Jump to content

Recommended Posts

15 hours ago, Miki28 said:

 

 

@BattleBender jel bi prodao Marsijala sada? Mislim da mu je ovo poslednja sansa i da ako se ne drmne bye bye na kraju sezone

Ne, ne samo da ipak i dalje verujem u njega, nego mislim da nam sada treba opcija na levom krilu, pogotovo dok se ne vrati Rash.
Dobro je odigrao protiv Wolves-a.
Na njega mozda CR moze i najvise da utice svojim pristupom. 
Na stranu glava Martiala, on je i dalje posle Greenwood-a i Ronalda najnadareniji fudbaler u ovom timu, pure talenat ima najvise. Vise od Pogbe, Rashforda i od Sancha cak.

Edited by BattleBender
Link to comment
Share on other sites

Odakle uopšte nastaje taj narativ da Lingard neće da ide.  30+ miliona funti za igrača kome ističe ugovor krajem maja niko živi na ovom svetu neće dati, a koji je pri tom škart u ekipi čiji je zvanično član. Da su bili realni i tražili 5-10 miliona, prilično sam siguran da bi dečko negde otišao. 

Link to comment
Share on other sites

@Miki28 ,




Mislim da nikad necu biti dovoljno zahvalan što sam osetio eru SAF-a. 
Postoje mnogo dobri sportisti, najbolji u svom zanatu, vanzemaljci u svom skillu. Ali jebeš to, ovo je više od igranja neke igre koja ima svoja pravila i ljudi se tu kao takmiče.
Jbt, tako nešto ne može da se ponovi.
Otac.

Postoje izvanredni sportisti, ali Muhamed Ali, Maradona, SAF, Tyson Fury... to je više od sporta, to vredi više od nekog najboljeg, najskill igrača bilo čega.

 

  • Like 2
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Da se pojavi neko dobar kao Lebron ili Messi, to je moguce da se zamisli. To je skill, operativa...

Da se pojavi novi SAF narativ, taj ceo proces... to je koncept.
To ne mogu ni da pojmim. Pogotovo sada, u ovo vreme.

Površni ljudi su izvrnuli način na koji se dozivljava sport. Ne postoji nikakve filozofije u sportu. Samo brojimo golove, asistencije, titule.
Nikad neću znati koliko je Fergi osvojio trofeja, ali ću uvek da se ustresem kad se setim priča kako je znao ime roditelja svakog klinca u podmlatku Uniteda, kako nije prošao dan u Carrington-u da se nekom nije javio, od kuvara.
Nikad necu da zaboravim da su igraci igrali za njega da ga ne bi razocarali. To je glavna stvar koji je igrao pod Fergusonom. Jednostavno, nije tu bilo strah od kaznjavanja, tu je bilo strah od toga da ces da ga razocaras.
Relativno skoro je čak i Roy Keane pričao o tome (inače Roy Keane i SAF i dalje se drze ponosa, i nemaju kontakt), ali Roy je baš rekao kako je neku utakmicu bio očajan, i došlo je poluvreme, seo je na klupu, i ušao je Ferguson, očekivao je neki prekor, Fergi je samo prišao "Roj, daj, nemoj to da si radiš". Roy Keane, poprilično rigidni neemotivac koji mrzi patetiku i preterane emocije, kaze da u tom trenutku sve sto zelis je da ne razocaras tog coveka, i ne mozes da budes motivisaniji od toga.

Boli me kurac da l su 13 ili 18 nekakva trofeja.

Nadji mi menadzera koji ce sad da proda Kanchelkisa, Ince-a nakon osvojene titule, i da pusta neku decurliju, dok ga svi prave ludim.

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

@BattleBender ma i da se 1£ nije zaradila na prodaji dresova za GOAT-a, stvarno dzabe transfer. Koliko ce samo znaciti njegovo prisustvo na terenu, konacno ce Utd imati lidera na terenu jer voljeli ga ili ne, covjek je pobjednik i uvijek daje 100% od sebe a to je nesto sto je Utd falilo godinama jer su u fazonu kako cemo, lako cemo a onda se desavaju razni Istanbuli, Sefildi, Barnliji itd itd. Jos sta ce tek prisustvo Ronalda i Kavanija znaciti za Greenwooda, jujujuju.

 

Naravno da nije dolazila u pitanje komercijlna strana transfera jer CR7+Man UTD=mnogo price, clanaka,  klikova, kupovine dresova itd itd.

 

Legenda se vraca kuci, sutra ce OT da gori.🔥🔥🔥🔥🔥

Link to comment
Share on other sites

CR7 2 gola, Bruno gol, Pogba 2 asistencije ( vec 7 ima u sezoni ). Mnogo, mnogo individualnog kvaliteta i resenja sa klupe.

 

Igra je mogla biti bolja ali posle reprezentativne pauze, 3 boda su najbitnija.

Steta sto se nije doveo veznjak, vidjelo se u zadnjih 20tak minuta da Matic ne moze da prati taj tempo.

 

Jos jednom, za bagatelu smo doveli CR7. Kakav igrac🔥🔥🔥

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...