Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

 

5 hours ago, NikolaTest said:

Ceka Covke da ga potpise Valensija pa da prepisemo od komsija i zaratimo sa jos nekim usput.

 

Kao sto je neko napisao, petorka gde je Shabazz jedini kreator i ball handler u petorci je trenutno jako lose resenje po meni, videlo se sinoc to.

Fali nam pre svega startna 4, pa ni Davidovac nece biti toliko los sa svojih 10 min na parketu, a imace ko da pokrije i losu odbranu bekova.

 

Teska prica drustvo... Da se nadamo da ce Dusko krenuti svoju losu seriju od sutra pa da ovi nasi dobiju mu*a za ubuduce.

 

Svi to vidimo ali sta raditi kad nemas sa kim da ga uparis a da on predje na napr. SG sto je trenutno jedino resenje. Da imamo na PG nekog tipa Jovic moglo bi (ne impliciram da ga je trebalo dovesti bas njega), to samo govori koliko se (nije) razmisljalo.

 

4 hours ago, Issey said:

 

Jednom kad se izađe iz elite, posle se teško vraća. Još ako ABA ne bude garatovala plasman, a kojim slučajem Partizan ubode licencu (što je izvesno), nećemo videi EL dugo. A i kontinuitet sa jednim trenerom je takođe bitan (samo Radonjić je to imao). Sumnjam da će oba tima igrati EL kad budu priključili još timova - Pariz, Lonon...

 

Mnogo je tu pitanja... zavisiće i od novca i od toga ko će voditi klub... ali moje mišljenje je da treba igrati EL, pa makar i u ulozi Albe (ili našoj dosadašnjoj)... uostalom, ko nam garantuje rezultat pa da dovedemo i top igraše... primer Armani...

 

Vise puta sam procitao da li je istina stvarno ne znam da bi sledece godine mogao samo sampion aba biti ucesnik EL, vreme ce pokazati.

 

3 hours ago, Čočo said:

Ne možemo da gledamo samo kroz segment da igrač loše igra i da treba da se zbog toga odmah otpušta. Meni lično spoljna linija dobro radi svoj posao ali kad imas neizbalansiran tim onda se sve svaljuje na ono što jedino funkcioniše i onda treba to izdržati. Nama 1 i 2 dobro radi. Mi trenutno imamo problem sa pozicijom 3 koja se svalila na grbaču Giedraitisa koji je jedina prava trojka. Sa povratkom Hange očekujem da će se i Rokas opustiti i krenuti da igra kao na početki sezone. 

Nama zbog užasne selekcije na 4 i 5 nam škripi ceo tim. Sa dobrim doselekcijama na 4 i 5 sam siguran da bi tim prodisao. Ovo trenutno deluje kao DPF filter kad se zapuši i ne može se otpušiti. Pa nam uvek fali to malo za iskorak i da se dobije konačno jedna utakmica u završnici na jednu loptu. Svaku egal utakmicu koju smo izgubili, izgubili smo na potpuno isti način. Tu si do kraja, dođeš na 1,2,3 razlike i imaš brdo napada da okreneš a mi ni jednom to do sada nismo iskoristili. 

Sa doselekcijom na 4 i 5 ovaj tim bi možda prodisao. A ako to zahteva i ispisnice one treba da se uruče Simonoviću, Davidovcu i Tobiju. Da se skrati rotacija u reketu na Bolomboja i Mitrovića i plus novi 4 i 5.

 

Izgubili smo jer uglavnom pokusavamo tezim sutevima da prelomimo zavrsnice a ne unutrasnjom igrom.

Moguce da je posledica toga sto patimo na postu, jedino je Mitrovic sposoban tu da iskrenira nesto, premalo je to, nemamo igrace sposobne za to.

Nemam pojma da li sam u pravu ali vec neko vreme pisem da bi Yago bio moj izbor za zavrsnice, istina da je juce bio inferioran u prvom poluvremenu ali sad nikad necemo ni saznati sbbkbb.

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, magiko said:

Nije mesto ovde napisati, ali svaka cast komsijama i trebalo bi malo da ucimo od njih. Tesko mi je sto je tako, ali su 2 koplja iznad nas

Petorka koja najviše provodi na terenu je Dozier, Naneli, Panter, Ledej i Kaboklo.
 

Mi za igranku tog tipa para nemamo, otišle u efenpe.

 

 

  • Like 5
  • Thanks 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 2
Link to comment
Share on other sites

Ajde bre neću glavu dole. Gore glava. Sutra idemo na 4:9 a onda gubimo od Albe kod kuće, idemo na 4:10. Sledeća utakmica Real kod kuće idemo na 4:11. Sreća što narednu posle Reala igramo protiv Makabija na gostima bez publike kad odemo na 4:12, jer ćemo protiv Panate opet u gostima da se malo dignemo i odemo na 4:13. Taman da odemo u Tursku na Fener bez očekivanja i vratimo se sa 4:14. I da u najboljem raspoloženju dočekamo derbi u praznoj Areni i odemo na 4:15. Jer se to čeka da ustane kuka i motika i govnjivim motkama se uđe na Kalemegdan i otera ameba? 

 

Edited by Čočo
  • Like 1
  • Ha-ha 3
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

12 minutes ago, CuaTheTime said:

luzerski mentalitet jednom, luzerski mentalitet uvek

 

Seljacki, da komsiji crkne krava. Partizanova dominacija pod Duletom i nasa pod Covicem se zasnivala ne na napretku i unapredjenju kluba vec na gazenju i osiromasavanju protivnika i onda dominiras nad lesinom.

 

Tek sad kad su iste pare vidi se ko bolje radi i ko ima sportski pedigre. Nazalost ne mi.

  • Like 3
  • Ha-ha 1
  • Tuzno 1
Link to comment
Share on other sites

19 minutes ago, Bad said:

Petorka koja najviše provodi na terenu je Dozier, Naneli, Panter, Ledej i Kaboklo.
 

Mi za igranku tog tipa para nemamo, otišle u efenpe.

 

 

Kako da imamo kad se daje i to sto imamo nekom Kuzmicu koji je ukupno odigrao od pocetka sezone 3 minuta?

Iz godine u godinu mu se produzavaju ugovori

  • Like 4
  • Thanks 4
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, John Terry said:

 

Seljacki, da komsiji crkne krava. Partizanova dominacija pod Duletom i nasa pod Covicem se zasnivala ne na napretku i unapredjenju kluba vec na gazenju i osiromasavanju protivnika i onda dominiras nad lesinom.

 

Tek sad kad su iste pare vidi se ko bolje radi i ko ima sportski pedigre. Nazalost ne mi.

Kako smo mi to konkretno gazili i osiromasavali protivnika?

  • Like 4
  • Love 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...