Jump to content

EURO 2024 Fantasy


Recommended Posts

14 minutes ago, neko me sabotira said:


Kroos je ružan?? Najružniji fudbaler???

 

Meni je zgodniji od mene samog a nikada mi nitko nije rekao da sam ružan, a dosta puta sam dobivao komplimente da sam zgodan…

 

Javi se na dm i posalji slike 😉

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Kimmich i Rodri na terenu. sve sto moj fudbalski ukus zeli. Jebem ja Mbappe, Vinicius i te picke materine. Ovo su 2 moja igraca.
 

Kao da me stavis na neki dream music fest i  istog dana budu Fleetwood Mac i Dire Straits.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Španac je odradio katastrofalne izmene. Izbacio najraspoloženije igrače ostao Ruiz sam, totalno su bezopasni u napadu. Švabe trebaju da se zahvale matorcima i da grade repku oko Musiale i Virca, to će biti ubitačan tandem. Još ako nađu nekog napadača koji bi bio malo konkretniji od Haverca mogu da ganjaju i svetsko tamo negde 2030. godine. Meni nekako Fulkrug deluje korisniji od Haverca.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Klotzen said:

Španac je odradio katastrofalne izmene. Izbacio najraspoloženije igrače ostao Ruiz sam, totalno su bezopasni u napadu. Švabe trebaju da se zahvale matorcima i da grade repku oko Musiale i Virca, to će biti ubitačan tandem. Još ako nađu nekog napadača koji bi bio malo konkretniji od Haverca mogu da ganjaju i svetsko tamo negde 2030. godine. Meni nekako Fulkrug deluje korisniji od Haverca.

 

 

Ne samo sad, negi celi turnir.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Navijao sam za Špance od prvog meča jer su me kupili igrom pošto su ceo turnir igrali najlepše, ali ove izmene u stilu Sautgejta su mi ih toliko zgadile da se nadam da će ih Nemci izbaciti. Ne mogu da razumem trenere nominalno odličnih ekipa koji pri vodstvu od jedan razlike vade svoje ofanzivno najpotentnije igrače, to je jajarski i praktično dokaz da oni sebe ne percipiraju kao najbolji tim na prvenstvu a kad je tako onda i ne treba da ga osvoje.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...