Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

1 hour ago, Bugl Khan said:

Au, sad tek vidim, razbucao ga jako. Jel potrajalo 2 sata?
Kako im je mnogo? Baš ih briga za Wimbledon, dali bi ga Murrayu. Jel igra taj još?

Pa tako vrv i manje, izasao 3 nedelje od operacije da rizikuje i uvelicava tudje uspehe.

No vratio sam se da navijam za Spaniju zbog budjave snobovske engleske publike koja ne voli momka iz male zemlje koji je sve stekao sam, a nije mu ostalo od vojvode od Kurcomberija.

 

Nema sta zasluzena pobeda Spanije, od pocetka do kraja pun gas, najlepsi fudbal...

Link to comment
Share on other sites

On 6/13/2024 at 1:42 PM, McLeod said:

Da, zaboravih malopre, Spaniji skini Rodrija i oni su bukvalno neka mediokritetska reprezentacija malo jaca od nas. Odavno nisu bili ovako slabi.

 

On 6/13/2024 at 3:57 PM, McLeod said:

Evo Francuska, Portugal, Engleska i Nemacka su cenim vecini top 4, verovatno i ovim redom.

 

 

razlika izmedju top 4 i ostatka je ogromna.

 

Mislim da su sanse da neko drugi osim ove cetiri ekipe uzme bas male.

 

On 6/13/2024 at 4:18 PM, neko me sabotira said:


32 dana kasnije

 

spacer.png

 

 

spacer.png

  • Like 3
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 13
Link to comment
Share on other sites

Kako su se ispromasivali bio sam u strahu da ne bude 'kazni me kazni'. Morali su da daju bar jos jedan na 1-0. Ipak, pobedio je fudbal. Sjajni Spanci. Mozemo ih nevoleti koliko god, ali pokazali su kako se igra fudbal.

 

Navijaci Partizana da finansiraju dolazak Harikejna u Zvezdu - siguran put do titule.

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, Don Dusko said:

Pa dokle god bude odlucivao da mu se ekipa povuce. Ej das gol za 1:1 gotovo iz nicega i imas pometnju u protivnickom redovima. I on umesto da ih napuca dok su na zemlji...Povuce se i ovi normalno uspostave kontrolu iz kojeg su dali taj 2 gol. Sve dok je tako treba se sprdati sa njim.

 

Imas ferari a vozis ga kao ficu.

 

Kao prvo, gol nije bio ni iz čega. Kao drugo, ima mesta za kritike Sautgejtu ali isto tako bez njega teško da bi bili ovde gde jesu. 

 

Večeras je protivnik bio bolji i to je to, što nije neočekivano s obzirom na dominaciju Španije kroz ceo turnir... Bilo da sakriju loptu protivniku, bilo da preuzmu potpunu kontrolu na sredini terena, bilo da "dozvole" veći posed lopte. Uvek su bili korak ispred. 

 

Španija ima sistem i od njih treba učiti. De la Fuente je vodio dve mlađe selekcije koje je isto doveo na krov Evrope, većinu ovih igrača je tu vodio i poznaje ih. I, naravno, dali su šansu klincima da se igraju fudbala a oni su to vratili na najbolji mogući način. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Španci su igrali najbolje, idu napred, nisu više dosadni za gledanje. Englezi sami sebe pobedili, imaju kvaliteta ali im je kompletan pristup takmičenju loš, oni su već proslavili osvajanje trofeja a to ne ide dok na pobediš. Dobro prvenstvo, vredelo  je gledati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Mile1 said:

Ne pamtim da je neka reprezentacija osvojila ubedljivije neko prvenstvo kao sto je to uradila Spanija. Dobiti italiju, hrvatsku, nemacku, francusku i sada englesku je za svaki respekt, svako ko to bude osporavao je najobicnija neznalica. Bravo Spanci svaka cast. Niko Vilijams zver

 

Odlično primećeno, ovo je kao da na teniskom turniru dobijete na putu do trofeja 5 od prvih 6 na svetu.

