Jump to content

Recommended Posts

Чуј усро се Ембид у Јокића а њих двојица се нису међусобно чували. Гордон је био на Ембиду, док је на Јокићу био Батум, Херис итд. Баш неколико лоших одлука Мареја и Гордона у 4/4 кад је Гордон узео да изиграва плеја тад је преломљено било.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Gordon to radi ove sezone redovno i ima barem po izgubljenu loptu po tekmi zato sto ga stisnu pri prevodu lopte. Razumem rolu koju zahteva i dobija zbog sjajne uloge u sampionskoj ekipi ali isto tako ocekujem da ce se taj cirkus iznivelisati u neku granicu normale kada pocnu ozbiljne tekme.

Svakako dobra utakmica za standarde NBA regular season u drugom poluvremenu.

Edited by Problem sa licnim greskama
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Grayson Allen je postao suvo zlato ove ekipe(2meča po 9 i 2meča po 8 ubačenih trojki dosad) i definitivno krađa u onom trejdu za Aytona. Iako sam imao uvjerenja glede njega kao prljavog igrača on ove sezone niti jedan jedini incident nije inicirao. Niti trash talkuje niti se žali sudijama. Šuti i igra i prihvaća sve na terenu. Za poželit.Postao instant miljenik u Phoenixu. 

Edited by bodo
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Opa, ispusio poverenik za Sombor, steta sto nema Orlica pri ruci da odrzi konferenciju. 

 

@ljutikrilo jesam ti rekao bato da ide 3 u nizu, iako smo se ovu solidno drzali pa spustili gace, i sad smo vec u solidnoj Plejin zoni. Mora sad da se veze ozbiljan niz pobeda ako hocemo da dignemo glavu iznad vode. 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, uini said:

jeste, jokica zabole a embiid se trudi, vic o srbinu koji je sve nadmudrio, iako ne zeli da pobedi..pa je izgubio

 

...

 

 

Vidljiva je bila želja na obe strane, nema tu nikakve dileme. Jokić se poprilično cimao u odbrani.

 Jeste da su samo u nekoliko poseda čuvali jedan drugog, ali jasno je bilo da obe strane jako žele pobedu u ovoj utakmici.

 

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Embid je vrh igrač, nadam se da će uspeti da prenese ove nastupe u plej of , da bi to uspeo mora malo dupe bliže košu da mu ovi džemperi budu dodatak, a ne glavno oružje.

Tobajas i Batum odličan defanzivni doprinos. 

Denver pokušao sa nekim mlakim udvajanjima na Embidu, bukvalno je čovek iz jednog pasa delio asistencije, baš loše rotacije.

Jokić se iscimao prilično, solidno je i odigrao, oduzela mu je Fila asistencije 

 

Manje više sve rečeno. Batum stara kajla x factor.

 

Odigrao je Jokić jako dobro po mom mišljenju. Fila mu je oduzela asistencije pod koš, a saigrači ove što je bacao vani. Samo u drugom poluvremenu mislim da su promašili 5 otvorenih trojki nakon tih paseva.

 

Inače dosta mlaka predstava "pomočnog osoblja" Denvera. Pogotovo Murray, koji je bio nekako neodlučan celu utakmicu. A situacija koja to najbolje odslikava je ona rampa koji je dobio od Batuma na samom kraju.

 

Embiid je odigrao svoje. Ja sam i očekivao da če on da stavi tih svojih standardniih 40. Ono što nisam očekivao, je da če imati i 10 asistencija. I tu je ustvari ta razlika koja je odlučila meč. Denver je malo neshvatljivo tražio od Jokića da brani te korner trice kad se udvoji Embiid na kapici, i to je Phila rutinski pospremala. Dok su Denverovi šuteri uglavnom mašili iz sličnih situacija (barem u drugom poluvremenu).

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bogami bio sam jedan od glavnih hardenskeptika ali Clippersi su baš našli ritam i deluje da uživaju svi tamo. Mora se priznati da je jedna od ključnih stvari bila preseljenje Westbrooka na klupu gde je on stavio po strani svoj ego da bi pomogao ekipi, nešto što mnogim bivšim superstarovima ne pada na pamet. Ići ću dotle da kažem da mi Clippersi deluju trenutno kao no. 1 ekipa na zapadu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, 40Wins said:

 

 

@ljutikrilo jesam ti rekao bato da ide 3 u nizu, iako smo se ovu solidno drzali pa spustili gace, i sad smo vec u solidnoj Plejin zoni. Mora sad da se veze ozbiljan niz pobeda ako hocemo da dignemo glavu iznad vode. 

