Jump to content

Filmovi koje nestrpljivo ocekujemo


Drug Crni

Recommended Posts

Evo još nekih filmova koje još čekamo a koji će da budu konkurencija za Oskara :

 

 

 

Ovo je film koji će svi potceniti a po meni će sigurno biti ozbiljan kandidat za oskare.

 

 

Napoleon verovatno neće uzeti čak i ako bude nominovan za best picture ali bi mogao ozbiljno da puca na režiju i glavnu ulogu.

 

 

 

Isto kao i Napoleon.

 

 

Isto kao i Maestro, potencijalno veliko iznenađenje na Oskaru.

 

Naravno biće tu i Barbi i Openhajmer i sigurno Killers of the Flover Moon koji Besni Lala pomenu.

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Budžet nastavka Gladijatora je skočio sa 165 na 310 miliona dolara.

Neka gruba procena da im je potrebno 800 miliona zarade da bi bili na nuli.

S'obzirom da Ridli Skot bez imalo truda režira filmove,vrlo moguće da će pući film.

Svakako ću ga pogledati,prvenstveno zbog Denzela,jer je čovek maestralan glumac i umeo je krš filmove da pravi gledljivim.

  • Like 1
  • WOW 1
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je Ridley prosto kreativno pukao i tesko da bilo koji njegov projekat danas moze biti ista vise nego mediocre. Narocito sto nastavci filmova koji su zavrseni, zaokruzeni sa radnjom u startu smrde ili na potpunu kreativnu krizu i odsustvo bilo kakvih kvalitetnih ideja ili na cash-grab (najcesce zapravo idu u paru).

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Meni se tu samo Martian dopao, doduše dovoljno se držao knjige da ga ne pokvari, nije tu trebala neka mudrost.

Ovo će sigurno biti 3+ sata, stvarno ne mogu da sedim toliko više u bioskopu ako nešto baš ekstra nije u pitanju.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...