 

Zasluženo, ne može zasluženije, fantastična igra ove dece u španskoj ekipi. Prosto milina gledati. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Ahahahahahaha, Crystal Palace, Brighton, Brentford, Everton, Newcastle, Manchester Unired, Aston Villa, West Ham..... ekipa iz ovih klubova će uzet EURO? A kapetan i glavni napadač ode u Bayern da osvoji nešto. Tamo mu Bask uzme prvenstvo, u kupu ispadne od Saarbruckena, a u Superkupu mu Olmić spremi 3 komada.
Opet na krađu u finale, ali opet na kraju što zaslužuju.
 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na kraju, apsolutno zasluzeno Spanci, najbolji tim turnira i to sa solidnom razlikom. Podsecaju me malo na onu Spaniju sa Eura 2008, Aragonesovu, koja mi je licno i najzanimljivija bila od te 3 sampionske. Ekipa sa najvise automatizama u igri, nesto najblize vrhunskom klupskom fudbalu, a da se moglo videti na ovom turniru.

 

Englezima se bas crtalo da osvoje, ali bilo bi nezasluzeno. Ja nisam toliki Garetov hejter, makar ne u poredjenju sa ostalih 97% interneta, ali bog te jebo, izjednacio si, imas momentum, imas Belingema i jos masu igraca, zasto se odmah zatvaras. I da kazem da mi je zao Kejna, jebote, on da dodje u Srbiju na dvojnu registraciju u Partizan i Zvezdu, TSC bi osvojio titulu.

 

Edited by holden c.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Spanci vise srece nego pameti, a najveca sreca tantuz na celu engleske klupe. Da nije njega isla bi titula kuci. Ovako dobar mec, dobra igra i sto se kaze good night buenas noches. 

  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Mile1 said:

Ne pamtim da je neka reprezentacija osvojila ubedljivije neko prvenstvo kao sto je to uradila Spanija. Dobiti italiju, hrvatsku, nemacku, francusku i sada englesku je za svaki respekt, svako ko to bude osporavao je najobicnija neznalica. Bravo Spanci svaka cast. Niko Vilijams zver

Sve je rekao covek. Dominantno osvojeno, jedini koji su igrali fudbal. Ne bi bilo fer da je ovo otislo na stranu Engleza jer su oni sve ono sto jedan ljubitelj fudbala ne zeli da gleda - previse taktike, kalkulisanja, cekanja. Igrali su samo kada je moralo da se igra, tj dok gube. A imaju najjaci tim na papiru. Provukli su se protiv Slovaka i Svajcaraca, veceras bi zaista bilo previse da se ponovo isto desilo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolega bio na odmoru u Španiji dok je trajalo prvenstvo. Vratio se taman dan posle polufinala. Kaže gledao je utakmice u hotelu gde su postavili video bim i gde je za svaku utakmicu bilo preko 300 španaca. Muškarci, žene, deca, svi navijaju ludačkom energijom. Kaže da je njegova ćerka, koja inače ne prati fudbal i nema pojma o fudbalu generalno, posle prve utakmice tražila da svaku gledaju sa njima. Cela nacija živi za reprezentaciju.

  • Like 6
  • Love 4
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Don Dusko said:

Pa dokle god bude odlucivao da mu se ekipa povuce. Ej das gol za 1:1 gotovo iz nicega i imas pometnju u protivnickom redovima. I on umesto da ih napuca dok su na zemlji...Povuce se i ovi normalno uspostave kontrolu iz kojeg su dali taj 2 gol. Sve dok je tako treba se sprdati sa njim.

 

Imas ferari a vozis ga kao ficu.

Vidio Deschampsa, a nije mu jasno da je ovaj pobjednik cijeli život. Southgate je poznaz jedino po tome što je zapucao penal u polufinalu EURA 1996. I izbacio Englesku s turnira. Na Wembleyu. Protiv Njemačke.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...