 

 

pokušavam da budem pesimističan kao frensis ali ne ide mi... ipak imamo 6 pobeda više nego poraza.

još uvek me drži oduševljenje od prošle sezone jer smo završili kao treći na zapadu, ej, pa to je bila senzacija kao da je milvol osvojio FA kup.

 

ali... 3 poraz u nizu, nije dobro, riknemo li i četvrtu, to je već panika.

pala je malo forma, možda smo čekali da se finiks raspadne u finišu, bilo je srljanja, a bilo je i poklon faulova finiksu.

pozitivne stvari - herter daje znake života, vezenkov je odigrao dobru tekmu i bio dvocifren, niko od startera nije trokirao.

 

mislim da braun treba da ustali rotaciju... davao je minutažu i levo i desno, ok, bliži se februar i odluči da za onih 10 koji će finiširati regularni deo. i, daće bog, i igrati plej of.

Link to comment
Share on other sites

Dobra tekma sinoć,trudile se ove ekipe i oba superstara.

 

Opet,gledam tekmu i jasno mi je zašto Embidu padnu brojke u PO,bez kontakta igra,sve na šut,sudije u PO progutaju pistaljku,nema mnogo slobodnih,možda da Fila ipak zameni Tobajasa sa nekim boljim ako je moguće,i Maksijeva igra za PO mi ne obećava kad odbrane dignu nivo.

Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, MrTripleDouble said:

A u nba nista novo, kamerunski lav ponovo sprcio anti djilasovca u direktnom duelu.

 

11 hours ago, alpaka Bereta Sida said:

Usra se Joel u Jokica ko Christiane Amanpour u stranackog mu sefa nedavno na CNNu. 

 

5 hours ago, 40Wins said:

Opa, ispusio poverenik za Sombor, steta sto nema Orlica pri ruci da odrzi konferenciju.

:Hail:

Žao mi je što nisam gledao..trika nema da mogu da pogledam NBA iza ponoći..

Link to comment
Share on other sites

To ti je moderno resavanje kontre 3 na 1;  ide se da se postigne tri poena, a ako promasi dva (i to visoka) igraca su tu da pokupe skok a onda lako moze biti and-one jer ce ih Tobajas verovatno faulirati

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, Don Dusko said:

Cek on ovde uzima sut za tri umesto da doda i da budu laki poeni?

 

Da, ovo što kaže Imperator. Ne mogu sad da nađem snimak.

 

Uglavnom, hvata loptu na 4-5 metera od koša, tapne jednom, tu dotrčavaju Jokić i Gordon, ali ne, stepback i promašuje trojku, ovi skidaju, ali je odbrana stigla i nisu dali koš.

3 minutes ago, delgado said:

To ti je moderno resavanje kontre 3 na 1;  ide se da se postigne tri poena, a ako promasi dva (i to visoka) igraca su tu da pokupe skok a onda lako moze biti and-one jer ce ih Tobajas verovatno faulirati

 

Ne, to nije to.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

moguće je da je video situaciju tek kada se digao na šut, ako je tada i gledao išta osim koša; 

sad će neko reći, što nije dodao onda iz skoka, jebiga, i to može da ispadne smešno kada nisi neko ko ume da dodaje 

 

nije da ga branim, samo razmišljam naglas

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Jbt...Miloje drž' se. 😐

Odgledah utakmicu sinoć. Imao ih je Denver, ali su onda sami sebe sjebali. AG i Džamal prije svega a onda ostali za njima. Vidim drago nekima baš kad Denver gubi. 🙂 Nema veze...kompleksi se nabijaju u PO...🙂😉 u inat...

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

@Miki28 Teoljub ima li ikakvih novosti da cemo trejdovati sta? 

Bas sam citao nesto po forumima i zapao mi za oko jedan komentar koji kaze uglavnom otkako je tu Pelinka da se ne dovode igraci koji se pustaju u javnost kao recimo Murray. 

Bice trejda sigurno, mislim da se ceka oporavak Vincenta pa da i njega nekom zavalimo. Kontam da su jedino Lebron, AD i Reaves sigurni a svi ostali itekako dostupni.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...