Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

28 minutes ago, uini said:

^pratim & podizem za

 

 

 

 

Paul Johnson
DJ Funk
DJ Sneak
DJ Rush
Waxmaster
Hyperactive
Jammin Gerald
Brian Wilson
George Clinton
Lil Louis
Ashley Beedle
Neil Landstruum
Kenny Dope
DJ Hell
Louis Vega
K-Alexi
Dr. Dre is in the house, yeah
Armando in the house
Gemini is in the house
Jeff Mills is in the house
DJ Deeon
DJ Milton
DJ Slugo
DJs on the low
Green Velvet
Joey Beltram
DJ ESP
Roy Davis
Boo Williams
DJ Tonka
DJ Skull
DJ Pierre
Mark Dearborn in the house, yeah
Todd Edwards in the house
Romanthony in the house
CVO in the house
Luke Slater
Derrick Carter
Robbert Hood
Parris Mitchel
Dave Clarke is in the house
Van Helden in the house
Armani in the house
Surgeon is in the house, yeah

@Smrtokapa & djordjo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

53 minutes ago, Smrtokapa said:

Vasionski alergenofeministički nutricionizam.

Sem toga, ovaj što je sakrivao identitet svaka mu čast:

 

FIb0eoA.jpg

 

 

Vi se zajebavate sa ovom gospođom koja radi za kukuruzni lobi, a ja poznajem dosta dobro osobu koja propagira lečenje bolesti brojevima, koncentrisanjem na brojeve i ponavljanjem brojeva. Grabovoj, ko želi da gugla. To je dosta teško nadjebati, da prostite.

  • Thanks 1
  • Ha-ha 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Stiletto said:

 

To finale ima toliko epic momenata da je samo ono dovoljno za jednu sezonu serije.

 

Prva utakmica, lagana pobeda Lejkersa u gostima.

 

U drugoj utakmici u LA, Boston izjednačuje 18 sekundi pre kraja, a Medžik u sledećem napadu dribla loptu dok vreme nije isteklo. Dan danji niko nema objašnjenje zašto nije išao na koš. U produžetku, Boston dobija.

 

Treća utakmica u Bostonu, lagana pobeda Lejkersa uz 21 asistenciju Medžika. Bird proziva javno na TV svoje saigrače "pičkice".

 

Clothesline MekHejla nad Rembisom u četvrtoj u LA, plus ludaja Birda (29 poena, 21 skok) i žestoko pičkaranje sa Džabarom. Opet produžetak, Medžik maši dva krucijalna bacanja, Vedman pogađa za pobedu Bostona.

 

Četiri utakmice, sve četiri pobede gostiju. Patrijarh Bostona Red Ojerbah rešava da učini nešto za petu utakmicu u Bostonu.

Isključen erkondišn u Boston Gardenu, na parketu 40 stepeni, u svlačionici Lejkersa uključeno grejanje u junu. Džabar diše na masku vezanu za bocu sa kiseonikom na klupi, a Bird u tim uslovima trpa 34 poena uz 17 skokova, šut iz igre 20/15. Boston pobeđuje kod kuće. Utakmica zabeležena u istoriji kao "The Heat Game".

 

Za šestu utakmicu u LA Lejkersi odlučuju da odgovore na "fiziku" Bostona, pa Džejms Vorti sa dve ruke lansira u konstrukciju koša Sedrika Maksvela na polaganju, navijači Lejkersa gađaju pivom igrače Bostona, Lejkersi pobeđuju za 3-3 u seriji. Svi već znaju da će u poslednjoj, sedmoj utakmici u Bostonu vrlo verovatno "biti mrtvih".

 

Dejvid Štern i komplet rukovodstvo lige skaču na noge i trude se da sedma utakmica u Bostonu prođe koliko-toliko normalno. Donose se novi ventilatori i temperatura u Gardenu se spušta na oko 30 stepeni, igrači oba tima su pre utakmice debelo upozoreni na ponašanje i utakmica se konačno igra kako Bog zapoveda. Sedrik Maksvel igra utakmicu života (24 poena, 8 skokova, 8 asistencija) i Boston pobeđuje za titulu.

