Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

8 hours ago, We lose every week said:

Ne možeš na osnovu Mandaloriana reći kakav je Pascal glumac jer se on tamo skoro i ne pojavljuje. Više od pola vremena pod oklopom je neko drugi, bar tako kažu upućeni.

 

Pogledao sam par filmova sa njim ali prvenstveno mi se dopao u Narcosu. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Sector said:

 

Pogledao sam par filmova sa njim ali prvenstveno mi se dopao u Narcosu. 

 

Nismo se razumeli. Ja se slažem da je on dobar glumac, ali samo kažem da se taj zaključak ne može doneti na osnovu Mandaloriana, jer je SF#3 pitanje o njegovim kvalitetima povezao sa Mandom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

22 hours ago, SteveFrancis#3 said:

A sta je tu imao 10 lajni i fertih

 

A jbg, jasno da je pred kamerama proveo mnogo manje nego gospojica sa tvog avatara i da je na osnovu Mandaloriana tesko nesto zakljuciti (zapravo veci deo vremena pod oklopom je dubler), ali rekao bih da je Pedro sasvim "aloš" glumac posle vidjenog u Narcosima.

 

Zapravo, sad ce ponovo repriza, svakog dana na rts1 od 23.20 pa mozes da pogledas kad stignes.

Link to comment
Share on other sites

Zaista nije toliko bitan fizicki izgled, sve dok nije neko totalno ludilo koje gubi svaki dodir sa izvorom. Za ovu seriju pogotovo, gluma dvoje protagonista i njihova hemija ce biti alfa&omega - to ce prodati (ili ne) seriju auditorijumu. Citava prica i zaplet su sustinski genericni zombie apocalypse, doduse sa realnijom premisom (gljivice).

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

47 minutes ago, Crni Bombarder said:

Ja se izvinjavam sto nisam ispratio o cemu se tacno radi,ali o kojoj seriji pisete kad ovoliko potencirate kasting?
Jel to neka potencijalna blockbuster serija?

 

Ekranizacija jedne od jačih i popularnijih igrica, The Last of Us.

Edited by Stiletto
slovce
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...