Jump to content

Recommended Posts

7 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da bi Knicksi narpavili iskorak treba im bolja prva opcija od Brunsona i bolja druga opcija od Randlea, as simple as that.

 

zato i pišem tri dana da je najvažnije da taj igrač bude najbolji ili drugi igrač ekipe

ja imam bolje mišljenje o brunsonu nego ti ali sigurno ne mislim da je alternativa dovesti murrayja, roziera ili tako nekog igrača, pošto onda možeš i da spališ te pikove u fensi kaminu, rezultat će biti isti

 

randle je problem od starta ali brunson, sa svim svojim falinkama je totalno druga priča, ovo je sada njegova ekipa i on to nosi jako fino, bez obzira što nije superstar ili što ni ja nisam fan takvog igrača. ali kada je takva situacija, tražiš nekoga ko će imati smisla

 

evo npr, ako celticsi ne ispuno štagod da su zacrtali, ja bih išao all in na jaylen browna i njegov najveći ugovor na svetu

to je igrač koji apsolutno ima smisla za ove knickse, iako naravno ima ogroman ugovor, ispod proseka bball iq i slično

Edited by uini
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

21 minutes ago, uini said:

 

da bi napravili iskorak, treba im jako dobar igrac, po meni to murray nije, osim sto nije kompatibilan sa brunsonom. dakle, jos uvek imaju netaknute pikove koji su trebali da dovedu donovan mitchella ali je ainge (ili ekipa iz jazz FO) nanjusio da markkanen moze biti mnogo bolji od onoga sto je pokazivao.

 

taj jako dobar igrac ne mora da se zavrsi tokom aktuelne sezone, posto je mitch lob ionako ciao a bez njega knicksi nemaju sta da traze u plej ofu.

 

u idealnom scenariju u kojem murray postaje neki ozbiljan defanzivac na perimetru, knicksi bi postali ekipa protiv koje celticsi i bucksi ili neko treci, mora bas da se potrudi ali ce ipak proci dalje relativno komotno, u sest tekmi. samo, koje su sanse da on sa 27 godina postane to? nikakve, rekao bih.

 

u realnosti je on akvizicija koja ti pomaze da budes bolji u reg sezoni, iznenadis jednog favorita u plejofu ako bas odvalis ali ne postajes pravi konkurent za finale istoka & beyond, nego si pretender, pre nego contender

 

4 minutes ago, Chaos Is Me said:

Da bi Knicksi narpavili iskorak treba im bolja prva opcija od Brunsona i bolja druga opcija od Randlea, as simple as that.

 

Pa ovo. Krenuh da odgovorim Viniju da je meni u glavi neko podizanje kvaliteta ekipe, ne sad pravljenje ekipe za neke najviše domete. Mislim da je i sa zdravim Robinsonom, ekipa ipak previše ograničena kvalitetom, da bi to 1 trejd promenio.

 

Osim naravno da se dovede tipa neki baš baš ozbiljan igrač. možda čak neki top 20 igrač, što nisam siguran da ima šanse.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, realno *w said:

 

 

Pa ovo. Krenuh da odgovorim Viniju da je meni u glavi neko podizanje kvaliteta ekipe, ne sad pravljenje ekipe za neke najviše domete.

 

šta bi bila poenta tog podizanja kvaliteta za nešto sitno, kada ionako možemo da igramo sa svima a da se ne blamiramo? dobijemo višegoišnju licencu za nba, pojma nemam

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, uini said:

 

zato i pišem tri dana da je najvažnije da taj igrač bude najbolji ili drugi igrač ekipe

ja imam bolje mišljenje o brunsonu nego ti ali sigurno ne mislim da je alternativa dovesti murrayja, roziera ili tako nekog igrača, pošto onda možeš i da spališ te pikove u fensi kaminu, rezultat će biti isti

 

randle je problem od starta ali brunson, sa svim svojim falinkama je totalno druga priča, ovo je sada njegova ekipa i on to nosi jako fino, bez obzira što nije superstar ili što ni ja nisam fan takvog igrača. ali kada je takva situacija, tražiš nekoga ko će imati smisla

 

evo npr, ako celticsi ne ispuno štagod da su zacrtali, ja bih išao all in na jaylen browna i njegov najveći ugovor na svetu

to je igrač koji apsolutno ima smisla za ove knickse, iako naravno ima ogroman ugovor, ispod proseka bball iq i slično

 

Sve se slažem osim da treba ići all in na tog Dobrića na steroidima. LaVine i Caruso ako može u nekom paketu, to bi bila bombona. 

Edited by robespierre
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, robespierre said:

 

Sve se slažem osim da treba ići all in na tog Dobrića na steroidima. LaVine i Caruzo ako može u nekom paketu, to bi bila bombona. 

 

uff, baš ti je daleko poređenje, lik može sam da iskreira i ubaci 25 poena svako veče a usput je jedan od boljih defanzivaca u ligi, među tim top20-30 igračima verovatno najbolji ili jedan od boljih

 

napisao sam juče ili prekjuče da bi lavine bio super kada ne bi bio od onih igrača koji su češće povređeni nego u rosteru

super u smislu da je dostupan ali jaylen brown bi bio igrač koji za knickse pravi razliku, čak i više nego neki bolji igrači od njega

 

kao što sam pre akvizicije brunsona mislio da bi idealan igrač za knickse bio dearon fox, tako mi je sada brown, ako izuzmemo luku dončića ali onda bi morali da menjamo i brunsona  : /

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, robespierre said:

 

Sve se slažem osim da treba ići all in na tog Dobrića na steroidima. LaVine i Caruso ako može u nekom paketu, to bi bila bombona. 

