Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

2 hours ago, fancy said:

 

Super je.   
Mene podsetilo u par navrata na Fringe, što je svakako dobro.

Za gledanje.

Nisam ni znao za tu seriju. Slučajno jučer na Cinestaru naletio na zadnjih 2 min neke epizode. Pogledao o čemu se radi i zainteresiralo me. Fringe mi je odmah pao na pamet s tim paralelnim svjetovima. Pogledat ću, nadam se dok me drži. Jbt. u ovo novije vrijeme više vremena trošim na odluku što da si pustim nego na samo gledanje 😁

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Bugl Khan said:

Jel gledao co Counterpart? 

 

Pisali smo u vise navrata o njoj, i da - odlicna serija. Bas je @fancy pogodio, ima taj "Fringe" vajb. Prava je steta sto je otkazana posle samo dve sezone, citao sam po bespucima Reddita da je JK Simmons bio bas tezak za saradnju.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Antizemljaš koji lebdi said:

 

Pisali smo u vise navrata o njoj, i da - odlicna serija. Bas je @fancy pogodio, ima taj "Fringe" vajb. Prava je steta sto je otkazana posle samo dve sezone, citao sam po bespucima Reddita da je JK Simmons bio bas tezak za saradnju.

A jbg. Znači nema nekog završetka? 

Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Bugl Khan said:

A jbg. Znači nema nekog završetka? 

 

Pa nije da nema, samo je moglo da se rastegne na jos jednu sezonu. Kada se zavrsi nece ti biti dovoljno, posto je serija prilicno intenzivna.

 

Edit: mozda je to moj utisak, ali je serija kombo onoga sta ja najvise volim: spijunski triler meets paralelni svetovi.

Edited by Antizemljaš koji lebdi
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao sam i ja Your Honor. 

 

Glavni utisak je da je zbrzano zbrzano zbrzano... Ovo je bez problema mogla da bude serija od 3, 4 sezone, da se lepo razrade likovi i prica i da se uzivis u pricu i sazivis sa likovima i onda bi bila dosta bolja.

Neki likovi su potpuno bezveze ubaceni, za koje se na pocetku mislilo da bi mogli da imaju kljucnu ulogu, da bi na kraju ostali nedefinisani i nedoreceni. Moze se pogledati, ali necete videti nista epohalno. Pre svega preporuka za diehard fanove Breaking Bad-a i Bryana Cranstona, jer sam je i ja pogledao upravo zbog njega.

 

6/10

Link to comment
Share on other sites

... Breaking Bad-a i Bryana Cranstona, jer sam je i ja pogledao upravo zbog njega.
...


Meni je Jesse (Aaron Paul) bio BB, i zbog njega bih pogledao i film i seriju, ali zbog Cranstona samog baš i ne...
Shvatam da su ljudi oduševljeni njegovim "transformacijom" i sl. ali mene nije kupio i generalno su me smarale scene s njim (manje) i njegovom familijom (više)... Jednostavno mi je prenafuran i nerealan kao badass.

Al pogledao sam ceo BB i čak da smisle i neki nastavak sa BC (znam, nemoguće, ali ipak...) gledao bih... [emoji106]

Sent from my phone using their app

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

The Lost Pirate Kingdom na Netflixu. Poludokumntarna serija o piratskoj republici Nassau . Jedan od istorijskih fenomena gde su razbojnici napravili demokratsku "drzavu" , oslobodili robove i to 60 godina pre americke ili francuske revolucije. Na Bahamima postoji i muzej piratske republike.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

The Lost Pirate Kingdom na Netflixu. Poludokumntarna serija o piratskoj republici Nassau . Jedan od istorijskih fenomena gde su razbojnici napravili demokratsku "drzavu" , oslobodili robove i to 60 godina pre americke ili francuske revolucije. Na Bahamima postoji i muzej piratske republike.
Zanimljiva tematika. Mada mi nesto te dokumentarne serije i ne leze. Dobra je serija Black sails, slicna tematika.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

21 hours ago, Alek The Great said:

Zanimljiva tematika. Mada mi nesto te dokumentarne serije i ne leze. Dobra je serija Black sails, slicna tematika.

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
 

Gledao sam Black Sails i definitivno vredi pogledati, mada je to romantizirana verzija price.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nakon sto je iscrpeo sve price za veliko platno,Slaj Stalone je odlucio jednog svog junaka prebaciti na TV ekran.

"Rocky" postaje tv serija.
Radnja bi trebala da nas vrati u pre-pocetak..u Rokijevu mladost. Stalone je objavio da bi "u idealnim uslovima" serija trebala da ima deset epizoda i traje "nekoliko sezona".

Ima li ovakva serija smisla,procenite sami.

  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Crni Bombarder said:

Nakon sto je iscrpeo sve price za veliko platno,Slaj Stalone je odlucio jednog svog junaka prebaciti na TV ekran.

"Rocky" postaje tv serija.
Radnja bi trebala da nas vrati u pre-pocetak..u Rokijevu mladost. Stalone je objavio da bi "u idealnim uslovima" serija trebala da ima deset epizoda i traje "nekoliko sezona".

Ima li ovakva serija smisla,procenite sami.

 

Ima ako on bude glumio mladog Rokita 🙂

Edited by Antizemljaš koji lebdi
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

23 hours ago, We lose every week said:

Ah...pa CGI čuda čini, eno ga lik sa mog trenutnog avatara se pojavio identičan u filmu koji je snimljen 20 godina nakon smrti glumca koji je originalno tumačio ulogu. 

 

I bio jednako zastrasujuc!!! 🙂

Link to comment
Share on other sites

Jel gledao neko resident alien? Obično ne gledam SF serije ali ova me privukla ne znam ni ja zašto. Krenula je na foxu pre neki dan a ima je i na netu.

Послато са Mi 9 Lite помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...