Jump to content

Ostali sportovi - Pariz 2024


Recommended Posts

Gledao malo i skokove u vodu. Kinezi nerealni, i sinhronizacija, a posebno ulazak u vodu, kao da si kamencic bacio svaki put. Lagano zlato za njih.

 

Iznenadio sam se kad je komentator rekao kako je Meksikancima (koji su zavrsili 4.) ovo velika propustena sansa za medalju i da su im skokovi u vodu najjaca disciplina.

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Del Piero said:

Gledao malo i skokove u vodu. Kinezi nerealni, i sinhronizacija, a posebno ulazak u vodu, kao da si kamencic bacio svaki put. Lagano zlato za njih.

 

Iznenadio sam se kad je komentator rekao kako je Meksikancima (koji su zavrsili 4.) ovo velika propustena sansa za medalju i da su im skokovi u vodu najjaca disciplina.

O da, Meksikanci su dobri u skokovima, ali da je najjača nisam siguran. Sada su dosta dobri i u streličarstvu.

Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darth Steva said:

Kakvo nevreme i talasi u surfovanju… odgledah sad mec izmedju Japanca i Australijanca i bar 3-4 puta u tih pola sata sam pomislio da nema sanse da izadju zivi iz vode.

 

Dosta interesentanije nego u Tokiju. U Tokiju su bili penzionerski talasi pa je bilo ekstra dosadno gledati pola sata gde obojica zajedno ne vežu 10 vožnji. Ovde bar imaju znatno više prilika. Mada moram priznati da sam se brzo zasitio i prebacio. Videćemo kakve će biti borbe za medalje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, Darth Steva said:

Kakvo nevreme i talasi u surfovanju… odgledah sad mec izmedju Japanca i Australijanca i bar 3-4 puta u tih pola sata sam pomislio da nema sanse da izadju zivi iz vode.

 

Potpuno ludilo je surf takmicenje, neverovatni kadrovi sve vreme.

 

Meni je bilo zanimljivo da gledam, ostao budan sinoc do 2 skoro 😁

 

A tek ova fotka

 

image.jpeg.f4113e11655f507862ab3177b503e14b.jpeg

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Naš dubl skul bio na trećem mestu koje je poslednje koje vodi u finale sa prednošću od 6 sekundi na oko 100m do kraja, ali Pimenovu ispada veslo i Rumuni ih obilaze pred sam kraj. Velika šteta, 6 ekipa je u finalu i bila bi to dobra šansa za medalju.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Nicklord said:

Ja ne mislim da mu je ispalo veslo, meni je delovalo da je prokuvao

 

Tako sam razumeo komentatora, moguće da je i to bilo. Takođe sam video da je samo stao.

Link to comment
Share on other sites

RTS opet odloženo prenosi, sreća u Max i Eurosport.

Sada u snimku se lepo videlo da mu je ispalo veslo nekih 10 do 20 metara pred cilj. Baš šteta 

 

Edit: i Jovana Arsić je veći deo trke bila na poziciji koja vodi dalje, u njenom slučaju u polufinale, ali je poslednjih 100m jako pala i na kraju bila peta.

Edited by Godzo
Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, Darth Steva said:

Kakvo nevreme i talasi u surfovanju… odgledah sad mec izmedju Japanca i Australijanca i bar 3-4 puta u tih pola sata sam pomislio da nema sanse da izadju zivi iz vode.

 

Ima li šanse da nekog napadne ajkula? 🤔

 

 

Link to comment
Share on other sites

Kakva "privatizacija" stonog tenisa od strane dalekog istoka. U miks dublu : 1. Kina 2. S. Koreja 3. J. Koreja 4. Hong Kong .

 

Finalna utakmica u paklenoj atmosferi gde je publika arlaukala za svaki poen. Nikad tako nešto nisam video.

Link to comment
Share on other sites

17 hours ago, Klotzen said:

Kakva "privatizacija" stonog tenisa od strane dalekog istoka. U miks dublu : 1. Kina 2. S. Koreja 3. J. Koreja 4. Hong Kong .

 

Finalna utakmica u paklenoj atmosferi gde je publika arlaukala za svaki poen. Nikad tako nešto nisam video.

To je business as usual, jedino olimpijsko zlato koje je je izmaklo Azijatima u istoriji je Jan-Ove Waldner u Barseloni 1992. 

 

Doduše ispadanje ovog kineskog broja 1 povećava šanse da neki ne-Azijat napravi senzaciju. Kandidati su Brazilac Hugo Calderano, koji je upravo zgazio Alexis Lebruna (starijeg brata) i izgleda da je u vrhunskoj formi, i Felix Lebrun (mlađi brat), koji je dobio 4:3 Dimitrija Ovčarova, osvajača bronze u Tokiju i bivšeg svjetskog broja 1.

 

Uzgred, Felix polako postaje rock star u Francuskoj, maloprije je Zidan bio u dvorani da gleda njegov meč.

 

17 hours ago, Chaos Is Me said:

Zanimljivo da Chase Budinger nastupa za SAD u odbojci na pesku. U pitanju je bivši NBA igrač.

 

Uhvatio sam njegov nastup sinoć na ZDF posle košarke Njemačka - Brazil, prije je izašao sa turnira nego što je ušao u njega 

 

EDIT: i Slovenac Darko Jorgić je još u trci u stonom tenisu, trebao bi danas da igra protiv Tajvanca

Edited by Beonegro
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...