Jump to content

Predlozi, pitanja, problemi


zoe Bg

Recommended Posts

9 minutes ago, Clash said:

Ja bih vam predlozio za moderatora @Devil In My Pants

Em se covek razume u tenis em je zagovornik pravnih regulativa em je imao konstruktivne diskusije sa ovdasnjim forumasima sad oko Novaka.

Djokovica, ne oko Novaka kao Nove Godine.

Malo je ljudi koji me razumeju, ali drago mi je da si bas ti jedan od malobrojnih. Ljudi jos nisu spremni za promenu sistema 🙂

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Drug Crni said:

Ima najmanje metar dana otkako sam sto ovde,sto preko PP,poceo da upitkujem o statusu moderacije na PDF Tenis. Nisam se raspitivao iz dosade,vec iz razloga sto sam smatrao da atmosfera na ovom PDF vec duze vreme nije zdrava, te je bilo potrebno i za pojedinim moderatorskim alatima. Nikakvog odgovora ni od koga nisam dobio. 

Dobro je da je Tenis dobio privremenu upravutm. Nije dobro sto su to modovi koji ne poticu originalno sa ovog PDF. Primer banovanja jevrema je pokazao zasto to nije dobro ni odrzivo resenje. Stoga bi bilo jako dobro da se sto pre pronadju trajnija resenja medju forumasima/icama koji su ovde regularni i aktivni. 

Moj glas svakako ide ka @alcestai ona vrlo dobro zna moj stav,ali nazalost i ja isto tako znam njen,pa su sanse za tako nesto minimalne do nikakve. Steta. Podrzao bih predlog da onda to bude Mate Misho a.k.a. @svi pjevaju Voleo bih videti @der Gabelschwanz Teufelsa njim u tandemu,ali prioritet je stvoriti zdraviji ambijent na PDF da bi se Boki uopste vratio pisanju ovde.. Dotle (i ako) mozda da pitam @Kosjan WillavićOce neko na basket tenis? :kece:

Hvala na ukazanoj nominaciji, Druze Crni :D Kad su 250-ice i 500- ke, mozda bih i mogao da se upustim u takvu avanturu ( na basketu npr ne bih bio moderator ni za koje pare, a i volim ponekad da premerim na Tati, ostrascen sam 😛 ), u ova blesava doba, kad Nole osvoji slem, obori neki rekord, ili Mek zapali gomilu bih ili dobio otkaz na poslu ili obavljao moderisanje na nezadovoljavajucem nivou. 😄 Definitivno ima boljih izbora od mene . 🙂 Alcesta i Boki bi bili odlican tandem, ali ako kazete da je nerealno, mozda je ipak najbolja varijanta da i dalje moderisu  @Neme (koji je dovoljno samokritican i svestan kada zajebe nesto, mozda i najdokazaniji moderator na sportu ) i sasvim solidni @dulematic

  • Like 6
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

Haj ovako ljudi, pošto vidim da nominovani od strane kolega nisu baš zainteresovani za moderaciju, mogli bi zainteresovani koji žele da pomognu da održavamo ovaj kutak, da pošalju PM meni, @Neme  ili @MetalHead pa ćemo razmotriti i na osnovu staža, reputacije i karakternih osobina forumaša izabrati 1-2 osobe najprikladnije za taj posao...ako se iko javi 😄

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 1/8/2022 at 9:37 PM, MetalHead said:

 

Pokazes svojim pisanjem da imas kvalitet, razumevanje, dobar ton komunikacije... I da si prisutna.


Sve od navedenih stvari kolega straycat zadovoljava a upravo se u ova teška vremena pokazuje tko je kakav - on iako je veliki Noksin fan nikada nije ni za milimetar prešao granicu, maltene u čitavom svom forumaškom opusu ne znam je li ju ijednom prešao, barem koliko mi je poznato. Samo kao forumaš prolazi pomalo ispod radara jer nije glasan i drčan kao neki što non stop pjevaju.

  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

Ja predlazem mene za moderatora na tenisu.

Kao svaki pravi Srbenda pojma nemam o tenisu i pratim samo kad Nole igra protiv njiovih.

Tako da vam ne bih smetao sta god pisete, tj. ne bih ni citao sta pisete.

Podelio bih par banova odokativno, onako preventive radi i to je to.

Mada je problem sto mi rekose ovde da cak i zene igraju tenis, pa jos da imaju i parovi, pa mesoviti parovi, previse je to za mene.

  • Love 1
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...