Jump to content

Recommended Posts

Odavno nisam bio ovako ponosan,  a tužan u isto vreme.

 

Jbna nepravda da na kraju ovako izgubis ( uz previse Milutinova i premalo Alekse kada su nas stizali). I naravno sudije ( Durent u 4/4 konstantno vuče Bogdana za dres kroz blokove, niti jednom nisu svirali)

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Evo gledam zadnjih 7 minuta ponovp, i ljudi su sve pogodili što su šutnuli, bukvalno samo jedan promašaj i mi bi možda dobili. I zato im svaka čast, a i nama jer smo igrali protiv najboljeg američkog tima u svom najboljem izdanju.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Dobro, moze dosta stvari na kraju da se zameri Peesicu, da se ne lazemo. Ali je to sad deplasirano sasvim. Ovoliko posten odnos prema igri, dresu, hrabrost, nejebica, intenzitet... To je sve sto sam zeleo. Ej, bre, nadjebavali smo se sa njima 40 fakin minuta! Mislim da nismo ni svesni sta smo veceras uradili...

Da smo dobili, Kari bi bio jedini covek koji je dva puta dobio Amere

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Crni said:

Nije slucajno Dobric ostavljen sam, iako je lre toga pogodio tri trojke.

Moram da kazem da mi je tesko, ali da tim koji ovako odigra poslednju cetvrtinu ocekuje da pobedi, ne biva.

Zasluzena na kraju pobeda. Slomili su nas u finisu, nismo cak ni imali sansu za produzetak.

Inace svaka cast celom timu.

Naravno da nije zaslužena njihova pobeda. Mi smo vodili 37 min I sa više od 15 razlike...ne može biti samo reper 3 min a ništa onih 37...

 

Druga stvar imali su pomoć sudija. Čisti koraci nisu svirani posle kojih primamo tri poena jer nam je sudjena tehnička.

 

Sto se tice Dobrica i suta ostao je sam ne njihovim planom, nego odličnim razmišljanjem Bogdanović koji ih je navukao na sebe, i rutinski prosledio pas Dobricu. Na žalost nije ušla, a inače je šutirao vrlo dobro do tada, gde je pogodio 3 trojke

  • Like 15
Link to comment
Share on other sites

Nema se ovde šta zamerati, imali su želju i držali utakmicu, lopta koja uđe ili izame iz koša, par spoornih sudijskih odluka i ode u poraz. Najviše sam se plašio ovog scenarija pošto je sad teško igrati za bronzu a medalju su zaslužili

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Abizolirni said:

Ajd sto je Stefa sralo ali to je od pocetka utakmice. Pored svega toga smo imali +17 ali kako ni iz cega da prosera Durantelu. Bas protiv nas, bas u zadnjoj Q. a do tad 0

Sralo majstore?Ovo je njemu kad je bio u prajmu bila prosecna noc. I da ne preterujem.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Ej, bre, nadjebavali smo se sa njima 40 fakin minuta! Mislim da nismo ni svesni sta smo veceras uradili.

Znaju i razmišljaće o tome da smo tu, da im dišemo za vrat, da je priča o nedodirljivosti srušena a umalo i cela legenda. Znaju da će neki sledeći put ući koji poen više. Naš, španski, nemački... manje je važno, više nema mesta nadmenosti.

 

Tu smo.

  • Like 15
  • Love 3
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, 40Wins said:

. U finalu bi Francuzi mogli tenkovima da igraju odbranu, a jos jedno srebro i to nakon izbacivanja Leberonove druzine ne bih izdrzao mentalno i fizicki...

Bukvalno bi mi ovo teze palo nego i drvena medalja…

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Henry Chinaski said:

Evo gledam zadnjih 7 minuta ponovp, i ljudi su sve pogodili što su šutnuli, bukvalno samo jedan promašaj i mi bi možda dobili. I zato im svaka čast, a i nama jer smo igrali protiv najboljeg američkog tima u svom najboljem izdanju.

 

Lebronova hero ball 3p cigla na prvi obruč i Embidovo gubljenje lopte od noge u aut je ono čega mogu da se setim u poslednjih nekoliko minuta, samo ne znam tačne min/sek do kraja kod tih njihovih  mini-brainfartova. Ali da 32:15 za njih u 4/4

Link to comment
Share on other sites

Ma ne mogu da se pomirim sa porazom. Ajd da su bili bolji i okej, al nisu. Ni Kariju nemam šta zameriti, možda je mogao ranije da pokuša sa Avramom i Gudurom, ali i bez njih bilo je prilika, nekih dobrih šuteva za 3, jedna da je samo ušla, ona Dobrićeva za +5 i ćao. Još tu su i sudije koje su im u drugom poluvremenu dozvoljavale u odbrani ono što nama nisu. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ne postoji reč koju bih iskroristio. Posle svih ovih suza njihovih i mojih mogu reći samo, nikad ponosniji nisam bio na nekog. Bez patetike, vi ste za mene šampioni. ❤️

  • Like 8
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...