Jump to content

Srbija na Evropskom prvenstvu 2024


Recommended Posts

11 minutes ago, Charles De Ketelaere said:

Meni te utakmice od 14/15/16h baš imaju neku draž na EP/SP.

Samo dok si školarac, student ili na birou.

Kao radnička klasa proklinješ dan kad su ga uveli. 

Edited by Molina23
  • Like 4
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Charles De Ketelaere said:

Meni te utakmice od 14/15/16h baš imaju neku draž na EP/SP.

 

2-2 sa Nemcima 98-me

3-3 sa Slovencima 00-te

3-4 sa Špancima 00-te

1-0 sa Norveškom 00-te

1-0 sa Nemačkom 10-te

1-0 sa Kostarikom 18-te

3-3 sa Kamerunom 22-ge

 

Sve mrak tekme, osim Norveška i donekle Kostarika.

 

 

Da, imamo i 1-6 sa Argentinom....

 

 

.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Unknown said:

Prema Blicu:

 

Rajkovic, Milenkovic, Veljkovic, Pavlovic, Zivkovic, Mladenovic, Lukic, Ilic, Tadic, Vlahovic, Mitrovic.

Dobro je samo ja ne bih počeo sa dve špice. 

Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Unknown said:

Prema Blicu:

 

Rajkovic, Milenkovic, Veljkovic, Pavlovic, Zivkovic, Mladenovic, Lukic, Ilic, Tadic, Vlahovic, Mitrovic.

 

Ocekivano i logicno. Stvarno je steta sto umesto statiste Zivkovica nemamo makar jos jednog igraca tu. Birmancevic prosto nije ta pozicija, a deluje da jos nije ni taj kvalitet. 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Unknown said:

Prema Blicu:

 

Rajkovic, Milenkovic, Veljkovic, Pavlovic, Zivkovic, Mladenovic, Lukic, Ilic, Tadic, Vlahovic, Mitrovic.

To je najjaci sastav, i Samardzic u drugom

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Ja bi umesto mitra ubacio tog malog Samardžića a Tadić da igra ono što je Vlahović pokušao u prvom poluvremenu na prošloj, njemu to dobro leži. Moramo imati čvrstu sredinu pa ako ne ide onda mitar u drugom delu. Neka bar bude svež na izmorene Slovence.

  • Like 12
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Ledd said:

 

2-2 sa Nemcima 98-me

3-3 sa Slovencima 00-te

3-4 sa Špancima 00-te

1-0 sa Norveškom 00-te

1-0 sa Nemačkom 10-te

1-0 sa Kostarikom 18-te

3-3 sa Kamerunom 22-ge

 

Sve mrak tekme, osim Norveška i donekle Kostarika.

 

 

Da, imamo i 1-6 sa Argentinom....

 

 

.

Uh kad bi izvukao termine utakmica u Italiji 90. Iznenadio bi se koliko nam odgovaraju ti termini. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, strah od vozova said:

Uh kad bi izvukao termine utakmica u Italiji 90. Iznenadio bi se koliko nam odgovaraju ti termini. 

 

Da, ima i protiv Amera i Irana 98-me isto pobeda od jedan nula. Poraz od Holandije 0-1 06-te.

Kad se sve sabere i oduzme, u tom terminu smo uglavnom igrali gotivnu fucu.. 🙂

Edited by Ledd
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, Klotzen said:

Ja bi umesto mitra ubacio tog malog Samardžića a Tadić da igra ono što je Vlahović pokušao u prvom poluvremenu na prošloj, njemu to dobro leži. Moramo imati čvrstu sredinu pa ako ne ide onda mitar u drugom delu. Neka bar bude svež na izmorene Slovence.


Nema sad nista od toga, ali bi moglo na Dance da se primeni.

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Unknown said:

Samardzic svakako, a SMS na poziciju poluspica pre nego Jovic. Gacinovic umesto Zivkovica pre nego Birmancevic. Mladenovic mora da izdrzi do kraja bez zamene.

Kad već nemamo tog krilnog beka na desnoj strani, stvarno mi nije jasno zašto ne proba sa Gaćinovićem. Igrao je to kod Muslina, radi se o igraču koji se snalazi na više pozicija u timu. Kad je mogao sa Spajićem na desnom beku, može vala i sa Gaćinovićem. Slovenija nije neozbiljna ekipa, ali nije sad ni top klasa pa da se nešto strepi od promena.

Edited by drgnk
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Sergej na poziciji rezerve koja neće videti terena je najidealnije. Ja veću štetočinu nisam video , bolekurcija na visokom nivou. 

Bar smo se pomerili za pedalj udaljavanjem Sergeja. Mislim da je bespotrebno igrati sa dva napadača,  skoro istog profila. Više bi doprineo krilni napadač ili u sredini, nego ovo sto forsira stojković. 

Vlahovic starter,  I onda Mitar da udje sa klupe. 

Trošimo vlahovica na spustanje daleko od protivnickog gola, gde se on troši, I deluje nespretno, a čovek špic, gol igrač.

Ponovo nemamo krilne napadače,  pa ćemo biti lišeni napada sa krila. Mladenović  je bek, a sa druge strane ponovo će Živković igrati i krilo i beka, I to neće ličiti ni na šta. Prosto mi je nezamislivo da se igra bez klasičnog krila poput Radonjica . Brzina, širina u napadu, probojnost, I sve što nosi takvo krilo mi nemamo. Napadamo kroz sredinu, gde je najgušće, I zavisimo od po kojeg centaršut sa strane.

 

Osim borbenosti koja je tu, mora se nešto pokazati i sa loptom, ali ovako istumbani, nisam siguran koliko smo kadri za nešto ozbiljno.

Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Barkley#34 said:

Šurbatović opet pronađen glup. Ajde da ih vidim da napuste, budalaštine.


pa vec su ih kaznjavali i kaznice ih opet novcano kao i nas. 
 

 

4 hours ago, drgnk said:

Kad već nemamo tog krilnog beka na desnoj strani, stvarno mi nije jasno zašto ne proba sa Gaćinovićem. Igrao je to kod Muslina, radi se o igraču koji se snalazi na više pozicija u timu. Kad je mogao sa Spajićem na desnom beku, može vala i sa Gaćinovićem. Slovenija nije neozbiljna ekipa, ali nije sad ni top klasa pa da se nešto strepi od promena.


Igrao je jedno poluvreme protiv Moldavije u Bg iznudjeno, nije Muslin trener koji bi forsirao oganzivnog igraca na vingu. Ali dovoljno je sto nije kontra noga i sto lakse moze da probije po boku od Zivkovica.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...