Jump to content

O serijama


dali_man

Recommended Posts

2 hours ago, fancy said:

Selo gori a Vikinzi češu onu stvar :lol_2:
Ma dobro bre, ko da je bitno koja je čija, bitno je da gledamo i prenosimo jedni drugima šta se kome dopalo... ili nije :s_d:

 

Pa nije da je malo sela gorelo zbog Vikinga... 😄 

Link to comment
Share on other sites

.....bem ti zivot....

Vikend sa caletom...

Sta mi bi da gledam epizode, ne volim kafane jos od vremena kada su nas roditelji izvodili u letnje baste na cevapcice i zivu muziku....uzasavam se onog sto se podrazumeva pod polusvet, neke nedovrsene individue koje su me otpisivale na prvu jos u osnovnoj skoli samo zato sto sam uvek imala citsu maramicu u dzepu.

Sta mi bi? Mozda zbog glumacke ekipe, verovala sam im, Krstovica sam upoznala jos pre nego sto je otisao na akademiju, bio je clan naseg pozorista...

I tako, ova poslednja epizoda je izuzetna u svakom smilu, nemam sta ni seriji da zamerim. U svakom segmnentu perfektno odradjeno. 

Rasplakala sam se nad sudbinog jednog mafijasa, sunce ti poljubim! Srecom, imam cistu maramicu u dzepu...

P.S. Briga me za onog mafijasa, placem zbog....zbog zivota, sto je "zena bez morala". 

 

Edited by Pletilja
Link to comment
Share on other sites

Pomenuo sam je ja skoro. Skinuo sam sam je i planiram da je pocnem ovih dana. Ne moze biti lose sa Cranstonom u glavnoj ulozi, a neki idu i toliko daleko u hvaljenju da je jedna od boljih u poslednje dve godine.

 

btw, odgledao sam Ozark koji su ovde neki dosta hvalili. Prilicno dobra serija, svidja mi se atmosfera, ali nije top serija jer je prica po malo naivna i ima nekih rupa. Ali gledljiva serija, ako nista drugo onda zbog gospodje Byrde(Laura Linney). Brate mili, kakva gluma, kakve facijalne ekspresije, kakav talenat da odglumi bilo koju emociju, situaciju... Ovo je 'ladno top 5 najboljih gluma koje sam video u zivotu. Ne secam se kakva je bila u prvoj sezoni, ali poslednje dve je izdminirala. :23:  Bas sam odusevljen, pogotovo sto se radi o jednoj ne toliko known glumici, barem za mene.

 

edit: Zabravio sam da pohvalim i njenog batu u seriji, takodje vrh odglumio u 3. sezoni.

Edited by MrTripleDouble
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

On 11/3/2020 at 2:02 PM, Ne sam Safete said:

No Man's Land

https://m.imdb.com/title/tt8335218/?ref_=nv_sr_srsg_0

 

Skroz gledljiva. Ukratko, da ne kvarim ugodjaj, Francuz odlazi u Siriju u potragu za sestrom za koju su mislili da je poginula. 

Pogled na ISIS, mosad, kurdistanske lavice... 

Čekam @A sad da vidim ima li zamjerki 🙂 ako nema može kao preporuka. 

 

Napokon odgledao. Meni je ovo dosta lose. Prvih par epizoda mi je bilo gledljivo, a posle cak ni to. Prikaz rata u Siriji potpuno povrsan, u nekim slucajevima i romanticarski. Sve ukupno dosta lose, ne bih preporucio cak ni za ubijanje vremena. 

 

Ovih dana cu pogledati Kalifat, nadam se da je bolja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, christofer said:

I? Za preporuku ili ne? Trazim neku dobru sf seriju da gledam nakon cistog kvaliteta u obliku expanse-a.....malo iz svemira u neku tehnokratsku utopiju 🙂

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

 

 

Vidi..poceo sam sa gledanjem,stigao do cetvrte epizode i onda malo zastao. Ne zato sto mi se nije dopalo,nego sam odjednom utanjio sa vremenom.
Utisak za sada: serija se moze pogledati,ali ne ocekuj nista veliko.

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, christofer said:

I? Za preporuku ili ne? Trazim neku dobru sf seriju da gledam nakon cistog kvaliteta u obliku expanse-a.....malo iz svemira u neku tehnokratsku utopiju 🙂

 

Sent from my SM-N975F using Tapatalk

 

 

 

Sto bi rek`o Boki

tumblr_ojxqx3XsV51sd74fbo2_250.gifv

 

:classic_biggrin:

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, christofer said:

Nisam nikad gledao blakes 7, mozda bi ipoceo u nekom momentu, ali ne bi bas sad da idem 30+ unazad, jednistqvno bi nesto svezije ;), makar da je 720p kvalitet slike 😄

Sent from my SM-N975F using Tapatalk
 

Kakav danak neiskustvu.....:krstipd4:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...