Jump to content

Recommended Posts

Minesota ima sanse iskljucivo ako u Denveru igraju sa povredama pa na hasl da ih dobiju nekako. Jedini problem za Denver je Ant, mada bi trebalo da dobijaju i ako on zaredja 35 ppg+ partije jer ce se ucinak Gober/Tauns prepoloviti.

Link to comment
Share on other sites

20 minutes ago, DameTime said:

 

Pa u toj konstelaciji na Jamala, ali mislim da se ipak malo više pita Ant-Man.

Ant će da uradi svoje, kao i Jokić.

20 minutes ago, Bugl Khan said:

Bile su guste, al je bio osjećaj neizbježnog. I Jokić je razorio Davisa.
Bold: Braun?

Braun je idealan, ali prosečan igrač kome je prodor forte bi bio veliki apgrejd

Link to comment
Share on other sites

Jokić preselio braću u ložu, tamo ima manje ljudi pa je manja šansa da će volovi nekog da tuku, ali mi je najimpresivnija paralela sa srpskom političkom scenom. Naime, prvo neki buzdovan napravi neko sranje, tipa kao direktor neke omanje institucije, onda ga stranka kazni za to sranje tako što ga...postavi za ministra.

  • Like 10
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

Biće dobra serija Nuggetsa i Wolvesa ali Denver je jasan favorit, pre svega zbog PO iskustva, uostalom aktuelni su šampioni. Dosta zavisi od Townsa, on mora da odigra na 20+10 proseku tj kao ozbiljna druga opcija ekipe. Veliki posao za Gordona opet ali on može to da odradi svojom fizikalnošću. Mislim da Portera čeka neprijatno iskustvo sa McDanielsom nakon što je imao sjajnu seriju protiv Lakersa. Jokić je toliko dobar da i u pasivnijem modu ima brutalnu statistiku ali sad će morati da bude nedvosmisleni mvp serije. Nemaju naspram sebe više ekipu koja evidentno energetski pada u drugim poluvremenima i čiji su lideri veterani sa kilometražom golfa dvojke, već gladnu, energičnu i fizikalnu ekipu. Navijam za Vukove ovde ali nešto mi govori da će šampionska aura Denvera ipak prevagnuti.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

46 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Ima ali Lebrona kao FA da dovedes moras imati ogroman prostor u salary capu, sto Denver nema. Jedino S&T

Pa dobro, zaradio je dosta kesa Lebron. Neka potpise neki minimalac da bi igrao sa sinom😄 Jebes pare.

45 minutes ago, McLeod said:

Minesota ima sanse iskljucivo ako u Denveru igraju sa povredama pa na hasl da ih dobiju nekako. Jedini problem za Denver je Ant, mada bi trebalo da dobijaju i ako on zaredja 35 ppg+ partije jer ce se ucinak Gober/Tauns prepoloviti.

Zaista te molim da prestanes. Imam lepu zelju da Denver i Jokic osvoje jos jednu titulu.

Edited by BattleBender
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo Jokićevci diljem interneta dele duhovite uratke kako nosi u naručju bebe Lebrona i AD. A da mu nije bilo MPJ i clutch Jamala u ovoj seriji, bio bi Cancun Sombor u maju...

 

Od ostalih vesti, kako će Bucksi i 76ersi da mi sjebu odličan rezultat na prognozi... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, DameTime said:

Evo Jokićevci diljem interneta dele duhovite uratke kako nosi u naručju bebe Lebrona i AD. A da mu nije bilo MPJ i clutch Jamala u ovoj seriji, bio bi Cancun Sombor u maju...

 

Od ostalih vesti, kako će Bucksi i 76ersi da mi sjebu odličan rezultat na prognozi... 

 

Izdrzi

  • Like 3
  • Love 1
  • Ha-ha 10
Link to comment
Share on other sites

33 minutes ago, DameTime said:

Evo Jokićevci diljem interneta dele duhovite uratke kako nosi u naručju bebe Lebrona i AD. A da mu nije bilo MPJ i clutch Jamala u ovoj seriji, bio bi Cancun Sombor u maju...

 

Od ostalih vesti, kako će Bucksi i 76ersi da mi sjebu odličan rezultat na prognozi... 

А шта би Мареј клачовао да није Јокића? Био би на одмору већ 20 дана

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Jokic razorio AD, ma vazi. Decko odigrao fenomenalno, na oba kraja terena. Ovaj mec od 3/4 odigrao povrijedjen i nije se stekao nego dao sve od sebe.

 

 

Ajde probaj pročitati post ponovno, s razumijevanjem, prije nego počneš s patronizing (BB hommage) tonom i nekakvim kao ismijavanjem.

Al ajde, pomoći ću ti ja.
Jasno je da sam pričao o prošlogodišnjoj seriji. Kako je jasno? Pa odgovarao sam na post o prošlogodišnjoj seriji.

  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Milos 3.14 said:

Ant će da uradi svoje, kao i Jokić.

Braun je idealan, ali prosečan igrač kome je prodor forte bi bio veliki apgrejd

Pa zar Braun nema prodor? Nije li to, uz obranu, fizikalije i kontru, jedan od jačih njegovih aduta?

Link to comment
Share on other sites

Denver ima solidnu manu u vidu zastite sredine. Jokic je obzirom na fizicke i atletske limite nikakav zastitnik obruca, a Gordon uz svu atletiku koju ima nije prime LeBron pa da nadoknadjuje to kao sekundarni zastitnik obruca. Lakersi su to solidno eksploatisali ali opet promasili previse cistih suteva na obrucu pogotovo u prva dva meca i sinoc. Wolvsi ce to ciljati svakako. Mislim da bi Ant mogao imati bas veliku seriju, i prosle godine je u prvoj rudni odigrao vrhunsku seriju protiv Nuggetsa. Problem je i sto su im jedina dva igraca s pulsom na klupi Braun i Watson klasicni jednosmjerni igraci. Reggie je mrtvac, Holiday vjerovatno jos gori. Bice realno bas zajebano sa ovom rotacijom izaci sa Zapada, starteri ce morati redovno biti na 40+ minuta. 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Nema infantilinijeg fenomena nego zanavek lozenje na CLUTCH mantru.
Neverovatno je koliko su ljudi dozvolili da im filmski trenuci iskrive sliku o svetu.

Jokic je igrac sa najvise pts, rebounds and assist u celom plejofu, ali se stvara narativu "Da mu nije ovog i onog"

Pa za koga onda ne vazi "Da mu nije tog i tog"?
 

  • Like 16
  • Thanks 3
Link to comment
Share on other sites

23 minutes ago, BattleBender said:

Pa za koga onda ne vazi "Da mu nije tog i tog"?

 

Ni za koga, jer košarka je (još uvek) timski sport. Da nije Jokiću saigrača ne bi tim ništa uradio, kao ni da nije njima njega.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...