Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

Armani bas los juce, a razlog je bio jednostavan - Scola je crkao zbog ovog ritma i igra im se raspala.

 

Nedovic, Mack, Brooks, White, Tarchewski, koliko je tu potencijala, ali dzaba kada im je kosarkaski IQ krajnje upitan. Izvlacili su ih Chacho i Scola do sada.

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Stondisha said:

samo da izjavim za vaskoliko pučanstvo:


Da sam neka vlas' ko što nisam, naplaćao bi se meni Žalgiris kazni za ono smeće od maskirnog printa, samo tako.  Sram vas bilo dizajneri dresova KK Žalgiris i rukovodstvo istog koje je predlog prihvatilo.

Slične dresove je nosio Unics prošle sezone. Kod još neke ekipe sam video da su nosili kamuflažni print, da li Armani. Te šare su moderne u poslednje vreme. Napoli je isto nosio takve dresove u LŠ. Da je bzvz jeste, ali nije izolovan primer.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, NMX said:

 

Pričao je Realni o tome, kako živi u Valensiji, kako mu je tamo, kako on gleda na sve to i kako njega tamo gledaju. I onda nije ni čudo što se ne mrda niti će.

 

Plus Valensija kao savršen grad za život.

More li kakav link za nas sa jeftinijim ulaznicama?

 

@Shunsuke NakamuraMeni liči na nosač aviona, a ovo iza da je kontrolni toranj 😄

Edited by Liska Manjina
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

15 minutes ago, Del Piero said:

Nedovic u ovoj sezoni 3 ubacene dvojke i 15 trojki.

 

Previše povreda su ostavile traga. Da li fizičkog, ili samo fizičkog, ali ovo nema veze sa njegovom starom igrom, prodorima, napadima na obruč.

 

Pričao sam o tome kada se letos prepirali oko njega i repke, gde su ga prizivali baš zbog toga. Mislim da je taj deo igre, za njega prošlost. 

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Chaos Is Me said:

Žalgiris definitivno potpisao KC Riversa. Sumnjam da će im nešto mnogo biti od koristi.

 

Nisam siguran da se slazem. KC Rivers jeste samo senka nekasasnjeg ubice iz Reala, ali i dalje ima poene u rukama, a bekovska linija Zalgirisa (pa i krila) su takav cemer i jad da je i ovaj matori Rivers za njih Dzordan licno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Del Piero said:

Trojke sutira stvarno vrhunski, 15/34, dvojke su na 3/15. Nisam ga ni uhvatio mnogo, ali ono sto sam gledao Armani ne mogu da se setim da je jednom napao obruc, i ti sutevi za dva su verovatno uglavnom poludistanca.

 

Da, to je stvarno velika stvar kada neko uspe da podigne neki drugi element na tako visok nivo. 

 

 

Sve tri ubačene dvojke su mu na obruču. Moguće da je i tranzicija.

Just now, Horium said:

 

Nisam siguran da se slazem. KC Rivers jeste samo senka nekasasnjeg ubice iz Reala, ali i dalje ima poene u rukama, a bekovska linija Zalgirisa (pa i krila) su takav cemer i jad da je i ovaj matori Rivers za njih Dzordan licno.

 

Slažem se, njima treba neko ko iskače iz šablona. 

Link to comment
Share on other sites

43 minutes ago, Chaos Is Me said:

Žalgiris definitivno potpisao KC Riversa. Sumnjam da će im nešto mnogo biti od koristi.

Pored pleja, kog će sigurno dovesti, treba im još jedan igrač spolja. KC je dobro rešenje i uz novog pleja, Grigonisa I Volkapa činiće spoljnu liniju Zalgirisa. Lekavicuis I Milaknis će tu imati ulogu pomoćnih radnika. 

Recimo ovako:

Novi Plej, Volkap, Lekavicius

Grigonis, KC, Milaknis 

Nekako mi se cini da ce tako biti. 

55 minutes ago, realno *w said:

 

Nosač aviona.

 

 

@propolis  Vilbekin neizvestan, Kaspi bi valjda trebao da igra...

Uf Vilbekin u kakvoj je formi, steta. Meni se učinilo da je ono bio grč, ali opet mozda tako jako zategao da nece rizikovati danas. 

U svakom slučaju steta.

Link to comment
Share on other sites

I pored toga sto su izgubili od Efesa sinoc, ja sam poprilicno impresioniran Armanijem.

 

Kakav je Caco majstor i dalje. Dok on ima energije, Armani izgleda skoro nezaustavljivo, a pritom i sasvim prijatno za oko.

 

Sa druge strane, Efes je nekako u poslednjih sezonu i po postao beton. Aj sto pobedjuju bez dva od cetiri najbolja igraca iz njihove prosle sezone (Moerman i Dunston), i sto stvarno uzivam u njihovoj kosarci (dok hokejas Balbaj nije na terenu), vec sto pola vremena imam utisak da igraju na leru i da imaju debelu rezervu u Bobui i Andersonu.

 

Unapred se radujem potencijalnom grudge-match obracunu Barselone i Efesa u plejofu.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pa ja namerno ne gledam rezultat sa drugih tekmi, a kada izbacuju flash score odmah zazmurim.

 

Zvuci glupo, ali meni je pomoglo, sto bi rekla baba za kosmodisk.

 

I da budem iskren, ali mnogo mi znaci da mogu da preskocim silne tajm-aute, sudijsko vecanje i pauze izmedju cetvrtina/poluvremena.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...