Jump to content

Recommended Posts

6 minutes ago, Drug Crni said:

Ja se izvinjavam,nisam nigde video link..a da budem iskren,tek malopre iscitah o cemu se radi..jel podugnuta optuznica? Ili ga je neka devojka optuzila za seks.zlostavljanje?

Ne neka djevojka nego njegova djevojka i to izgleda traje skoro 2 godina maltretiranje posto je objavila slike iz 2020 godine sa modricama. Ipak slike nisu dokaz, moglo je nastati od nekog drugog ali audio snimak je katastrofalan. Preporucujem da ga nadjes i poslusas, 100% je Mason Greenwood na njemu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Quote

 

Greater Manchester Police statement on the Mason Greenwood situation: "Following enquiries so far, he has since been further arrested on suspicion of sexual assault and threats to kill."

FKhtR3gX0AEIy-E?format=jpg&name=small

Quote

#mufc statement: "Manchester United reiterates its strong condemnation of violence of any kind. As previously communicated, Mason Greenwood will not train with, or play for, the club until further notice." #mulive

 

Link to comment
Share on other sites

Ali kako je moguće da je Maguire kapetan još uvijek? Pa to što on radi nije viđeno na tom nivou. Lik u 2 sezone ima kompilaciju kikseva kakvu vrhunski stoper ne može skupiti za 15 godina.

 

Za Greenwooda se ne čudim. Nit je prvi nit zadnji koji duboko ukorijenjen osjećaj manje vrijednosti liječi na taj način. Imamo ih 2-3 u Premu nedavno. Po drugim ligama, i drugim sportovima također. Čak štoviše, neki su velike legende.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Dobar izbor Junajteda. Da sam u njihovoj upravi ili navijac Ten Hag bi mi bio prvi pik. Veliki i tezak posao je pred njim, jer sportski sektor treba da ga podrzi, a znamo da oni vec godinama rade los posao, jer cesto ne rade u simbiozi sa trenerom, vec zasebno prema svojoj viziji.

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

Znači Cristiano se može počet parkirat lagano. Sumnjam da Ten Hag ima viziju podređivanja momčadi njemu. On se naravno niti želi, a mislim niti može podrediti momčadi. 

Ima tu mnogo hitnijih problema nego Ronaldo.

Prvi Maguire, prodaja pod hitno.

Drugo Pogba, pozdrav.

Trece i nista manje bitno, sredina terena. Vezni red je kritican.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

14 minutes ago, Miki28 said:

Ima tu mnogo hitnijih problema nego Ronaldo.

Prvi Maguire, prodaja pod hitno.

Drugo Pogba, pozdrav.

Trece i nista manje bitno, sredina terena. Vezni red je kritican.

Ma jasno. Raditi će rekonstrukciju momčadi. Navodno dolaze 2-3 igrača Ajaxa, moguće i Kane itd. Ali Ronaldo između ostalog ima i veliku plaću i ne vidim nikako da ostaje u Unitedu. 

Btw, teško da će netko kupiti Maguirea i dati mu i približno koliko zarađuje u Unitedu. Tako da ste s njim zaglavili do kraja ugovora vjerojatno.

Edited by Bugl Khan
Link to comment
Share on other sites

Baš razmišljam, pa i nije vezni red tako loš. Pogotovo ako dođe Rice kako se piše. Van de Beek sigurno nije zaboravio igrati nogomet, Bruno je tu... Da dovedu 3-4 prava pojačanja na ljeto, to može bit strašna momčad pod pravim trenerom. Pogba mora ić obavezno. On je glavni simbol ovog neuspješnog Uniteda zadnjih 6-7 sezona.

Link to comment
Share on other sites

Ja ponavljam da sam procitao da je Mazraui zavrsio transfer u Bajern.

Malo je reci da je Junajted rastimovani orkestar..pre je to razbijena banda..nije problem rezultat,problem je stav,ponasanje igraca..imam utisak da njih pola jedva ceka kraj sezone. Kod pojedinih je kurcobolja evidentna iz aviona. To je nedopustivo. Tesko je u ovakvoj sezoni izdvojiti najgore pojednice,ali celo prvenstvo krila nista bukvalno ne igraju.. nikakva produkcija od njih..Rashford prednjaci nekako..decko je propao k'o stari kauc.

Sad ce stici novi menadzer. Opet sve iz pocetka,novi igraci..trebace to sve i posloziti,pronaci igru..nema brzog ni lakog povratka u vrh EPL.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...