Jump to content

Kafana pod obručima


Kronostime

Recommended Posts

Aj da okacim ovde nisam neku muziku kacio odavno. Pocelo je ovako, verujem da su neki od vas i nabasali na ovo jer je bilo viralno, klinke od 9, 12 i 14 godina rade cover Metalike. Super je, cute je, sve ok, ali vidjali smo ovakve stvari vec.

 

 

Meksikanke su, odlicno govore engleski, imaju formalno obrazovanje, svira svaka po bar 3-4 instrumenta, svaka je isla na solo pevanje prestizne skole u Americi, gostovale kod Elen i tako. Ja prirodno zaboravim na njih, a onda juce slucajno nabasam na nesto, pustim, all girl band, aj da vidim, odlicno zvuci, mnogo su mlade, ali nesto mi je poznato, uzmem malo da kopam i setim se. Tri sestre, Meksikanke, koje su bile viralne pre 10-ak godina. Ovo je verovatno jedan od retkih slucajeva kada su ti child prodigyji ne ispunili, nego daleko prevazisli ocekivanja. Same pisu svoju muziku, sve tri pevaju (mada moje skromno misljenje je da treba najstarija, gitaristkinja da sama peva solo, a ove dve samo pratece 😄 ) i imaju stage presence koji se ne secam kad sam poslednji put video od ovako mladog benda. Bubnjarka ima 19 godina, tehniku i vestinu koja se stvarno retko vidja i od mnogo iskusnijih bubnjara. Plavusa, da je nazovem glavna pevacica nije sad ne znam vanserijski vokal, ali vidi se da je skolovana, ima vrlo interesantne ukrase, dobro vlada glasom i popunjava pesme. Sve je smisleno i vidi se da je bas njihova muzika. Sve u svemu, svaka cast, fan sam:

 

 

 

Edited by McLeod
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Nicklord said:

Jeste, samo mora žeton dodatno. Sve ostalo isto kao i ostali

 

A kartu koju su mi poslali na mejl samo prikazem da imam na salteru ili da stampam?

 

Pokupili su mi sluzbene automobile pa sam morao na brzinu da smislim alternativu da odem do Zagreba sutra a ovaj Flixbus izdaje fakture pa mi je to bio jedini nacin da refundiram kartu. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...