Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

1 minute ago, MetalHead said:

Daj neki detaljniji opis, screenshot. 

 

28.aprila nam je produzen domen pa sam primetio da je tu bilo nekih problema (pisu i ljudi iznad), ali je to reseno. 

Čas mogu ući na forum, čas se pojavljuje greška tipa "sajt nije dostupan", pa onda sajt ponovo postane dostupan i tako više puta tokom nekoliko dana. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, FrediB said:

Čas mogu ući na forum, čas se pojavljuje greška tipa "sajt nije dostupan", pa onda sajt ponovo postane dostupan i tako više puta tokom nekoliko dana. 

Mozda je neki problem u tvojoj internet putanji do servera. Da li ti je tako na svim mrezama, tipa mobilni, Wi-Fi itd? 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, MetalHead said:

Da li ti je tako na svim mrezama, tipa mobilni, Wi-Fi itd? 

Da, i na mobilnom se to javlja. 

 

A internet radi inace OK, kako na mobilnom, tako i na laptopu (mislim na druge sajtove sem ovog). 

Edited by FrediB
Link to comment
Share on other sites

50 minutes ago, MetalHead said:

Daj neki detaljniji opis, screenshot. 

 

28.aprila nam je produzen domen pa sam primetio da je tu bilo nekih problema (pisu i ljudi iznad), ali je to reseno. 

U subotu (ili je bio petak), verovatno zbog vremenske razlike, ja nisam mogla da otvorim do poslepodne... Ni na mobilnom ni na laptopu. 

 

Ali sad deluje ok.

Link to comment
Share on other sites

9 hours ago, Angelia said:

U subotu (ili je bio petak), verovatno zbog vremenske razlike, ja nisam mogla da otvorim do poslepodne... Ni na mobilnom ni na laptopu. 

 

Ali sad deluje ok.

Ovo je bilo do obnove domena, nisu mogli da trigeruju automatsku naplatu. Reseno. 

22 minutes ago, freethrow said:

Ne radi preko ISP Telekoma, radi preko mobilnih podataka. Povremeno proradi na ISP ali retko. Daje ili connection closed ili GoDaddy domain.

 

15 minutes ago, MrTripleDouble said:

Takodje mi vise ne radi nego sto radi preko Telekomovog neta. Preko VPN-a kad udjem sljaka normalno.

 

Dakle Telekom brlja, zavisi kojom rutom od Telekoma dolazi do nas. Mi na to nemamo uticaj. Sredice se samo nakon nekog vremena. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Ja imam telekomov net kući. Vip, odnosno A1 mi je provider za mobilni. Koristim operu i na računaru i na mobilnim telefonima (privatni i službeni) sa kojima pristupam forumu. Nikakve probleme nisam primetio.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Pise da sam iskoristio maksimum prostora za slike i da moram da napravim prostor ako hocu jos. Kako da izbrisem stare slike koje sam kacio?

 

edit - odnosi se na slike koje sam ubacivao sa telefona

Edited by Del Piero
Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Del Piero said:

Pise da sam iskoristio maksimum prostora za slike i da moram da napravim prostor ako hocu jos. Kako da izbrisem stare slike koje sam kacio?

 

edit - odnosi se na slike koje sam ubacivao sa telefona

Imas limit kao i svaki clan foruma. Nemoj ih brisati jer ce onda neki tvoji postovi izgubiti smisao. Pocni da koristis neki image share servis (iako ce i oni posle nekog vremena obrisati slike). 

Link to comment
Share on other sites

Dobio je limit, kao svaki član foruma. Pre VAR-a je imao zvanje moderatora. 

Umoljen da ne briše "zbog arhive", kao da ima veze.

U smrdljaku se ni o bitnim problemima ne vodi računa, koje fotke... 

Modovima je bilo dopušteno da bez limita uploaduju šta ih je volja i koliko ih volja.

Benefit zvanja... bez autoriteta.

 

Pusti čoveka da postuje fotke kako ga volja i očisti mu atačmente, kad već nema pravo da to sam uradi. Kao ni drugi.

Edited by Neme
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, MetalHead said:

Imas limit kao i svaki clan foruma. Nemoj ih brisati jer ce onda neki tvoji postovi izgubiti smisao. Pocni da koristis neki image share servis (iako ce i oni posle nekog vremena obrisati slike). 

Ja bi radije da se obrise nesto ako moze. Ja ne vidim opciju da to uradim.

Link to comment
Share on other sites

Imam jedno pitanje..

 

Ako hoću da citiram nekoga ( uradim quote nekog posta ) ali ne na temi gde se post nalazi, već na nekoj drugoj, kako to da uradim? 

 

Na primer: hoću nečiji post sa pdf-a Razno da prebacim na Minijature..kako to radim?   

 

Sa opcijom Share? 

Edited by Devojka Luke Razića
Link to comment
Share on other sites

  

1 hour ago, Devojka Luke Razića said:

Evo današnjeg izveštaja, ohrabruje..Nema preminulih.

 

  6.842 / 277 / 0

 

U bolnici - 92

 

Na respiratoru - 11

 

Evo jednog rešenja, a tvoj post sa druge teme koristim kao demonstraciju: klikneš QUOTE kod posta na drugoj temi koju bi da citiraš, onda uradiš CUT ili COPY, odeš na minijature i klikneš PASTE.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Prijavljujem problem sa funkcionalnoscu nakon ovih kozmetickih radova na forumu. Kad god sa index boarda kliknem na poslednji post na nekom topiku baci me na prvu stranu topika. Tako sa dva razlicita laptopa, jednog tableta i jednog telefona. To se ranije nikada nije desavalo. Uopste nije user friendly. Da barem to radi normalno kao ranije, lakse bi bilo svariti ovu infantilizaciju foruma sa bedzevima kakvi se dele u obdanistu i nizim razredima osnovne skole. 

 

Link to comment
Share on other sites

On 6/22/2022 at 2:20 PM, Don Radonja said:

Kad ce se popraviti tapatalk? 😄

 

Da se pridružim pitanju za TT? @MetalHead

 

Ne mogu da kažem da ne radi 100% ali neki bag postoji. Prikazuje mi sve podforume ali kada uđem recimo na Košarku ne prikazuje spisak tema, samo prazninu tj. prikazuje Fantazi pdf kao celinu, ali kada uđem u njega ni tamo ništa nema.

 

Provalio sam da preko nekih starih notifikacija mogu da pristupim temama i dalje tako da nešto radi, ali ne radi kako treba.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...