Jump to content

Recommended Posts

Od poslednje 4 utakmice, 3 poraza i 1 srecno izvojevana pobjeda.

Porazi od Jang Bojsa, WH i AV. Sramno.

 

Moglo je da se cuti dok se renovirala ekipa ali Ole sada ima brutalan tim a vodi ga ko da vodi Kardif. Ne moze to tako.

Ono je sramno kako izadju na teren  oosebno u 2 poluvremenu.

Uticaj na igru od strabe menadzera 0 bodova.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Jos jedan sraman nastup kuci u PL. Vise mi je pun k.... opravdanja. Sad ce izaci sa pricom srijeda-subota rani termin a ima pun tim igraca i to igra protiv Evertona kojem fali nekoliko igraca i na domacem terenu.

 

Jednostavno nedovoljno dobro. Ocigledno je da Utd nema igru i da se oslanja na individualni kvalitet.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Pazi, problem je Ole i to se vidi iz aviona. Klub mu duguje, ali tu postoje granice. Sa ovim timom iole pristojan trener poput Dalica bi uzeo titulu. Imas Ronalda i Cavanija i onda ne mozes da pobedis Everton kojem nedostaje pola tima, ili ona igra u LS, gde se utakmica dobija u poslednjem trenutku .

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, DJORDJE said:

Pazi, problem je Ole i to se vidi iz aviona. Klub mu duguje, ali tu postoje granice. Sa ovim timom iole pristojan trener poput Dalica bi uzeo titulu. Imas Ronalda i Cavanija i onda ne mozes da pobedis Everton kojem nedostaje pola tima, ili ona igra u LS, gde se utakmica dobija u poslednjem trenutku .

Slazem se, jednostavno na utakmicama Utd se ne vidi rad trenera, kako u napadu tako i u odbrani.

Okej, jasno je da fali veznjak ali uglavnom nijedna ekipa nije savrsena ali ovo je kriticno sa Utd.

Oslanjaju se na individualne kvalitete Ronalda, Bruna, Pogbe, DDG da ih izvuku ali ne ide to tako tj ne pali svaki mec. Sa ovim timom sto ima protiv AV i Evertona kuci 10 puta da igras 10 puta treba da dobijes. Prosto i jednostavno.

 

Treba da zahvali VAR-u sto postoji tj da se zahvali i Dejvisu sto nije sutirao u 80 i nekom minutu nego dodao loptu Mini. Onako ne ispada odbrana u petlicima, njima nikog nije bilo na vidiku na 5m od Dejvisa. Sramno.

 

Cak i u napadu ne stvaraju dovoljno s obzirom kakve igrace ima na raspolaganju.

 

Mnogo, mnogo problema i nazalost vidi se da je dostigao svoj maximum i da ne zna sta dalje. Ovo bukvalno isapda kao da se moli Bogu da se nesto desi na utakmicama jer on ne umije da preokrene situaciju na terenu. 

Odavno nisam vidio da Utd ulazi u 2 pol tako ravno kao ove sezone, bukvalno bez energije, kao probusena guma. Nedopustivo.

 

Jos smo imali dobar raspored ali sada ide ludilo posle pauze.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ole hvala ali vrijeme je, jednostavno nemas ono sto je potrebno da odvedes ekipu na veci nivo. Sad je ovo vec stagniranje i tesko mucenje.

Ne bi rezultati bili toliko problem ali u ovom slucaju rezultati prate igru Utd i kako tim izgleda na terenu iz meca u mec a to je bas sramotno.

Napretka u igri nema, organizovanost 0 bodova, odbrane od prekida nema tj odbrane uopste nema. Sve se oslanja na individualni kvalitet igraca a kad toga nema onda dobije Jang Bojs, Soton, WH, AV, Lester a tek je pocetak sezone.

 

Bolje se sad pozdravit, dok se ima sto spasit od sezone jer Ole nije sposoban da ovo iznese i to vidi svako ko iole objektivno posmtra situaciju.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Bolji je Liverpul trenutno od Junajteda.

Ima bolji tim,boljeg trenera,igru i mnogo vise samopouzdanja. Ali..nije bolji da u 50' bude 0:5. Toliko bolji nije. Medjutim,kad na klupi imas ovakvog neznalicu onda ti jedna sasvim dobra ekipa lici na Norwich. Ja ne vidim nikakav trenerski pecat na ekipi,sta oni uopste zele da igraju? Tim bez ravnoteze,defanziva na amaterskom nivou. Maguire i Shaw u reprezentaciji i u klubu uopste nisu isti igraci..toliko ih je Ole unakazio. 

