Jump to content

Recommended Posts

31 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

To ako urade, izgubice. Treba da limitiraju ofanzivne skokove Gordona i da pritisnu Jamala i Portera a imaju itekako igrace za to. 

Edwards i Jaden su strašni defanzivci.Ne daju ti disati. Jest da Phoenix možda nije najbolji reper ali Minny je razlogom prva defanzivna ekipa lige. Porađat će se koševi u toj seriji. Možda čak i ne bude lijepa za oko. 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Darko said:

Slažem se @Crnislim da će odigrati mnogo bolje protiv Minesote, ali ne znam da li je to dovoljno za prolaz. Mora da se vrati playoff Murray.

Ispod radara prolaze partije MPJ, redovan na skoku, pogadja vazne suteve i za razliku od prethodnih god igra konstantno dobro.

Sporadican je Gordon, a Marej kasljuca, ali opet i to nije problem za njih, koliko po mom misljenju doprinos Brauna, Dzeksona i Poupa.

Votson ima energiju, i nekako se tu zavrsava prica sa njim.

Imam utisak da je jedini Porter pogadjao spolja, ako se taj trend nastavi, Vukovi ce proci.

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Ja sam kao neko ko uopste ne voli Lejkerse, uvek imao postovanje ka njima, kao na primer sto postujem Ferari u F1 iako nisam njihov fan, jer Lejkersi su malte ne uz Boston sinonim lige. E sad, najbolji dvojac lige...mislis na Lebrona I Ej Dija? Pa... sta znam, ne bih to tako nikad postavio, ali dobro, tvoj stav...

Lebron je mator, samo jos on treba da to prihvati, mozda odigra sezonu sa sinom i okaci kopacke o klin. Ej Di mi je nekako igrac koji je najvise fejlovao od onoga sto sam od njega ocekivao. Ali glavni problem Lejkersa je po meni spoljna linija. Tu mi je najbolji Rivs, a Rasel mi je takodje underachiever. Nije to dovoljno. Za titulu treba imati ekipu bas ovakvu kakvu Denver ima. Njihova jedina malo slabija pozicija je 2. Nakecu Marej, na trojci Porter, ona zivotinja Gordon na cetvorci i najbolji igrac na svetu na petici. Realno, dobro su Lejkersi i prosli. Nemaju oni ni kvalitet a ni trenera za nesto vise.

 

Koja jos ekipa u ligi sem Lakersa ima 2 legitimna superstara i top 10 igraca lige? Bolji dvojac od LeBrona i Davisa u ligi trenutno ne postoji. Murray-Jokic je svakako vrhunski ali Murray nije ni blizu superstar nivou ili nekom top 10 igracu lige. Sunsi su tu u ovoj sezoni mozda bili i najblizi Lakersima ali ni KD ni Book nisu dovoljno kvalitetni playmakeri kao Bron niti su takav fit medjusobno. Vidjelo se u ovoj seriji koliko su ustvari LBJ i Davis dobri. Denver im nije mogao apsolutno nista. Da li ce LeBron dogodine opet biti na superstar nivo i da li ce obojica opet biti ovako zdravi, ostaje da vidimo. 

 

Reaves i Russell nisu optimalan par na 1 i 2 jer nijedan nije neki defanzivac (Russell je legit rupa, Austin je na nivou serije odradio i vise nego dobar posao na Murrayu) i tu bi svakako trebao neki KCP ili Alex Caruso tip beka (ah vidi cuda, Lakers ih imali obojicu i izgubili ih isto ljeto zbog trejda za Westbrooka). Gabe je trebao biti taj 3&D bek koji ce ih komplementirati ali covjek je zbog povrede fakticki propustio citavu sezonu. Tu nemam nikakve zamjerke na potpis, sa Schröderom je bilo jasno da ne funkcionise dovoljno dobro jer je presitan za Murraya i slicne bekove ali zbog povrede Gabea nismo imali priliku vidjeti kako bi to funkcionisalo na nivou citave sezone. 

 

U seriji protiv Denvera je najveci problem personala bio sto Rui nije u stanju pratiti MPJa kroz blokove. On je veliko i fizikalno krilo ali nedovoljno brz da prati sutere preko blokova. U citavoj ligi pored Nuggetsa on je imao jos 2 matchupa koji mu nikako ne odgovoaraju upravo zbog puno screen akcija. To su jos GSW i Kingsi. Protiv svih ostalih on je i vise nego koristan. Wood i Vando kao dva igraca koja su bila povrijedjena bi dosta znacila protiv Nuggetsa. Wood je odlican skakac i zbog suta komplementaran Davisu u sredini pa bi s njim i gradjenje skoka bilo kud i kamo bolje, dok je Vando vrhunski screen navigator i s njim na terenu MPJ ne bi imao ovoliko prostora za sut koliko je imao kroz citavu seriju. 

