Jump to content

Recommended Posts

@freethrow Bitno je da budes tu kada se bude igrao plejof i racunalo ko je najbolji poznavalac NBA-a (tvoja programerska vestina i igranje prognoza online). Ako se ne varam, niko do sada nije osvojio 2 titule kao ja  (prvu i poslednju sezonu, pocevsi od 2016) ? 

Edited by delgado
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Ovaj Drake jedna od najkrindž persona današnjice.

 

Kakvo užasno veče za Booker/KD tandem u Torontu. Scottie Barnes je već igračina i vidi se da će, za razliku od mnogih izvikanih talenata, igrati pobedničku košarku. Nadam se da Raptorsi u narednim godinama mogu da ga okruže sa komplementarnijim saigračima a ne da mu dovode Poeltla da pravi gužvu u reketu.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, SteveFrancis#3 said:

Nosioci od stakla... Nema ovde leba, sezonu ce pojesti skakavci...

Potpuno neshvatljiva odluka da se šepajućeg Booka vraća u igru u drugom poluvremenu kad je iz aviona bilo vidljivo da ne može doprinijeti ni u kojem vidu timu. I prije povrede je Book bio neupotrebljiv. Očajno šutersko večer ali i takvi smo mogli do pobjede. Nurkić jedini dobar a uz njega i još jedno vrlo korektno izdanje Goodwina. Watanabe je baš bezvezan. Po meni on ne bi vidio više od garbage time. A tako bi i bilo da je Little bio available. Fali i Allen. KD opet masa promašenih isforsiranih šuteva. Šteta jer ovo je bila winnable utakmica. 

Link to comment
Share on other sites

Šta znam, ja sam bio ubeđen da su Milvoki i Boston ubedljivo najbolji na istoku, ali izgleda da Majami opet bije. Kao i uvek, Majami je zajebao sve ekipe na draftu i pokupio je JJJ. Ričardson je počeo da liči na sebe iz mlađih dana u Majamiju, a Lauri šutira trice nikad bolje. Čekamo da vidimo koliko će ih Hiro još gurnuti gore...

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Chaos Is Me said:

Što? Ja baš mislim da će Kelti da zgaze istok bez većih problema ako ne bude nekih strašnih povreda. Deluje mi da je ekipa odlično prihvatila Zingera i da on uživa igrajući u Bostonu, kao da je baš dobra atmosfera tamo.

 

Не умијем да објасним најбоље. Дефинитивно се чини да је атмосфера океј, добри потези у ФА су повучени, одличан улазак у сезону, међутим... Неки спој неповјерења у Мазулу, бојажљивост од повреда Зингера (од кога масу зависи Бостонове могућности у ПО) и искуства из претходног ПО ђе су баш ожиљке себи направили са грлица приступом ме ћера на овај став

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...