Jump to content

Recommended Posts

AD vs. Embiid(3 games): AD 26/12/1 on 68.5% TS, Embiid 31/11/8 on 68.6% TS

AD vs. Giannis(4 games): AD 27/11/3 on 63.6% TS, Giannis 42/10/6 on 76.7% TS(yes really)

AD vs. Jokic(9 games): AD 23/12/3 on 57.2% TS, Jokic 29/14/10 on 63.7% TS

 

pokradeni dpoy unazad pet godina.

  • Like 16
  • Ha-ha 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, uini said:

 

ludilo. ne bih pomislio da je DAJ sposoban za ovako nešto 2023.

mislim, nije ni da sam reggija skoro video da igra na ovaj način, mada ni u clippersima ni u denveru nije imao ovakav tip centra na parketu

 

mirakul.

Zubac i drop obrana picka. Čini mi se da je i Theiss bio u jednoj od akcija. Baš su se usrečili centarskom linijom mada je tu i do trenera dosta. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, gggggggg said:

AD vs. Embiid(3 games): AD 26/12/1 on 68.5% TS, Embiid 31/11/8 on 68.6% TS

AD vs. Giannis(4 games): AD 27/11/3 on 63.6% TS, Giannis 42/10/6 on 76.7% TS(yes really)

AD vs. Jokic(9 games): AD 23/12/3 on 57.2% TS, Jokic 29/14/10 on 63.7% TS

 

pokradeni dpoy unazad pet godina.


Jedino je za 2019/20 sezonu trebao dobiti kad je uostalom i u PO pokazao da je daleko najbolji defanzivac na svijetu al naravno lakse je lupetati stvari koje bukvalno niko nije napisao. 

Link to comment
Share on other sites

znaju clippersi da izgube ovakve utakmice nekoliko puta godisnje, ali i za to ovaj poraz je novo dno. bas bas sramotan rezultat. 

 

ako harden za ovo misli da ce dobiti visegodisnji max ugovor od clippersa, grdno se vara

 

Dj2kHg0.png

 

ne znam o cemu se ovde radi. da li je sramezljiv i ne zeli uzeti vise od deset suteva po utakmici ili je nesto drugo u pitnaju ali mora pod hitno da dodje sebi i da igra. pored toga je naravno jos uvek uzasan u odbrani. pre ili kasnije ce morati nesto uraditi jer ne samo sto je ova sezona u pitanju, on bukvalno igra i za verovatno poslednji ugovor u karijeri.

 

pelicansi su usput takodje u dva dana uspeli dva puta da izgube od jebenog jazza bez markkanena. debakl koji ce proci neprimeceno zbog clippersa.

 

 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, gggggggg said:

znaju clippersi da izgube ovakve utakmice nekoliko puta godisnje, ali i za to ovaj poraz je novo dno. bas bas sramotan rezultat. 

 

ako harden za ovo misli da ce dobiti visegodisnji max ugovor od clippersa, grdno se vara

 

Dj2kHg0.png

 

ne znam o cemu se ovde radi. da li je sramezljiv i ne zeli uzeti vise od deset suteva po utakmici ili je nesto drugo u pitnaju ali mora pod hitno da dodje sebi i da igra. pored toga je naravno jos uvek uzasan u odbrani. pre ili kasnije ce morati nesto uraditi jer ne samo sto je ova sezona u pitanju, on bukvalno igra i za verovatno poslednji ugovor u karijeri.

 

pelicansi su usput takodje u dva dana uspeli dva puta da izgube od jebenog jazza bez markkanena. debakl koji ce proci neprimeceno zbog clippersa.

 

 

Jazzeri nisu baš kanta na domaćem parketu.Dosta su nezgodni. U gostima  je to pak drugi par cipela. Od 11 poraza koliko imaju 3 su od Sunsa i to  dva u SLC-ju. 

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

36 minutes ago, Chaos Is Me said:

Ova utakmica je svakako bila anomalija ali uveren sam da je DAJ i inače u ovom današnjem stanju bolji igrač od Zeke Nnajia, makar je krupniji ako ništa.

Barem duplo bolji. Nnaji bolje svira jazz doduse...

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, gggggggg said:

 

 

ne znam o cemu se ovde radi. da li je sramezljiv i ne zeli uzeti vise od deset suteva po utakmici ili je nesto drugo u pitnaju ali mora pod hitno da dodje sebi i da igra.

 

 

 

kao što je wbrook lepo rekao treneru da treba da ulazi sa klupe, tako sad đorđo i čavo treba da mu kažu kako je džemo glavni a oni, ako ih se seti, seti se 😐

 

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, bodo said:

Jazzeri nisu baš kanta na domaćem parketu.Dosta su nezgodni. U gostima  je to pak drugi par cipela. Od 11 poraza koliko imaju 3 su od Sunsa i to  dva u SLC-ju. 

 

nisu nikako ali opet su u prvoj igrali bez markkanena i clarksona a ovi samoo bez williamsona. jos su vodili desetak razlike u 4q i opet su ispusili.

 

2 hours ago, uini said:

 

kao što je wbrook lepo rekao treneru da treba da ulazi sa klupe, tako sad đorđo i čavo treba da mu kažu kako je džemo glavni a oni, ako ih se seti, seti se 😐

 

treba i leonard da malo preuzme stvari u svoje ruke. previse je pasivan. on i george su inace odigrali svaku utakmicu ove sezone do sada...

Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

@bodo nek pobijedi bolji💪

Kakavporaz Warriorsa, dobijenu utakmicu izgubise. 

svakako. ovo će bit već treći duel unutar nešto malo više od mjesec dana šta je prava rijetkost kad su protivnici unutar iste divizije.

Edited by bodo
Link to comment
Share on other sites

a ne, hvala... a i ne verujem da bi ste vi hteli da budete ono što su red bul lajpcig ili sautempton liverpulu, jel? dobavljač, snabdevač...

 

ne verujem da smo ekipa koja će da juri one igrače koji su nas ozbiljno nagrdili u nekim utakmicama kao DLo (jednom u dresu bruklina, jednom u dresu minesote, davno beše), jer su ti potezi klasičan fools gold 

mi sad igramo high IQ košarku pa proceni sam koliko bi se DLo tu uklopio... a i ssumnjam da bi ga majk braun defanzivno opravio.

 

 

 

zašto ga edin i miloš zovu "covpa", to mi je promaklo?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...