Jump to content

Euroleague 2019/20, I FEEL DEVOTION


Chaos Is Me

Recommended Posts

37 minutes ago, Horium said:

Pa ja namerno ne gledam rezultat sa drugih tekmi, a kada izbacuju flash score odmah zazmurim.

 

Zvuci glupo, ali meni je pomoglo, sto bi rekla baba za kosmodisk.

 

I da budem iskren, ali mnogo mi znaci da mogu da preskocim silne tajm-aute, sudijsko vecanje i pauze izmedju cetvrtina/poluvremena.

 

42 minutes ago, Shunsuke Nakamura said:

Ne volim da gledam snimke, pogotovo kada znam rezultat. 

 

Realno se nema vremena za snimak kad svaki dan ima neka live tekma koja je zanimljiva. 

Uto, sre EK

Cet, pet EL

Sub, ned, pon Aba. 

Link to comment
Share on other sites

EC ugl ne pratim, ABA ne mogu da pratim jer imam samo sportklub a zabole me da se cimam sa stream-ovima za istu.

 

Tako da, u mom slucaju, posto gledam "skraceno" (bez pauza) imam taman toliko vremena i interesovanja da pogledam po dve-tri tekme u cetvrtak, jos jednu-dve u petak, i za subotu ujutru ostavim neki derbi kao poslasticu koju premotam.

 

Naravno, izbegavam sportske rezultate u medjuvremenu, sto i nije tesko kada se covek ne kladi.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Knipex said:

Slične dresove je nosio Unics prošle sezone. Kod još neke ekipe sam video da su nosili kamuflažni print, da li Armani. Te šare su moderne u poslednje vreme. Napoli je isto nosio takve dresove u LŠ. Da je bzvz jeste, ali nije izolovan primer.

Pa ljudi obeležavali dan vojske

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Radonji stavi 80 poena ko hoće, sta se to tamo dešava? To ne da nije njegov fazon, nego baca peglu na te stvari. 

 

1 minute ago, Kankkunen said:

Štimac i Mahmutoglu dominiraju, došlo zadnje vreme. :default_coffee:

 

Just now, propolis said:

Radonji stavi 80 poena ko hoće, sta se to tamo dešava? To ne da nije njegov fazon, nego baca peglu na te stvari. 

 

 

Jes vala, zadnje vreme 😂😂😂

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Utisak do sada. Real i Efes imaju najvise napadacke municije, a u stanju su da igraju i pristojnu odbranu. Efes pobedjuje bez Danstona i Moermana. Prva 2 favorita po meni.

Treci favorit Barsa, iako su papirnato najjaci, nemam poverenja u taj tim.

I cetvrti favorit, koji ce se nekako dogegati na F4 je nikad slabiji Cska po meni.

Mozda se Makabi i Milano umesaju, al mrka kapa.

Link to comment
Share on other sites

Brutalna partija Decka, bukvalno je odigrao bez jednog loseg poteza. Trenutno je jedan od boljih krilnih igraca u EL. Dominantan u skoku, odlican u odbrani, moze da brani nekoliko pozicija jer je jak kao konj. Rutinski resava kad mu se ocisti strana da igra na postu, Kurbanova je par puta bez problema okrenuo. Zna jako dobro da  povuce i  tranziciju. Polivalentan i veoma zahvalan igrac. Real ocigledno ima vrhunski skauting. 

 

 

 

9 minutes ago, propolis said:

Proglašavam najgoru kupovinu u Euroligi za sezonu 2019/20 and the winner is.... Ron Baker. 

 

Sta je ono koji k....????!!!! 

Kakve je brat cigle bacao, nerealno stvarno.

Edited by Shunsuke Nakamura
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...