Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

Istorijski gledano biće siguran plitak jer koliko sam prepoznao po kadrovima iz trailera pokriće njegov komplet uspon pa sve do poraza u Rusiji. To je nemoguće uraditi na kvalitetan način u jednom filmu. To je preko 20 godina. Pretpostavljam da će više da se bavi njegovim privatnim životom a da će mu bitke biti eye candy za fantastične kadrove.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ne može se, verovatno najintenzivniji i najbogatiji život jednog čoveka u istoriji, pokriti samo jednim filmom. Nema šanse.

 

Strepnja mi je duboka, ali ovaj trailer izgleda i zvuči brutalno. 

 

Hajp, ipak je to Napoleon.

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

15 hours ago, Klotzen said:

Pretpostavljam da će više da se bavi njegovim privatnim životom a da će mu bitke biti eye candy za fantastične kadrove.

Meni to ne bi smetalo ako taj deo pokriju kvalitetno. Baš da vidimo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam 6-7 puta trejler, ne mogu da docekam. Ali ovo bi trebalo da ide minimum u dva filma po dva i po sata. Nadam se samo da nece ispasti da sve sto je zanimljivo da su stavili u trejler i to je to. Ne bih voleo da se film pretvori u previse spore i duboke refleksije, jer je Napoleon bio covek od akcije i jakog temperamenta. 

Link to comment
Share on other sites

Meni nije jasno u čemu taj film može da "rascepi mozak". Kontam jedino ako su na kraju stavili bacanje A bombi pa napravili neke atraktivne kadrove. Ja tu očekujem film sličan "The Imitation Game". Jedan istorijski događaj sa ličnom pričom koja ide paralelno.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ja očekujem film sa glavom porukom da smo mi,kao ljudska vrsta,u velikoj gabuli.

 

Inače,ne znam šta je problem sa temom? Nolan je često pravio filmove koji se odnose na neki aktuelni trenutak našeg društva..   

 

Priča o A bombi teško da može biti aktuelnija,nažalost

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Koliko se moglo pročitati, Tarantino planira da pored sebe, penzioniše i Brusa Vilisa kako dolikuje.

 

Ne znam kako će to izgledati s obzirom da Brus pati od afazije ali verujem da bi mu Kventin pronašao adekvatnu ulogu.

 

Kakva romantika.

  • Like 2
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...