Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, Smrtokapa said:

Već sam u glavi izvrteo sve moguće scenarije za večerašnju utakmicu tako da me ništa neće iznenaditi i u miru i spokoju dočekujem 21h.

 

  Hide contents

nervous-lmao.gif

 

Računam da ću, ako počnem da pijem od 7, dočekati utakmicu sa potrebnim nivoom kopijuma u krvi, ali mi sad pada jedna jeretička misao: ukoliko ne bude sve po mom planu, ko će se zaustaviti i šta da radim u tom trenutku? Mislim da ću rezervisati hitnu da me vozi na ispiranje, ipak je prevencija pola zdravlja.

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, PorodicneVrijednosti said:

 

Weak 

Dobro jbg, 1997. sam pred finale EP počeo od podne, pa se ne sjećam baš drugog poluvremena 🥲

 

EDIT: inače 2014. pred finale SP sam isprobao i taj neki zdrav život i istrčao 2 kruga oko Ade pred tekmu. Ne radi 😁

Edited by Beonegro
  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Zadnji put sam se ložio 2016-te da možemo nešto protiv Amera, pa nakon onakvog otrežnjenja više ne gajim nikakvu nadu.

 

Više me brine taj meč za bronzu, koji će biti pakleno težak.

Link to comment
Share on other sites

Normalno mi je proticao dan dok nisam ušao na forum i pročitao prethodnih par strana. Od sad pa do 21h ću biti neupotrebljiv, hvala vam i jebite se svi :heart:

  • Like 2
  • Love 5
  • Ha-ha 12
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Sector said:

 

 

Više me brine taj meč za bronzu, koji će biti pakleno težak.

С обзиром да ће Амери бити нокаутирани врло је могуће да ће изгубити и за бронзу јер им неће бити до живота

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Just now, SteveFrancis#3 said:

Meni je juce drugar rekao da cemo sigurno igrati neizvesnu utakmicu, kaze u prvoj je Duranta nenormalno sralo ...

Hahahahahahahhaha

 

Ulepsao si mi dan.

Edited by Don Dusko
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Meni je juce drugar rekao da cemo sigurno igrati neizvesnu utakmicu, kaze u prvoj je Duranta nenormalno sralo ...

Pa realno u prvoj je Durant držao SAD egal sa nama i otvorio im mogućnost da posle samo privedu kraju. Da nije imao onakvu partiju u I poluvremenu, poluvreme bi bilo egal a onda ko zna šta bi bilo do kraja meča. Jedan njihov loš dan i slabiji procenti šuta i mi imamo šansu za iznenađenje. Da se ode danas i dotakne Novak, uzme pelcer i ostavi se zadnji atom snage. To je jedino do nas. 

Edited by Čočo
Link to comment
Share on other sites

Posted (edited)

Samo da kažem kako mi je baš danas sa Ali Expressa stigla basketball torba za koju je delivery date bio 15. avgust... Slučajnost? Ne bih rekla!

Edited by DameTime
  • Like 2
  • Ha-ha 4
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

Samo da kažem kako mi je baš danas sa Ali Expressa stigla basketball torba za koju je delivery date bio 15. avgust... Slučajnost? Ne bih rekla!

 

Ali Express? Gde ti živiš? Nisi čula za Temu? 😄

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, forumko topic said:

Ali Express? Gde ti živiš? Nisi čula za Temu? 😄

 

Čula sam, ali sam isto tako čula mnogo negativnih komentara. 😄 Plus...

 

Kari Pešić mode on

 

Bila je jeftinija na Aliju.

 

Kari Pešić mode off

  • Like 1
  • Ha-ha 6
Link to comment
Share on other sites

Evo jedan dobar tekst za kontrolu intenziteta loženja:

 

Draymond Green writes off Serbia, names Germany as 2nd-best Olympics team

Quote

 

"Alright, they have Nikola Jokic, he is a phenomenon, but Serbia doesn't have a single guard better than Tyrese Haliburton," Green claimed. "No disrespect to Tyrese, I'm just saying this as he is out of rotation at this moment."

"They were even on the court with Jokic playing, but even that won't happen now; Team USA adjusted. It is always like that in the first game in the Olympics; they are locked in now; Serbia doesn't stand a chance," 

 

 

Quote

 

Green also admitted he's confused about rotations of Team USA's coaching staff, but highlights no one can get close to them even with that fact.

"I've been watching this tournament, and honestly, I don't really understand these rotations yet. I just know the plan is to play Kevin Durant, Anthony Edwards, Anthony Davis, and Bam Adebayo together.

"And even though there is little confusion about rotations from my side, still no one can get within 20 points of Team USA," Draymond concluded.

 

 

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, DameTime said:

 

Čula sam, ali sam isto tako čula mnogo negativnih komentara. 😄 Plus...

 

Kari Pešić mode on

 

Bila je jeftinija na Aliju.

 

Kari Pešić mode off

 

Pravi si čarapanski Piroćanac. 🙂 

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Nije Donkey daleko od istine. Imamo neuporedivo plici pool igraca, a na to sve opet ne igramo u nekom najjacem mogucem sastavu jer nam opet iz ovog ili onog razloga nema nekoliko igraca koji bi bili u samom vrhu rotacije. Plus individualno nam igraci igraju slabije nego pre godinu dana i timski i defanzivno smo osetno losiji. A da je prakticno svaki americki kosarkas bolji od naseg drugog najboljeg jeste 1 fakat. Nemci su timski dosta ispred nas iako su individualno jos inferiorniji u odnosu na Esadeovce i uveren sam da njih nece napucati nekom stoka razlikom, bez obzira na to sto su neuporedivo jaci.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, forumko topic said:

 

Ali Express? Gde ti živiš? Nisi čula za Temu? 😄

 

AliExpress >>>>>> Temu, ne mogu da se porede, bar za stvari koje ja narucujem (uglavnom tehnologija). Brze, sigurnije, jeftinije.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...