Jump to content

Recommended Posts

On 11/3/2023 at 10:35 AM, Chaos Is Me said:

 

Pa Edvards je i dalje daleko od onoga što bi mogao da bude, još uvek je neefikasan i više lep za oko nego pobednik.

 

KAT je isto mogao bolje da ispadne... ne što se tehnike/fizike tiče, nego što se glave tiče.

glava je jako potcenjena kategorija danas.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

37 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

 

Moj pik odavno. Nadam se nekom raspadu Mavsa pa da mu dopizdi i zatrazi trejd. Mitchell mi je isto bas zanimljiv, pogotovo jer je bila prica da odbija produziti ugovor. 

Ako vec nece trejd onda da ga Cuban i FO Mavsa ispostuje i napravi mu respektabilnu ekipu, ne treba vrhunska vec respektabilna i da se siba za titulu. 

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Miki28 Teoljub said:

Ako vec nece trejd onda da ga Cuban i FO Mavsa ispostuje i napravi mu respektabilnu ekipu, ne treba vrhunska vec respektabilna i da se siba za titulu. 

 

dovode koga mogu; bio dostupan porzingis, doveli ga. dostupan irving, doveli. ko god je bio na trzistu a hteo da ide u dalas. jebiga, to je to

dobrog su rukija draftovali

Link to comment
Share on other sites

6 minutes ago, uini said:

 

dovode koga mogu; bio dostupan porzingis, doveli ga. dostupan irving, doveli. ko god je bio na trzistu a hteo da ide u dalas. jebiga, to je to

dobrog su rukija draftovali

Role playere koji su kompatabilni sa Lukom. Treba im taj 3&D, nemaju ga, bar ne na onom nivou koji je potreban za Luku. 

Rookie C ce biti dobar ali je rookie. Nek malo opipaju situaciju oko Jarrett Allena

Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Miki28 Teoljub said:

Role playere koji su kompatabilni sa Lukom. Treba im taj 3&D, nemaju ga, bar ne na onom nivou koji je potreban za Luku. 

Rookie C ce biti dobar ali je rookie. Nek malo opipaju situaciju oko Jarrett Allena

 

josh green i derrick jones jr su 3&d, hardy mozda bude i vise od toga

 

jebiga i tu testiraju dostupne opcije, bio ranije reggie bullock i ko jos sve, dfs

edit kakav jarrett allen, bice ovaj lively bolji od njega vec nakon ove sezone

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, uini said:

 

josh green i derrick jones jr su 3&d, hardy mozda bude i vise od toga

 

jebiga i tu testiraju dostupne opcije, bio ranije reggie bullock i ko jos sve, dfs

Nisu dovoljno dobri, slabasni su, posebko u duelu.

Pa eto kad je DFS bio tu, on je bio za njih te sezone ozb opcija i u napadu i u odbrani.

 

Jeste da takvi igraci nisu dostupni a i nema ih ali Derrick White iz Bostona bi im bio pun pogodak i onda Jarrett Allen i mislim da bi se Luka posibao sa svima.

Link to comment
Share on other sites

kleber je okej ali tweener izmedju centra i pf, koji je stalno povredjen. cak je okej kao zamena za baticu iz bostona i 5mins na centru

 

thjra vec sezonama pokusavaju da trejduju, i on ima neku microwave scorer ulogu, tesko da ce dobiti nekoga za njega a da pravi razliku

Edited by uini
Link to comment
Share on other sites

Just now, alpaka Bereta Sida said:

Trejd za Kyriea od samog starta nije imao smisla. Glavna greska je napravljena s Brunsonom. 

 

mislim da je lova za brunsona bio problem oko salary capa ali to tripujem

nesto oko dinvidija koji je dosao u trejdu za dingusa

 

meni su opet brunson i irving neuporedivi; veoma dobar je brunson ali kao glavni baja u knicksima ima puno vise smisla, nego kao second fiddle pored doncica

 

nekako mislim da je tu irving ipak puno bolji

Link to comment
Share on other sites

4 minutes ago, uini said:

meni je allen bezveze igrac. mitch lob ga je razneo kao da je pola shaqa u prajmu a mitch je okejish igrac.

Da moze Tyson Chandler da se iskopa iz proslosti onda ok ali od nekih C za koje mislim da bi bili dostupni, Allen mi je odlicna solucija.

Edited by Miki28 Teoljub
typo
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, uini said:

miki, ako imas rukija koji isporucuje od prve tekme, zasto bi se mlatio sa likom koga je mitchell robinson ojadio u plejofu? godinu dana nije greda, ionako necd dallas do titule sa allenom, kao sto nisu do druge runde cavsi.

Tim razmisljanjem se titula ne uzima. Ae sledece cemo pa ako ne onda one tamo itd itd. 

Oformi Luki kompatibilan tim sada i imas ozb tim za titulu da stane na crtu i Lejlersima, Sunsima, Nuggetsima.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Miki28 Teoljub said:

Tim razmisljanjem se titula ne uzima. Ae sledece cemo pa ako ne onda one tamo itd itd. 

Oformi Luki kompatibilan tim sada i imas ozb tim za titulu da stane na crtu i Lejlersima, Sunsima, Nuggetsima.

 

slozio bih se sa razmisljanjem kada bi jarrett allen bio ozbiljan igrac, umesto neozbiljan.

8 minutes ago, alpaka Bereta Sida said:

Mitch Lob bi bio odlican suigrac za Luku npr. Odlican atleta i fizikalac od kojeg bi Luka iz pick igre napravio igraca sa 15ak poena. 

 

slazem se, pod uslovom da je zdrav

 

ali koga bi mavsi dali za mitcha? knicksi bi jos danas popodne uzeli livelyja i dali mitcha + pik prve runde, samo sto bi mavsi bili idioti da to predloze

 

za ostalo nemaju asseta za knickse [za neke druge imaju hardyja].

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...