 

Ništa onda, pojuriti onda Šaija ili Luku.

 

 

18 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

To bi bila ok ponuda za Murraya. 

 

Lakers level poštene ponude.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Gledao sam (jer - rani termin) Klipove i Mrežice. Kakav tejkover Lenarda u poslednjoj četvrtini..natrpa ih samo tako pri čemu uopšte ne pokazuje emocije..pomalo je i neprijatno gledati koliko je hladan lik..ali ne mislim pri tome da je iritantan i sl.

Nek' ide život..ostadoh budan i za Denverćane. Jokić se bukvalno sprdao sa ovima..ne pratim ja toliko NBA,ali mi se u Vašingtonu jedino dopada Kuzma..mada ne umem da procenim da li je klasa od igrača i koliko je konstantan?

Link to comment
Share on other sites

Ovde je uinij u pravu, nema smisla dovoditi igraca Murrayevog nivoa. To bi bilo trosenje asseta eto samo da bi se potrosili, da se kaze kao evo vidite da pokusavamo nesto, ne sedimo na prstima. Treba da gadjaju bar borderline superstara, to je neki minimum jer zaista i ovakvi ce u PO i napravice manje-vise isti rezultat koji bi i sa igracem tipa Murraya. Blizu su da postanu fors na istoku i poslednje sto im treba jeste da spickaju resurse na osrednjost.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

uini gereralno jeste u pravu ali ovo razmisljanje da ne treba dovoditi x ili y igraca jer i onako nemamo sanse je pogresno. nikad se ne zna sta se moze desiti. tatum se oklizne o bananu i eto boston je vec mnogo slabiji, milwaukee je mnogo sumnjiv sa ruki trenerom iako su bolji nego sto se misli, sixersi su sixersi, miami ce mozda imati onaj plejof gde se raspadaju suterski i ispadaju lagano, cleveland indiana i slicni su pobedivi. nikad se ne zna, zato i ekipe kao sto su taj cleveland i indiana koji realno nisu blizu ni za top3 istoka sa novim igracima dovodode all-starove preko trejdova. ne postoji u ligi kd warriorsi pa da za tri sezone tri ekipe rese da im izadje na crtu...

 

drugo, jeste, nikad se ne zna sta ce se desiti u playoffu i ko ce od zvezda da zatrazi izlaz iz ekipe, ali ko je taj realisticki jebac za koga bi vredelo dati ta 3-4 pika. george, towns, james, embiid, brown...na neke se ni ne mora trositi ni pik...

Link to comment
Share on other sites

To im jeste verovatno neki cilj da naprave što žilaviju ekipu koja može uz neki splet okolnosti da napravi neki jači rezultat a i generalno se publika u NY loži kao i navijači ovde na taj neki anderdog status pogotovo od onih ekipa 90ih.

Link to comment
Share on other sites

Atlanta wants to find a 3rd team to take on D’Angelo Russell in order to complete a Dejounte Murray trade with the Lakers, per @ShamsCharania

“It centered around D’Angelo Russell, a 2029 first round draft pick, and a pick swap I’m told. The hold up was that Atlanta wanted to find a third team for D’Angelo Russell.”

 

Spoiler

The Lakers are searching for backcourt upgrades on the trade market, per @ShamsCharania.

Los Angeles has shown interest in the best available guards: Dejounte Murray, Bruce Brown, Terry Rozier, and Tyus Jones.

D’Angelo Russell would likely be on the move in any potential deal.

 

@alpaka Bereta Sida Atlanti bi bolje bilo da uzmu DLo a trejduju kasnije Younga. Pokajace se

Sta mislis da se ukljuci i Ham-Snyder trampa?

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

48 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Atlanta wants to find a 3rd team to take on D’Angelo Russell in order to complete a Dejounte Murray trade with the Lakers, per @ShamsCharania

“It centered around D’Angelo Russell, a 2029 first round draft pick, and a pick swap I’m told. The hold up was that Atlanta wanted to find a third team for D’Angelo Russell.”

 

  Reveal hidden contents

The Lakers are searching for backcourt upgrades on the trade market, per @ShamsCharania.

Los Angeles has shown interest in the best available guards: Dejounte Murray, Bruce Brown, Terry Rozier, and Tyus Jones.

D’Angelo Russell would likely be on the move in any potential deal.

 

@alpaka Bereta Sida Atlanti bi bolje bilo da uzmu DLo a trejduju kasnije Younga. Pokajace se

Sta mislis da se ukljuci i Ham-Snyder trampa?


Nemaju oni neke koristi od Russella dok god planiraju graditi oko Traea. Vjrv ce tu biti treci tim al pitanje je i dalje kome stvarno treba Russell. 

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:


Nemaju oni neke koristi od Russella dok god planiraju graditi oko Traea. Vjrv ce tu biti treci tim al pitanje je i dalje kome stvarno treba Russell. 

Svakoj ekipi koja nema ambicije za plejof ili neki dublji run u plejofu. 

DLO je itekako dobar za reg dio sezone.

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Horium said:

Mozda bi Orlando pristao, uz neki pick naravno. Oni nisu u frci da odmah ove sezone nesto narocito urade, a i fali im neki ball-handler. 

 

zasto bas orlando? imaju fultza, komsiju koleta, onog malog blacka, bas su krcati razlicitim nivoima i vrstama tslenta na pleju, tu je i suggs kao kombo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...