kompa. Ne znam, nisam te struke.

 

Ponekad pisem podugacki post i pojavi mi se "text has been saved" i pre nego zavrsim.

 

A onda pisem k'o budala, napisem 1000 reci, kliknem "enter" nameravajuci da odem u sledeci red - i sve nestane.

Lako je vama pismenima, ali ja pisem sa dva prsta i sporo, pa me to izludi.

 

Ne usudim se osuditi nikoga jer nemam znanja i dokaza. Ali ako saznam da je  MetalHead - jebacu mu sve po spisku.

 

Edited by zoran59
  • Like 1
  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

I meni se nekad desi da kliknem sa strane ili greskom na neki link, dugme, pa da izgubim nesto sto sam pisao. Mozda slucajno prebacis fokus editora sa text box-a na dugmice, kao kad stisnes TAB pa onda bude selektovano neko dugme, sledece u nizu, pa onda Enter zapravo izvrsi akciju nad dugmicem koje si stavio u fokus. 

 

Pisi krace 🙂

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MetalHead said:

........................

Pisi krace 🙂 ...

 

Ovo je zavera .a.a. aaaaaaaaaaaaaaaa!!! Priznaj da si razgovarao sa mojim curama - tj. zenom i cerkom!

 

Tako i ja njima polako i strpljivo nesto objasnjavam, jer sam najpametniji na svetu. A one mi kazu da skratim, i to samo kad su jako dobro raspolozene. Inace mi kazu da odjebem ili me naprosto ignorisu.

:heart:

  • Like 1
  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

E, da javim samo. Vidim da sad radi, od pre 10ak minuta, ali kod mene je danas par sati u raznim browserima javljalo nesto kao "vox92.net has expired and is parked free, courtesy of GoDaddy.com". To na kompjuterima, a na telefonu tih par sati nije radio forum uopste. Probao sam na telefonu Firefox, DuckDuckGo, Operu, Tor Browser, i par VPN, i uvek je isto bilo, mislim na telefonu. Jedino nikad nije omašivalo na kompjuteru na kome je stari WinXP i Firefox 51 :classic_biggrin:  Bez starca nema udarca :lol_2:

Edited by Milenko Puzigaca
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, FrediB said:

I dalje baguje forum.

Zna li neko sta je u pitanju? 

Daj neki detaljniji opis, screenshot. 

 

28.aprila nam je produzen domen pa sam primetio da je tu bilo nekih problema (pisu i ljudi iznad), ali je to reseno. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...