Jump to content

Bagovi i funkcionalnosti foruma


Recommended Posts

  • 1 month later...

Kliknuh da report-ujem jedan post malopre, kad ono:

 

"The page you are trying to access is not available for your account."

 

A kad pitaš "što taj_i_taj piše to_i_to na toj temi", "reportujte postove, ne možemo ni mi sve da vidimo".

 

Kako bre poštene tužidede da rade svoj posao? Pa gde će vam duša? :lol_2:

Link to comment
Share on other sites

44 minutes ago, Stiletto said:

Kliknuh da report-ujem jedan post malopre, kad ono:

 

"The page you are trying to access is not available for your account."

 

A kad pitaš "što taj_i_taj piše to_i_to na toj temi", "reportujte postove, ne možemo ni mi sve da vidimo".

 

Kako bre poštene tužidede da rade svoj posao? Pa gde će vam duša? :lol_2:

Zla vremena kobca naterala da prezimi zimu s pilicima - k`smet, sinko na cestu starinu Darby`o Gila, vazda mu se ime s postovanjem spominjalo dok je sveta i veka i ma koga  na dezurstvu gore.:s_d:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Stiletto said:

Kliknuh da report-ujem jedan post malopre, kad ono:

 

"The page you are trying to access is not available for your account."

 

A kad pitaš "što taj_i_taj piše to_i_to na toj temi", "reportujte postove, ne možemo ni mi sve da vidimo".

 

Kako bre poštene tužidede da rade svoj posao? Pa gde će vam duša? :lol_2:

Mozda je hideovan post u medjuvremenu? Koji post je u pitanju, daj screenshot greske ako je post i dalje tu. Hvala 😉

@Kronostime covece, ne moras na svaki post na forumu da odgovoris, smanji tu hiperprodukciju, nije dobro. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, MetalHead said:

Mozda je hideovan post u medjuvremenu? Koji post je u pitanju, daj screenshot greske ako je post i dalje tu. Hvala 😉

@Kronostime covece, ne moras na svaki post na forumu da odgovoris, smanji tu hiperprodukciju, nije dobro. 

 

Posta više nema, verovatno obrisan. Moguće da sam kliknuo par sekundi pošto ga je neko od  moderatora eliminisao. Sad sam radi probe krenuo da reportujem ovaj tvoj post i regularno mi otvara prozor za komentar i dugme "submit".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
38 minutes ago, Stiletto said:

Ili Opera browser :classic_cool:

Sretni korisnik opere od 2003. godine. Uvek imam nekoliko browsera na računarima koje koristim, privatnim i službenim, ali opera je glavni. Operin ad bloker radi odličan posao.

Edited by Knipex
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sta znaci ovo:

 

Quote

You have used 43.27 MB of your 1000 kB attachment limit.

You have used all of the attachment space you are allowed.

 

Ne znam kako ovo funkcionise, ali je malo glupo da ne mogu vise da postavljam slike jer sam ih ranije postavljao, odnosno da postoji ogranicenje za to.

Edited by goldberg
Link to comment
Share on other sites

Od kad piskaram po forumima, a to je nekih 17-18 godina ista je priča svuda što se tiče prostora za lični upload jer je prostor uvek ograničen i plaća se. Na jednom forumu gde sam bio moderator smo čak isključili opciju za upload. Još tada sam naučio da koristim image hostere. Imgur je, verovatno, najbolja opcija.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

@MetalHead

 

Zanimljive oglase nudi ovaj forum 

 

Screenshot_20220115-203828_Chrome.thumb.jpg.4107c721e3a73c28dee0e2abcc2348ce.jpg

 

Znam da će neki sad reći, pa nudi oglase na osnovu istorije, cookies-a i sl, ali nisam ja majke mi! 

😁

 

Ah da, moram da prevedem:

Kaže ona "Nešto se izgleda zaglavilo..." 

Podnaslov glasi "Sestra moje žene" 

Edited by Eddard
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Eddard said:

@MetalHead

 

Zanimljive oglase nudi ovaj forum 

 

Screenshot_20220115-203828_Chrome.thumb.jpg.4107c721e3a73c28dee0e2abcc2348ce.jpg

 

Znam da će neki sad reći, pa nudi oglase na osnovu istorije, cookies-a i sl, ali nisam ja majke mi! 

😁

 

Ah da, moram da prevedem:

Kaže ona "Nešto se izgleda zaglavilo..." 

Podnaslov glasi "Sestra moje žene" 

E pa stavi add block po želji, i pređi na Firefox 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
3 hours ago, Knipex said:

Restartuj telefon :classic_biggrin:

 

Sad  sam probao i meni radi sve ok.

 

 

off

 

Pre desetak dana, žali mi se majka da joj ne radi mobilni kako treba, a inače je analfabeta za te stvari. Ja joj restartujem telefon (not connected on the network, Samsungov bag), kad u neko doba zazvoni i ona viče iz druge sobe "Nemeee, šta zvoni ovo??". Tada sam shvatio da nije ni znala kako joj zvoni rođeni mobilni a pitaj Boba kad je i da li je uopšte restartovan za skoro 5 godina. :classic_biggrin:

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...