 

Ovo ako si ispričao, bukvalno bih želeo da sada u čast serije pogledam seriju celu da poskidam sa youtuba i bingujem.

 

Je l još neko ovde kao klinac imao po zidovima isečene one suviše tamne slike iz retkih američkih Sports Illustrated?

 

Spoiler

l3eb08-b78647067z.120100602092513000grdo

 

Je l sam samo ja imao one prastare suviše tamne slike

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 9/17/2023 at 2:23 PM, Kooineeperk said:

Da li neko zna da mi kaze kakva je situacija sa parkingom u Budimpesti, da li se subotom i nedeljom moze slobodno parkirati po gradu, kao sto je to slucaj u Beogradu

 

BTW, saveti za kupovinu u Budimpesti? Generalni, od butika do igracaka, opreme za kucu, hrane... Trebalo bi da idemo u Tropikarijum i Zoo, to nam je neka ruta. 

 

Niko... nista? 😕 

Link to comment
Share on other sites

7 hours ago, Kooineeperk said:

 

Niko... nista? 😕 

Idemo otrpilike jednom godišnje u Budapest, kolima, sa decom i psom. Uvek nađemo parking na plaćanje, ostavimo automobil tamo tih 3 4 5 dana i vozimo se prevozom. Nigde nismo nailazili na besplatne parkinge, a komunalci su dosta ažurni. Moguće je da grešim, ali to je neko naše iskustvo, a mi smo dosta nervozni stari ljudi koji ne žele da razmišljaju o kaznama.

 

Ima lepih malih restorana, ako te zanima mogu da prokopam, ali naći ćete i sami. Ima nekoliko mnijaturnih pivnica na DUnavu, sa Budimske strane koji imaju izuzetan izbor raznih Kwaakova, Kriekova i ostalih belgijskih čokoladica. Za šoping, moram da se prisetim pa javljam.

https://budapezt.com/parking-budapest/#:~:text=Budapest parking Zone A,-Budapest Parking zone&text=Weekend parking is free in,%3A00 and 22%3A00.

 

evo iscimao sam se i našao - parking jeste slobodan vikendom. 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

 

Mnogo volim ovu pesmu, ali kad god čujem stihove Hearing a voice I'd known / A couple of light years ago proradi mi ocd kao tehničkom licu jer je svetlosna godina mera za dužinu, ne za vreme. Kao što zapara uši kad neko kaže upali  svetlo ili predmet x, iako je jasno da se radi o uključivanju. Mada bi najpogodniji termin bio puštanje u rad. 😄 Pale se eventualno kola, doduše ni tu se ne pali automobil, to bi bilo baš onako uh, nego gorivo u motoru.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

@Kooineeperk

Ja nemam iskustava sa kolima u Budimpešti, ali znam da su neke moje bivše kolege koje su često išle tamo na vikend imale foru da odu do njihove IKEE, ostave kola na parkingu tamo i odatle koriste gradski prevoz.

 

E sad, ne znam da li je takva akcija i dalje izvodljiva, ali je makar pokazatelj da sa nekim standardnim besplatnim parkingom teško ide.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, 40Wins said:

Kolko je puko Vlada, izgleda da ga je alkohol bas unistio.

 

I jos sam se prijatno iznenadio kako je Maja Nikolic brzo razmislila, rekla mu: Pa imas svoju barku. 

 

Prvo sam mislio da ih troluje ali izgleda da ipak ne... 😕 

 

Cuj fish eye - pa fish eye socivo se koristi kad slikas nesto sto je blizu a ne kad si na 20k km iznad 😄 

 

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Ima delova grada gde je parking besplatan. Ja kad god idem u Peštu svojim kolima, gledam da mi smeštaj ima parking, ionako ću tamo uglavnom da pešačim a grad je lep pa ništa ne smeta.

Da se nadovežem, gradski prevoz + metro su sjajni i brzi i prijatni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...