Jump to content

Seks i sve ono sto zelite da saznate o njemu....


Kronostime

Recommended Posts

Tema sexa se provlaci kroz gomilu tema, ama mnogi odbijaju da govore otvoreno o njemu.

Da li se stide ili sta li: ali kad im postavis to pitanje - begaju k`o djavo od krsta!

Zato: ozezite ovde - svi smo anonimni, a mozda nekome i pomogne u zivotu tako sto mu otvori nove vidike i razbije rutinu.

 

Pomoc prijatelja je u ovim temama bitna.

:s_d:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, urosg3 said:

E baš sam našao kad ću da se stidim 🙂 Decu izrodili, sad možemo da uživamo u rekreativnim aktivnostima! 

Treba, valjda, deca da nauce nesto na nasim greskama i uspesima.

Dakle, koliko ste spremni da pricate ovde o svojoj seksualnosti i koliko ste spremni da o tome pricate sa potomstvom?

6 minutes ago, Ridji said:

Gde je bila ova tema kad je Zumbul ima forumaske pocetke (zamalo da napisem kad je bio mlad :classic_biggrin:)

Decu valja uciti - seti se kad si brata pratio na prvi showdown na Adi. :s_d:

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Treba, valjda, deca da nauce nesto na nasim greskama i uspesima.

Dakle, koliko ste spremni da pricate ovde o svojoj seksualnosti i koliko ste spremni da o tome pricate sa potomstvom?

Nemam neke naročite inhibicije na tu temu, nema ni žena. The Mlađa Princeza je još mala za tu vrstu razgovora, a The Starija... 
Otprilike sa mamom je edukativno/tehnički deo odrađen kad je bilo vreme,  i to je prošlo verovatno glatko koliko je moguće, ipak je trauma sve. Ja gledam da budem otvoren a dosta toga provučemo kroz šalu i zezanje. Negde od srednje škole dovodi momke na "upoznavanje" vremenom je, pošto se pokazala dovoljno izbirljivom stekla potpunu slobodu. Sad kako je i formalno ravnopravni građanin može sve, kad poželi, šta poželi. 
Insistiramo na kontracepciji kao crvenoj liniji, tu je to negde.

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, urosg3 said:

Nemam neke naročite inhibicije na tu temu, nema ni žena. The Mlađa Princeza je još mala za tu vrstu razgovora, a The Starija... 
Otprilike sa mamom je edukativno/tehnički deo odrađen kad je bilo vreme,  i to je prošlo verovatno glatko koliko je moguće, ipak je trauma sve. Ja gledam da budem otvoren a dosta toga provučemo kroz šalu i zezanje. Negde od srednje škole dovodi momke na "upoznavanje" vremenom je, pošto se pokazala dovoljno izbirljivom stekla potpunu slobodu. Sad kako je i formalno ravnopravni građanin može sve, kad poželi, šta poželi. 
Insistiramo na kontracepciji kao crvenoj liniji, tu je to negde.

Valjda ti, ponosni oce, imas nesto da ih posavetujes na temu kakva smo mi muskarci stoka i sta nam je cilj kod mladjahnog zenskinja?

Da jesmo - jesmo!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Kronostime said:

Valjda ti, ponosni oce, imas nesto da ih posavetujes na temu kakva smo mi muskarci stoka i sta nam je cilj kod mladjahnog zenskinja?

Da jesmo - jesmo!

E tu sam potpuno za ravnopravnost odavno sam rekao "ćero ne radi što ja ne bih radio u tvojim godinama" dakle relativno je kratak spisak 😉

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, urosg3 said:

E tu sam potpuno za ravnopravnost odavno sam rekao "ćero ne radi što ja ne bih radio u tvojim godinama" dakle relativno je kratak spisak 😉

Khm, to ja ucim ovog mog isto, ali negde u podsvesti odzvanja ono: Deko!

A nije legendarni fudbaler Portoa i Barse.

:default_coffee:

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, DJORDJE said:

Ja na to gledam kao na krajnje privatnu stvar, bas kao sto su recimo navike u WC-u, mislim ono da li citas novine ili ne, tako da tu anonimnost bas i nema neku prednost.:lol_2:


Ako imamo temu o tome da li se mokri stojećki ili sedećki, čak i anketu uz to, onda je ova tema laganica 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Cekaj malo, da ja vidim sta se ovde radi.

Sta treba ovde da se pise?

Price sa decom o seksu?

To je ono: Ok, cale, reci sta te imteresuje.

Da pisemo o nasim seksualnim rekordima mi sputnjikovani?

Da kacimo slike i filmice iz privatne arhive?

Nisam zadovoljan, primetan je nedostatak smernica.

 

Sad se setih, mozda treba i ovde da merimo?

Edited by Clash
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, stray_cat said:

Odlična tema.

@Clash je u pravu, bitne su smernice.

Ako smem ja (iako mi žena nije plavuša): s koliko ste u istom trenutku bili u krevetu (dok je bio seks)?

To macko, odma u sridu.

Ajmo junaci i junakinje da vas vidim.

Edited by Clash
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, Clash said:

To macko, odma u sridu.

Ajmo junaci i junakinje da vas vidim.

Jel se racunaju partneri sa multiple personality disorder? :lol_2:

Morala sam ....

Nego cemu vam je ova tema? primetila sam da su se upisali odma oni kojima valjda informacije ne bi trebale da trebaju :classic_biggrin:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...