Jump to content

Recommended Posts

3 minutes ago, Crni Bombarder said:

Posle repr.pauze slede gostovanja Votfordu,Viljarealu,pa onda Celzi (doduse,ne znam gde,ali ne menja toliko stvar).
Bice jos neugodnosti.

Neozbiljno od kluba. Bacena sezona a tek novembar.

Celzi je prelomio oko Lamparda i dovei Tuhela i gledaj kako zategao ekipu, uzeo LS odmah a ove sezone prvi u PL.

Utd je neozbiljan, nadaju se da ovaj preko noci postane Fergi a svakom jasno da se mucenik davi i nikako da ga neko spasi tako sto ce dobit otkaz.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 said:

Neozbiljno od kluba. Bacena sezona a tek novembar.

Celzi je prelomio oko Lamparda i dovei Tuhela i gledaj kako zategao ekipu, uzeo LS odmah a ove sezone prvi u PL.

Utd je neozbiljan, nadaju se da ovaj preko noci postane Fergi a svakom jasno da se mucenik davi i nikako da ga neko spasi tako sto ce dobit otkaz.

Nemam sta dodati (a ni oduzeti) 

Link to comment
Share on other sites

Auu povraca mi se. Evo razloga sto se desava sta se desava. Nema odgovornosti u klubu. Majmuncina napravi onakvu gresku, dobije glup crveni i menadzer ovo uradi? Jujujuju

Sti je najgore ovo se desava mnogo, mnogo puta sa raznim igracjma. Fred, Mektominej itd itd.

 

 

Hahahaha ladno izjavi Ole da glavonja nije zasluzio prvi karton. Jbt znao sam da je zabrinjavajuce stanje ali lik je totalno zalutao. Nevjera

Link to comment
Share on other sites

 

Ole hvala za igracke dane, legenda si i dalje Utd ali ovo se nije moglo nastaviti dalje. Date su sanse iznova i iznova i ekipa sve gore i gore igrala. Moralo se presjeci. Sve najbolje.

 

Sad da vidimo ko ce u zamjenu. Ja bih volio Ten Hag iz Ajaxa ali pitanje je da li bi on htio. Uz njega bih i Van de Sara kao direktora, da se rijesimo bijede Wooodvorda jednom i zauvijek.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Tunji Awojobi said:

 

Pa Vudvord je svakako najavio odlazak na kraju sezone, zar ne?

Valjda na kraju godine ove ali ne vjerujem toj smrdi nista. Za 8 godina iza njega ostaje toliko neuspjeha i promasenih transfera.

Pogba ce otici za dz a doveden za basnoslovne novce.

Lukaku? Alexis? Davanje novog ugovora Phil Jonesu??? Pa i samim tim davanje novog ugovora Oleu ljetos nakon sto je jasno bilo u 2 dijelu prosle sezone da nije on za velika djela. Zasto ugovor? Sacekas da vidis kako ce se razviti sezona imajuci u vidu da su planirana bila velika pojacanja, prvenstveno Sancho uz stopera i veznjaka sto znaci da je ocekivan iskorak i ti mu das novi ugovor na osnovu cega? Nade da ce biti sve ok?

Sreca pa je Ronaldo dosao i ocekivanja jos vise porasla i jasno se vidjelo da Ole nema plan, nema igru, nema sistem i da se moli Bogu da mu Ronaldo, Bruno, Pogba, Kavani, Rasford budu raspolozeni taj dan ali nazalost pobrojani su bili povremeno raspolozeni.

Na njegovu nesrecu nije pomogla i tvrdoglavost oko biranja Maguirea, Sgawa, Freda, McTominay kad je bilo jasno da su pogubljeni, posebno prvi. Decko se raspada duze vrijeme i ti ga biras iz ova i iznova? Zato je i dobio sut kartu. 

Uopste kao sto rekoh nema odgovornosti u klubu, da se kaznjavaju lose partije vec miljenici igraju iznova i iznova. 

Donny Van De Beek nije Xavi, Scholes, Iniesta ali sigurno nije los igrac, cak stavise odlican je igrac i ti mu ne dajes sansu uopste. Mislim presmijesno.

 

Jos jednom hvala za sve ali kasno dodje rastanak. Ole je bio idealan kao prelazno resenje da ustabili klub, najprostije receno ali se vidjelo da nema kapacitet da ode koju stepenicu vise i samim tim najgore je stiglo, stagnacija.

Link to comment
Share on other sites

@Don Radonja ne slavim, cak stavise zao mi je da doslo do ovoga jer je legenda kluba ali jasno je bilo svima da ovo nije moglo da se nastavi. Svi navijaci Utd su htjeli da ovo uspije ali jednostavno nije.

 

Za ovo mucenje prethodnih nedelja mogu da zahvalim klubu i neznalicama u upravi kluba koji su ovog mucenika ostavili na poslu iako je bilo jasno od starta sezone da ne stima. Sad su izgubili odlicnog menadzera u Konteu koji bi dosao iste sekunde i sad ce Karik da bude na klupi dok se ne nadje privremeni menadzer sto znaci da je jasno da se puca na Zidana ( koji nece u toku sezone da preuzme klub ) ili Ten Hag ( koji 100% odlazi iz Ajaxa ).

 

Okej, Konte nije idealno resenje bio ali je paklen menadzer  koji trazi disciplinu sto ovom klubu itekako fali pa da se razni Megvajeri, Soovi, Fredovi kaznjavaju za lose nastupe tako sto ce biti nemilosrdan.

 

Nesumnjivo je da Utd ima mnogo jaci tim nego sto rezultati pokazuju.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Evo sad citam da pored Karika ostaje McKenna i Phelan. Nevjerovatno.

Oni su isto problem uz Olea, nije Ole sam radio sigurno.

 

Samim ovim pokazuje se da uprava nije ni planirala otkaz Oleu jos neko vrijeme ali da su bili prinudjeni. Nevjerovatno, bez plana. Amaterski ali nista cudno kad su Glejzeri i Woodward u pitanju. Glavni krivac su oni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...