Mislio sam da je preokretom protiv Atalante kupio jos neko vreme na klupi,ali se iskreno nadam da je ovo kraj za njega. Kako Zidan stoji sa engleskim? 

Link to comment
Share on other sites

Okej, stizu informacije od novinara sa ozb infom u klubu da ce danas biti razgovora uprave oko Olea, da je izgubio svlacionicu i da ce se razmatrati sta dalje.

 

Konte jeste tezak za saradnju ali je opasan pobjednik, bar se kod njega nece blamirati odbrana i vidjece se sistem, neki smisao u igri za razliku od ovog sada.

Jedino sto mi se ne svidja jeste da on forsira 3-5-2 a mislim da Utd nema trenutno te igrace za taj sistem mada ko zna.

 

Malo sam sinoc odgledao reprizu hladne glave i gledam i ne vjerujem kakva postavka igre, koje pozicije igraci zauzimaju. Ladno se po 2 ako ne i 3 igraca Liverpula konstanto nalaze izmedju odbrane i veznog reda, prostora koliko hoces.

O ocajnom pozicioniranju Megvajera da ne pricam, Shaw takodje.

 

Rashford? Greenwood?

Okej za Ronalda i da se shvati da se oslobodja igranja odbrane ali ova dvojica a posebno Rasford? Jujujuju pa decko je samo 1 ispratio sinoc svog igraca u defanzivi, setka se.

Ozb ali ozb menadzer je potreban da po usima te zvezdice, i da dobije podrsku od navijaca jer vjerujem da je vise svima preko one stvari nonsalantnog ponasanja dosta igraca a koji su tu godinama. Bar meni jeste.

 

Ole je dobio sve sto je trazio od pojacanja, ulozeno je dosta novca i dovedeni su igraci i ne moze mi niko reci da ovaj tim Utd nema tim da se bori za titule. Nijedan tim nije savrsen ali bar ti menadzeri znaju da zamaskiraju mane i istaknu vrlinu a ovdje to nije slucaj.

Link to comment
Share on other sites

Taj argument da treba strpljenja jer da smo takvi bili prema Fergiju... Drzati Olea je samo tvrdoglavost. Naravno, i pare ali ako je bas sve u parama...

Eno, neka kladionica i Lalata stavila kao potencijalnu zamenu. Nista to mnogo gore ne bi bilo....

Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, berti said:

Taj argument da treba strpljenja jer da smo takvi bili prema Fergiju... Drzati Olea je samo tvrdoglavost. Naravno, i pare ali ako je bas sve u parama...

Eno, neka kladionica i Lalata stavila kao potencijalnu zamenu. Nista to mnogo gore ne bi bilo....

Ma to je presmijesno ko to koristi kao neki argument.

Utd iz tog perioda kad je Fergi preuzeo i sada su nebo i zemlja.

 

Nisu problem rezultati tj porazi ili remiji, vec je mnogo veci problem sama igra, sistem, kako tim izgleda na terenu. To je svakom ko je pogledao 1 fudbalsku utakmicu jasno.

 

Svi oni segmenti gdje dolazi do izrazaja menadzer, tu se vide problemi.  

 

Oslanjati se na individualni kvalitet moze da prodje povremeno ali ne konstantno.

 

Jednostavno nema kapaciteta da iznese, koliko god da je igracka legenda treba presjeci. Celzi je to uradio sa Lampardom, odmah se vidjelo sta znaci ozb trener i sistem.

 

 

Link to comment
Share on other sites

Jedino je bilo rezonski istrpeti i sacekati Moyesa. Ove sve posle njega ne bas. Pri cemu je tu Oleu i dato dovoljno vremena,ali ogromne su amplitude u nastupima i formi u njegovom menadzerskom mandatu. Junajted je potpuno nepredvidiv,a cesce u negativnom smeru.

Za Kontea mogu samo reci - hvala,sledeci. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Uglavnom su bustovi bivsi igraci/legende klubova kada se postave na klupu, a da pre toga nisu imali zavidan rezime i postepeno gradili karijeru. Da sam na mestu MU/Arsenal medju prvim pikovima mi bi bio ten Hag iz Ajaxa. Pre odredjenog vremena je bio povezivan sa Spursima, ali kratko je to trajalo. Cudi me da jos uvek niko nije ozbiljnije zagrizao za njega od finansijki najmocnijih klubova, a ima par njih koji godinama kubure za kvalitetnim trenerom i dovode trenere sumnjivog kvaliteta sa malo iskustva.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...