Jump to content

Recommended Posts

22 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

 

Minesota izgubi od Sarlota🤦‍♂️

Čak im ni B2B nije. Čudan poraz u najmanju ruku. Doma od jedne od najslabih ekipa  i sve to još uz 62 poena KAT-a. To im je drugi uzastopni poraz doma. 

Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

vintage kevin. btw, sta je tacno double-clutch? mislio sam da cu videti neka dva pogotka na kraju ali jok.

Da istina. To sam se i ja pitao. A valjda taj pump fake in the air pa kao dva šuta. Ne kapin nanke ja tu terminogiju. . Prije toga je dao trojku za +2, 29 s pre kraja pa je DeRozan izjednačio 23s pre kraja. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Double clutch

A double clutch is a move associated with a layup or a dunk; it is a change of ball position in mid-air (similar to the "up and under" move, but performed while the player is in the air). It is effectively used by many players.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Imao je Bill Simmons pre par dana ideju za trejd: Stef ide u Šarlot za Lamelo Balla i 3 FRPa, a onda se ostatak GSW raspičkava lagano. Ideja je da se Stefu u gradu svog detinjstva ponude i podsticaji za kupovinu udela u vlasništvu i da bude local hero poslednjih par godina. Slušali smo Billa Simmonsa ja i neki prijatelji i probali smo da ostavimo komentar, ali nismo mogli da dobijemo vezu.

 

  • Like 1
  • Ha-ha 5
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, freethrow said:

 Slušali smo Billa Simmonsa ja i neki prijatelji i probali smo da ostavimo komentar, ali nismo mogli da dobijemo vezu.

 

 

simmons treba da vodi jedan utisak nedelje, kao neki specijal

ali da i dalje bude tema politika u srbiji

 

gosti: chris ryan, sean fennessey i kevin o'connor

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, uini said:

 

simmons treba da vodi jedan utisak nedelje, kao neki specijal

ali da i dalje bude tema politika u srbiji

 

gosti: chris ryan, sean fennessey i kevin o'connor

Treba da podeli političare u Srbiji na tiere: raspad, osrenjost / playin, playoff i contenders. Na kraju bi zaključio da samo Porzingis može biti zajednički kandidat oporbe, ali samo ukoliko ga sačuvaju do drugog kruga predsedničkih od povreda.

  • Ha-ha 3
Link to comment
Share on other sites

Orlando je po očekivanju počeo da pada u formi. Džaba svi ti njihovi bekovi kad su svi kamenjarčine.

 

Finch je baš ispizdeo na svoju ekipu nakon poraza od Hornetsa. Edwards ne sme sebi da dozvoljava jednocifrene partije ako misli da vrati status Džokijevog sina.

Link to comment
Share on other sites

porzingis za oporavak desnice od uticaja snsa

umesto onog dečka miloša francuza, porzingis letonac; glasači dss-a vole visoke likove, odma' ide spomenik avansno

 

 

@freethrow

Just now, Chaos Is Me said:

Orlando je po očekivanju počeo da pada u formi. Džaba svi ti njihovi bekovi kad su svi kamenjarčine.

 

franz wagner nije igrao dugo. u jednom trenutku su imali 4-5 bitnih igraca rotacije out. nisam neki van magica ali mislim da ce se vratiti na predjasnji nivo, sada kada se kompletiraju

  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, Chaos Is Me said:

Finch je baš ispizdeo na svoju ekipu nakon poraza od Hornetsa. Edwards ne sme sebi da dozvoljava jednocifrene partije ako misli da vrati status Džokijevog sina.

 

Mislim da je kritika čak više bila upučena prema Townsu, uprkos njegovih 60 poena. Finch je na pitanje novinara dal je ovaj ganjao visok broj poena, odgovorio sa : "apsolutno"

 

 

Link to comment
Share on other sites

uu ovo je povoljna izjava za knickse. 

iako je potpuno na mestu to što je trener rekao, ne biva u nba da trener ovako eksplicitno napiči jednog od glavnih igrača ekipe koji je upravo strpao 60 poena.

 

možda zapadne ipak knicksima towns do trejd dedlajna ali nisam pametan šta bi uz pikove prijalo minesoti pa da nastave svoj pohod ka prednosti domaćeg terena u plejofu. osim ako nisu sišli s'uma, pa požele d'angello pacova julija bivola 😶

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, L' Imperatore said:

 

Mislim da je kritika čak više bila upučena prema Townsu, uprkos njegovih 60 poena. Finch je na pitanje novinara dal je ovaj ganjao visok broj poena, odgovorio sa : "apsolutno"

 

 

I izveo ga je iz igre negde na 3,4 minuta pred kraj meča 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...