Jump to content

Recommended Posts

1 hour ago, 40Wins said:

@ljutikrilo , sto bi rekao Sasa Matic, Nije ovo moja noc, tj nije ovo nasa godina izgleda... Natrtise nas bez Halibartija, a ni Hield se nije preterano iscimao protivu bivseg tima. 

 

 

četvrti u nizu 😧

 

jel se to luk volton nešto mota oko tima? trebalo bi ga preventivno vezati za radijator.

Link to comment
Share on other sites

Sad sam hteo da okacim ovo Barklijevo. 

 

Zivot se brzo okrece nekim drugim temama, ne samo u USA, nego svuda, pa ce i Milojev nesrecni odlazak biti samo jos jedna tuzna stvar koja se desila, ali moram da priznam da uopste nisam ocekivao ovoliki odjek u NBA i svetskoj kosarkaskoj javnosti povodom odlaska ovog dobrog coveka. Tu i tamo mozda da se oglasi njegova organizacija i srpska javnost, ali tek sad shvatam koga je sve Miloje poznavao i ko ga je sve rispektovao. 

 

 

Ne znam koji su njegovi planovi bili sto se tice porodice, mislim da sam procitao na forumu pre god-dve da je i decu prebacio tamo i da planira da tamo nastave obrazovanje, pa se nadam ako je to tacno, da ce njegov najbolji ucenik iz Sombora da im obezbedi sve finansijski da se stabilizuju i da se ostvare Milojeve zelje, nama ne duguje nista, da igra za reprezentaciju ili da (ne)podrzava Vucica, ali vala Miloju duguje. 

  • Like 4
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Odlican napad, uzasna odbrana u 1/2. Ne mogu ni.lasom da uhvate Cam Thomasa a i Setac IV se zapalio u 2/4.

 

Posle uzasne odbrane u 1/2, izasli su da odigraju jos goru u 3/4 i da prime 38 poena. Odlicna taktika krompirka, idi ispod bloka pa ce oni masit otvorene trojke.

 

@delgado kojim sportom se bavi Rui? Decko grama mozga nema. 0/6 ubica ritma

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

Ne stigoh da odgledam veci deo 3/4 (sad je posao gotov pa se ukljucujem) - izgubili su je 16 razlike, alal vera momci.

Mislim, tako ce da se poseru po poslednje 2 pobede ako ovo izgube, katastrofa

Link to comment
Share on other sites

Stejtment pobeda u Bostonu, uz prekinut niz Seltiksa od 20 pobeda kuci ove sezone, bez poraza. Taman da se podsete svi ko je glavni serif u gradu. :classic_cool:

Opasna partija Mareja. Kad plejof Dzamal promoli nos, to je znak svima za bezaniju. Podsecali su on i Jokara na onaj nezaustavljivi plejof duo veceras. Jokic standardno dobra partija, jedino je nedostajao TD, a i to zbog gomile promasaja za 3 iz otovorenih pozicija na njegova dodavanja.
Fali jos vremena, da se dotegnu neke stvari. Valjda ce biti dovoljno do pocetka plejofa. Pre svega oko klupe i rotacija, a i odbrana da se malo utegne, koja je veceras bila na nivou. Votson je izgledao bas dobro jedan period, narocito tokom Gordonovih izostanaka, ali sada je vezao nekoliko slabih partija. Braun ni blizu uticaja koji je imao u drugom delu prosle sezone i plejofu. Samo dokaz da jos dosta mora da radi na svojoj igri. Redzi standardno slabija partija kad god naidje protivnik iz gornje polovine tabele, ali to je sve ocekivano. Vec sam govorio da mu nista ne verujem, pre svega kao opciji za plejof, tako da ostaje da vidimo da li ce biti nekih promena oko trejd dedlajna.

U Bostonu, slabasna partija Tejtuma, koji se tek u 2/4 pojavio, mada se ni ostali nisu proslavili, sem Vajta. Pokusavao je na kraju da preuzme odgovornost na sebe, promasio sve, sem jednog kucanja kad je probio pored Gordona. Ipak uzima sut za pobedu, gde ga je KCP poklopio vrhunski i naterao na tezak fejdavej. Veliki promasaj, bacanje na parket i momentalno trk u svlacionicu, bez pozdrava. :classic_biggrin: Ne znam samo od koga je to naucio, ali znam da nije od onoga za koga tvrdi da mu je idol. Ali o tome neki drugi put. :innocent: 

  • Like 8
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Uh Jamal kako se upalio, a nije da Boston nema brutalne defanzivce na bekovskim pozicijama, po meni niko lepše ne igra kad se zapali i kad je u zoni od njega.


Takodje osećaj koji on ima pri vrlo zahtevnim polaganjima je neverovatan.



Послато са SM-A135F помоћу Тапатока

Link to comment
Share on other sites

Not to reduce one of basketball’s most complex dilemmas into an either-or fallacy, but when it comes to defending Nikola Jokic, NBA coaches have two choices. They can either go with a double-team and let this generation’s greatest passer find an open teammate or watch him, a historically dominant scorer, go to work against single coverage. Neither is great; both, usually, are a path to their own demise.

 

The debate fell under a microscope during the 2023 Finals, when, after Jokic’s 41-point, four-assist performance in Game 2, Erik Spoelstra was asked about trying to make Jokic score instead of pass. The question appeared to give Miami’s head coach acid reflux. “This guy is an incredible player,” he said. “Twice in two seasons he’s been the best player on this planet.” Spoelstra rubbed his brow. “You can’t just say, ‘Oh, make him a scorer.’ That’s not how they play. They have so many different actions that get you compromised.”

 

https://www.theringer.com/nba/2024/1/16/24039037/nikola-jokic-shooting-defense-denver-nuggets

 

jokicblocks_getty_ringer.0.jpg

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

42 minutes ago, Drug Crni said:

Žao mi je što nisam gledao noćas..sigurno je bila stravinski tekma..Boston - SNS..

 

sns treba da se fokusira na denver, da se presele tamo i cvetaju kao marijuana u medicinske svrhe.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...