 

 

13 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Iskreno zao bi mi bilo decka da se to desi jer bi pritisak na njega bio ogroman a navijaci Lakersa nisu strpljivi. 

 

Nedraftovani igrac, ne bi svakako imao skoro nikakvu minutazu sem ako se ne pokaze da moze biti faktor.

  • Like 2
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Problem sa licnim greskama said:

Znači epilog forumski:

 

Prošla je lošija ekipa.

 

Let it rain 😄

Minnesota je super tim ali vi ste napravili od njih Bullse 98e.

 

Pitaće se ovde Denver, da upotrebim omiljenu rec navijaca Lakersa, itekako.

u 2 sezone 12:1 a vrti se priča kako su Lakersi propustili dokrajčiti Denver
tj. u 13 zadnjih utakmica , od čega 9 playoffa

Edited by Bugl Khan
  • Like 5
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, bodo said:

Edwards i Jaden su strašni defanzivci.Ne daju ti disati. Jest da Phoenix možda nije najbolji reper ali Minny je razlogom prva defanzivna ekipa lige. Porađat će se koševi u toj seriji. Možda čak i ne bude lijepa za oko. 

 

 

Sanjao sam kao klinac da Vulfsi uzimaju pehar sa Garnetom...sad sam u ozbiljnoj dvojbi za koga navijati.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zavrsi serija...a ja opet moram snimak gledati...jbg. Bez odgledane utakmice nocas zelim da cestitam LA na borbi. @Miki28 Teoljub @alpaka Bereta Sida & Co...bice bolje sledeci put. Kao sto je neko napisao, mislim da je LA poslije Denvera i Minesote najkvalitetnija ekipa na zapadu. Jest rezultat 4:1, ali kao i prosle godine...svaka utakmica je "u kost" bila. Denver jos nije "kliknuo", ali tako je bilo i prosle sezone u prvom kolu. Leci ce stvari na svoje mjesto...samo da povreda ne bude. Nikola nema sanse da odigra pasivnije nego sto je to uradio u ovoj seriji. Rudi stara musterija. Ali ima jos posla do toga...korak po korak.

  • Like 3
  • Thanks 2
Link to comment
Share on other sites

Niko u Denveru nije imao neku Vau seriju osim Portera koji je bio odličan, ali su se opet pojavljivali od tekme do tekme i KCP i Gordon i Marej.

Jokić je vizuelno bio loš, ali njemu je dvojac Lebron AD najgori mogući mečap, jedino bi možda Lebron Embid bilo teže.

 

I pored svega toga Jokić je prvi strelac, asistent i skakač 

 

 

 

  • Like 5
  • Love 1
  • Thanks 1
  • Ha-ha 2
  • WOW 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Juan Pablo Montoya said:

 

Sanjao sam kao klinac da Vulfsi uzimaju pehar sa Garnetom...sad sam u ozbiljnoj dvojbi za koga navijati.

Dva puta u historiji su prošli samo prvu rundu a ovo im je treći put i prva metla do sada. U defanzivi su strašni. Rotacije su im sjajne. Ofanziva je slabija ali daleko od toga da nemaju dosta firepowera. KAT se vrača u formu. Teško je reći tko je favorit u ovoj seriji jer svatko ima svoje adute. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Steta sto serija Den - LAL nije potrajala duze, obecavala je.

 

Osim ocigledne boljke u treneru, predugo su prodavali role-playeri.

Na kraju su se donekle i pojavili, ali MPJ je bio taj dzoker sto nije dozvolio da se serija nastavi. 

 

Ovaj tim Minesote mi izgleda spreman na velike stvari. Ako izbace Den i dodju do finala konf, to ce biti najveci uspeh u istoriji fransize. 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

5 minutes ago, Milos 3.14 said:

Niko u Denveru nije imao neku Vau seriju osim Portera koji je bio odličan, ali su se opet pojavljivali od tekme do tekme i KCP i Gordon i Marej.

Jokić je vizuelno bio loš, ali njemu je dvojac Lebron AD najgori mogući mečap, jedino bi možda Lebron Embid bilo teže.

 

I pored svega toga Jokić je prvi strelac, asistent i skakač 

 

 

 

Zar nije bio sramotan?

Bztw, meni je isto djelovalo da se čuvao

Link to comment
Share on other sites

32 minutes ago, Crni said:

Ispod radara prolaze partije MPJ, redovan na skoku, pogadja vazne suteve i za razliku od prethodnih god igra konstantno dobro.

