Jump to content

Recommended Posts

48 minutes ago, Milos 3.14 said:

Hakez je 3-4 godine stariji i igra na svojoj poziciji, ali ostalo stoji. Već imaju igrače koje moraju da krpe u odbrani i zato im tu treba igrač koji je + u odbrani.

On je navodno tražio da igra u g ligi. Inače NBA treneri umeju da u sklopu razvoja forsiraju igrače van pozicija

Pisao sam o ovome pre par strana, gde sam ostavio link na članak na B92 Sport. Mislim da je greška što Jović nema doslednu i smislenu minutažu po utakmici, nešto primer 12-15 minuta. Takođe, Nikola na petici je po meni traćenje njegovog talenta. Ali u isto vreme ... Jović treba da zna da je igranje drugih pozicija u sklopu razvoja, kao što si i napisao. Odbranu mora da igra, nadam se da se na odbranu koncentriše kada trenira jer mu je to slaba tačka. Ako se ne trudi, onda razumem Majami - nema igre bez napretka u odbrani. Ako pak vredno radi, mora da dobije šansu. Neće se popraviti sedeći na klupi, praksa je važna. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izgubise Klipersi od Denvera bez Jokera, Murraya i A.Gordona. DeAndre Jordan 21P 13Sk i 5ass da dobro ste procitali. RJax se takodje usrao u svoj bivsi tim. I jos su MPJ i KCP imali lose sutersko vece.

 

 NO isto izgubio od Jute bez Markanena. Tu je jedino sansa Lakersa da ocekujemo da su Klipe, Pelsi, pa i Voriorsi veci raspad od nas i da se uguramo na kraju za plejin/plejof mesta. 

Edited by delgado
  • Like 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, delgado said:

Izgubise Klipersi od Denvera bez Jokera, Murraya i A.Gordona. DeAndre Jordan 21P 13Sk i 5ass da dobro ste procitali. RJax se takodje usrao u svoj bivsi tim. I jos su MPJ i KCP imali lose sutersko vece.

Očekivao sam razbijanje od strane Klipsa. Back to back, 3 najbolja igrača fale Denveru kad ono ..... svaka čast! Reggie im se usrao u život, a i Jordan. Bar po statistici, nisam gledao. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Darko said:

Očekivao sam razbijanje od strane Klipsa. Back to back, 3 najbolja igrača fale Denveru kad ono ..... svaka čast! Reggie im se usrao u život, a i Jordan. Bar po statistici, nisam gledao. 

Bilo malo lob siti, kao u dobra stara vremena :classic_biggrin:
Toplo preproucujem da pogledas snimak, ili makar neki skraceni rekap, ova je bila odlicna.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Embiid je nakon sto mu je sviran drugi faul pocetkom prve cetvrtine napravio jos bar 3-4 faula i apsolutno mu nijedan nije sviran. Na drugoj strani standardno ide faul na ruzan pogled

Sad skontaj da "mi" to napišemo u duelu DEN-PHI...prvo bi nas "vi" isprozivali. 😄

Ali drago mi je da se vidi koliko se plačljivku svira za ružne poglede...odatle i broj bacanja po utakmici.

 

Sto se tiče DEN-LAC...nemam riječi...moram pogledati recap negdje. Redzi i DA odradili posao...💪

Edited by cabke
Typo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...