Jump to content

Recommended Posts

Odgledao sad zavrsnicu. Ovo je jedna od onih one in a million gde ni kriv ni dužan dobiješ po svim zakonima izgubljen meč. Fair and square. Možda je KD bio i fauliran kod udvajanja ali Who cares now. 

Edited by bodo
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

55 minutes ago, bosMan_jr said:

Titulu zasuzuje da ima onaj ko je na terenu osvoji (nije neka nauka ali valja ponoviti) + mozda onaj u ciju se sudbinu umesala visa instanca - Chris Paul.

 

Jedino mi je za njega zao sto nema titulu jer nije sam krojio svoju sudbinu.


Svi drugi koji jesu samj krojili, pa jos za sobom ostavljali i pustos gde god da se pojave, nadam se da ce ostati upamceni kao luzeri sto i jesu.

Ne znam, meni je i Russa zao u tom smislu. Napadan i omalovazavan na sva zvona, smatrali ga krivcem za odlazak KD pa za ispadanja u plejofu sa realno dosta tankim timom pa onda za sve zivo u Lejkersima. Bas su krenuli zivot da mu useravaju tada i maksimalno se trudili da ga izbace iz lige.

 

Mislim da je dosta nipodostavan i da bi sa titulom dobio respect koji igrac takve klase i zasluzuje. 

 

Nije najbistriji igrac, cesto je jurio statse ali mu se zelja nikad nije mogla osporiti i uvijek je davao sve od sebe u svakom datom trenutku. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ne znam, meni je i Russa zao u tom smislu. Napadan i omalovazavan na sva zvona, smatrali ga krivcem za odlazak KD pa za ispadanja u plejofu sa realno dosta tankim timom pa onda za sve zivo u Lejkersima. Bas su krenuli zivot da mu useravaju tada i maksimalno se trudili da ga izbace iz lige.

 

Mislim da je dosta nipodostavan i da bi sa titulom dobio respect koji igrac takve klase i zasluzuje. 

 

Nije najbistriji igrac, cesto je jurio statse ali mu se zelja nikad nije mogla osporiti i uvijek je davao sve od sebe u svakom datom trenutku. 

Pa takvi su ti navijaci Lejkersa, uvek ima neko kriv: russ, vogel, diangelo, krompirko, neki drugi random igrac sa kraja klupe….samo nisu krivi Lebron i AD, svi drugi epizodisti jesu. 


Za Oklahomu mu se nema sta zameriti, dao je sve od sebe, ali verujem da je puno igraca koji su dali sve od sebe, a nemaju titulu jbg, nekad to nije dovoljno.

 

Vise sam ciljao na Hardena nego na Russa, za Russa nemam neka negativna osecanja, jbga trudio se kolko je mogao, pokupio je neke individualne rekorde, nema titulu, ali voleo je svoje statse vise nego titulu, takvi su mu prioriteti bili, tako ce i zavrsiti - bogat i dobar NBA igrac, nije lose svakako. Da stane rame uz rame sa nekim najvecima ne moze i nema potrebe.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Veceras protiv Klipersa, poslednji put smo ih pobedili u bubble onim tipinom Kinga nakon sopstvenog promasaja. Pre toga smo ih pobedili i neposredno pred Covid pauzu, a poslednje tri sezone imaju 11-0. Da li je doslo vreme da se skine prokletstvo protiv komsija ? Igrali su juce protiv Orlanda i dobili, bio je trejd, nece igrati ni stari ni novi igraci, PG & Lenard - mozda neko odmori zbog b2b, ako sad ne dobiju, ne znam kad ce.

 

 Kolko je ovaj Frensa postao razmazen navijac, godinama nije ni video plejof a sad ga samo plejof zanima.. 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...