Jump to content

Recommended Posts

Wembanyama ne mora da nesto preterano napreduje sem fizicki i bice DPOY kandidat dok god igra. Sunsi ne smeju da pridju kosu kad je on u blizini. Nema tu blokada jer nema potrebe, samo njegovo prisustvo menja celu dimenziju protivnickog napada. Keldon Johnson i Sochan imaju slobodu da budu jako agresivni na perimetru i Spursi ce u buducnosti imati neverovatnu timsku odbranu zahvaljujuci svemu. To vec sad izgleda dobro a tim je bar 4-5 godina daleko od pocetka nekog vrhunca.

Edited by Radalek
  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radalek said:

Wembanyama ne mora da nesto preterano napreduje sem fizicki i bice DPOY kandidat dok god igra. Sunsi ne smeju da pridju kosu kad je on u blizini. Nema tu blokada jer nema potrebe, samo njegovo prisustvo menja celu dimenziju protivnickog napada. Keldon Johnson i Sochan imaju slobodu da budu jako agresivni na perimetru i Spursi ce u buducnosti imati neverovatnu timsku odbranu zahvaljujuci svemu. To vec sad izgleda dobro a tim je bar 4-5 godina daleko od pocetka nekog vrhunca.

Wemby danas 38 poena (15-26 šut), 10 skokova i 2 blokade. Pobeda Spursa u Arizoni. Moraću da vidim kako je to izgledalo na highlight-ima. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Miki28 Teoljub said:

Da se vratis iz velikog minusa i dodjes u egal a onda da ti Watanabe i Ebanks odlucuju, jbg. Ne mere. 

 

Svakako impresivna partija Wemby.

Vogel kažu specijalist za defanzivu. Sta bi tek bilo da nije. Da vidimo da li su Spursi već sad zreli za PO ili smo mi opet nakaradni. 

Link to comment
Share on other sites

13 hours ago, uini said:

 

On April 13, 1997, Kittles scored a career-best 40 points in a 123–132 loss to the Milwaukee Bucks.[15][16] That same season, he set the Nets' franchise record and NBA rookie record for three-point field goals made with 158.[17]

ima i ovo:

 

Villanova Basketball legend Kerry Kittles '96 VSB, '09 MBA retired from the NBA 12 years ago, but his pace has never slowed. Now an assistant coach for Princeton University men's basketball and a member of Villanova's Board of Trustees, he talks to Villanova Magazine about how he challenges himself to learn and grow.

Link to comment
Share on other sites

29 minutes ago, SteveFrancis#3 said:

Kakav mbla majko sveta

 

još je rano da se kaže da li smo contenders or pretenders ali brine što durant ide u lagani decline, što beal ima leđa 50ogodišnjaka pa više vremena provodi u ambulanti nego terenu, što nam role igrači (a imamo dosta korisnih) nemaju nikakvu hemiju jer igraju prvi put zajedno...

 

kao što rekoh bratu bodi, sloši mi se kad pomislim da smo mogli da sad imamo petorku haliburton - booker - bridges - johnson - ayton. ah well.

 

7 minutes ago, Kosta said:

Nisi cuo za Jima Jacksona? 😲

Cuveni Mavs trio Jackson-Mashburn-Kidd? 

 

bio je neki sportski časopis (sprint ili arena, ne sećam se tačno) u to neko vreme, 97. ili 98. i objave oni najavu za NBA sezonu i kao na istoku glavni favoriti za finale naravno bullsi, a na zapadu... dallas! trojka jackson - mashburn - kidd. 

 

nisu ni ušli u playoff te sezone, a kidd je nakon toga bio trejdovan u phoenix.

Edited by stoudemire
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, stoudemire said:

 

još je rano da se kaže da li smo contenders or pretenders ali brine što durant ide u lagani decline, što beal ima leđa 50ogodišnjaka pa više vremena provodi u ambulanti nego terenu, što nam role igrači (a imamo dosta korisnih) nemaju nikakvu hemiju jer igraju prvi put zajedno...