Sporadican je Gordon, a Marej kasljuca, ali opet i to nije problem za njih, koliko po mom misljenju doprinos Brauna, Dzeksona i Poupa.

Votson ima energiju, i nekako se tu zavrsava prica sa njim.

Imam utisak da je jedini Porter pogadjao spolja, ako se taj trend nastavi, Vukovi ce proci.

 

 

Dzekson je gotov,nema vajde vise od njega

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, Bugl Khan said:

Zar nije bio sramotan?

Bztw, meni je isto djelovalo da se čuvao

Niko se tu nije čuvao i prošle godine su sve tekme bile guste.

Za Denver je problem ove godine što nemaju prodor igrača van Mareja i što je zdravlje očigledno lošije nego lani.

 

Biće Nikoli , a samim tim i Denveru lakše defanzivno protiv Minesote. Oni van Edvardsa i Taunsa nemaju neke napadačke opcije, često su u petorci po 2,3 igrača kojima možeš da rizikujem šut i sa kojih može da se pomaže.

Sa druge strane više će se Denver mučiti napadački.

Denver u 6.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, DameTime said:

Ja evo ne znam kako prognozirati tu seriju. S jedne strane imam filing xexe da prolazi Denver, a s druge je ova Sota baš kompaktna ekipa i dominantna defanzivno.

Evo ja ću da ti pomognem 

Koliko god to čudno zvučalo ključ serije su Tauns i Marej, pa ti vidi gde bi stavila lovu.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Nedraftovani igrac, ne bi svakako imao skoro nikakvu minutazu sem ako se ne pokaze da moze biti faktor.

Mislio sam ako ga izaberu na draftu, ne daj Boze u 1 rundi. To bi bio pakao za decka. Ako ne bude izabran na draftu onda okej, to bi za decka mozda bilo i najbolje ali Lebron bi to bas lose prihvatio. 

43 minutes ago, bodo said:

Edwards i Jaden su strašni defanzivci.Ne daju ti disati. Jest da Phoenix možda nije najbolji reper ali Minny je razlogom prva defanzivna ekipa lige. Porađat će se koševi u toj seriji. Možda čak i ne bude lijepa za oko. 

 

Minesota ima visoke igrace za bacit na Jokica isto. Ja bih tu krenuo sa KAT na Jokiva a da Gobert patrolira reketom. McDaniels je paklen defanzivac, za mene uz Carusa najbolji defanzivac spolja a nije toliki minus u napadu kao recimo Vando kod nas. Nama bi Vando itekako pomogao u odbrani i skoku u ovoj seriji, ne bi se tu Gordon naskakao i skidao lopte Lebronu sa glave.

Link to comment
Share on other sites

38 minutes ago, cabke said:

Zavrsi serija...a ja opet moram snimak gledati...jbg. Bez odgledane utakmice nocas zelim da cestitam LA na borbi. @Miki28 Teoljub @alpaka Bereta Sida & Co...bice bolje sledeci put. Kao sto je neko napisao, mislim da je LA poslije Denvera i Minesote najkvalitetnija ekipa na zapadu. Jest rezultat 4:1, ali kao i prosle godine...svaka utakmica je "u kost" bila. Denver jos nije "kliknuo", ali tako je bilo i prosle sezone u prvom kolu. Leci ce stvari na svoje mjesto...samo da povreda ne bude. Nikola nema sanse da odigra pasivnije nego sto je to uradio u ovoj seriji. Rudi stara musterija. Ali ima jos posla do toga...korak po korak.

Hvala, cestitke i vama Nugetlijama na prolazu. Opasna borba je bila, sibali smo se muski😀 

Da vas zdravlje posluzi.

  • Like 1
  • Love 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Milos 3.14 said:

Evo ja ću da ti pomognem 

Koliko god to čudno zvučalo ključ serije su Tauns i Marej, pa ti vidi gde bi stavila lovu.

 

Pa u toj konstelaciji na Jamala, ali mislim da se ipak malo više pita Ant-Man.

Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, Milos 3.14 said:

Niko se tu nije čuvao i prošle godine su sve tekme bile guste.

Za Denver je problem ove godine što nemaju prodor igrača van Mareja i što je zdravlje očigledno lošije nego lani.

Bile su guste, al je bio osjećaj neizbježnog. I Jokić je razorio Davisa.
Bold: Braun?

  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, alpaka Bereta Sida said:


Nemam nista protiv da ga se potpise kao nedraftovanog igraca il eventualno neki pick na kraju druge runde. Trositi pick na njega bi bila ludost al svakako cisto sumnjam da ce ga iko draftovati. 

A sta ako ga draftuje Denver? 👀
LBJ ima bese player option?

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...