 

kao što rekoh bratu bodi, sloši mi se kad pomislim da smo mogli da sad imamo petorku haliburton - booker - bridges - johnson - ayton. ah well.

 

 

bio je neki sportski časopis (sprint ili arena, ne sećam se tačno) u to neko vreme, 97. ili 98. i objave oni najavu za NBA sezonu i kao na istoku glavni favoriti za finale naravno bullsi, a na zapadu... dallas! trojka jackson - mashburn - kidd. 

 

nisu ni ušli u playoff te sezone, a kidd je nakon toga bio trejdovan u phoenix.

Jimmy Jackson je puno ranije bio madafaka, strasan skorer...tamo negdje 93/4/5

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Nenson said:

Izgleda da je Wemby real deal.... rjetko je koji rookie imao ovakve partije tj imali su al rjetko protiv top 4 ekipe u Nba....

 

izgleda da je greg real deal... mislim da bi bar pola franšiza u ligi ovog malog uništilo ili bar golemo usporilo

a greg odavno nije imao top 5 pika da se igra sa njim

 

godinu dana pred draft sam pisao da prvi pik ise sparsima... zašto bi NBA dozvolila da malog neki šarlot/hjuston/minesota unakaze?

Link to comment
Share on other sites

Stvarno su neki od poena sa ovih highlightsa neverovatni i nisam siguran da sam video ikada tako nesto.

A opet bas fragilno deluje, tako da ce zdravlje verovatno tu igrati glavnu ulogu. 
 

Ako ga posluzi i ako nabaci kvalitetnih 12-13 kila (ne mora vise) ovo ce biti bukvalno cheat code i u PO za godinu-dve.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Chaos Is Me said:

Budućnost je stigla, sjebao Wemby Popa za penziju, sad će raditi do 85-e. Spursi nisu 4-5 godina daleko, već možda samo 2-3 godine, treba izmisliti ili naći funkcionalnog plejmejkera. Ovaj eksperiment sa Sochanom je kul ali ipak samo eksperiment.

 

Stiže Topić dogodine. 🙂

Link to comment
Share on other sites

@stoudemire

 

Ne znam da li bi ta ekipa bila bolja i imala vece sanse, ali uopste nije bilo rocket science skontati da je Durant krenuo u siguran strmopizd koji u svakom slucaju bio due zbog jebebnih godina i povreda koje su iza njega. 

 

Ajde sto smo kao neuigrani sad i fale nam 2 igraca, nego cemo izgledati jos gore jedan solidan period kada se vrate (ako Beal uoopste i kroci na teren u skorije vreme) dok se stvari ne posloze. Ne zelim da kenjam po Vogelu, covek nije neznalica, ali za ovu ekipu treba alhemicar plus da nas sve vile ovog sveta pronosaju bez povreda sve do same zavrsnice doigravanja. 

 

Radi Ishbia dobre stvari, ovaj dil za TV prenose, stabilizacija u vidu zakopavanja Sarverovih ratnih sekira sa bivsim igtacima, ring of honor ulasci za Nasha (i njegov povratak sa porodicom u PHX), Matrixa i STATa... Medjutim, ovi potezi koji se ticu izgradnje rostera mislim da su duboko pogresni. Kapiram da zeli uspeh sto pre, zelim ga i ja, ali ovo su bas onako na brzinu i na boze pomozi potezi, pa kao valjda ce nas usere, na papiru su to dobri igraci, trener bivsi sampion...

 

Niti sam fan trejda za Duranta, niti za Beala, niti izbora Vogela, niti pustanja Paynea, niti trejda Aytona u PTB... Ne mogu da navedem jedan potez novog menadzmenta koji mi je po volji ili makar da ga drzim neutralnim za ubuduce. Booker je jedini preostali igrac iz ekipe koja je igrala finale. Jedini. Let that sink in.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...