Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

3 minutes ago, Stefi88 said:

Kako Mile rece, u Igri su bili Lojd, Hilijard i ne secam se treceg imena...

Ali nama uvek neko ili malo fali...

Zamislite Sengenliju i Lojda na ovu ekipu... Brutalno

I opet to nebi bio toliko skup tim...

Био би 3.5м скупљи од овог и укупно би изашао на близу 14м, што је свакако скуп тим и то сигурно немамо и сигуран сам да тако нешто никад није ни било у оптицају.

Мени се чини да смо ми тражили још једно добро појачање на ово што имамо, па када су отпале све добре опције на 4, почели су да се помињу Лојд и остали на 2. Вероватно смо на томе и сада и чекамо евентуалне опције из Америке у октобру.

Link to comment
Share on other sites

Pošto otvaramo sezonu u Areni protiv Asvela, a potom i Monaka odlučio sam da gledam njihov međusobni duel, da vidim šta nas čeka.

Slobodno mogu da kažem da je Asvel najmanje kvalitetan od svih EL ekipa uključujući i Albu koja ima mnogo boljeg trenera. Jeste početak sezone i timovi su neuigrani ali ono što Asvel radi se graniči sa EK nivoom.

Što se tiče Monaka oni su bili bez Kembee, Žaitea i Lojda (koji sigurno neće igrati protiv nas) i igrali su koliko im treba na pogon Džejmsa i Okoba.

Zaključak: Asvel se mora dobiti rutinski pogotovo ako se vrate Šabaz, Hanga i Davidovac.

 

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Bruda said:

Pošto otvaramo sezonu u Areni protiv Asvela, a potom i Monaka odlučio sam da gledam njihov međusobni duel, da vidim šta nas čeka.

Slobodno mogu da kažem da je Asvel najmanje kvalitetan od svih EL ekipa uključujući i Albu koja ima mnogo boljeg trenera. Jeste početak sezone i timovi su neuigrani ali ono što Asvel radi se graniči sa EK nivoom.

Što se tiče Monaka oni su bili bez Kembee, Žaitea i Lojda (koji sigurno neće igrati protiv nas) i igrali su koliko im treba na pogon Džejmsa i Okoba.

Zaključak: Asvel se mora dobiti rutinski pogotovo ako se vrate Šabaz, Hanga i Davidovac.

 

Sad sam krenuo da pitam da li je neko gledao meč da baci par utisaka o Asvelu 👍

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Odgledao Asvel-Monako upravo se zavrsio mec. Bilo je egal minut ipo pred kraj a onda ih je Majk Dzejms ubio ludom trojkom i ubio moral a SO je bas zapeo da ih dobiju sa sto vecom razlikom cak je zvao i tajm aut na 24 sekunde pred kraj i na 9 razlike vodjstva. Verovatno zbog potencijalne kos razlike. Uglavnom izgubi Asvel 8 razlike.

 

Monako bez Kembe (mislim da ga nisu uopste registrovali za domacu ligu), Lojda i Zaitea. Asvel bez Lajtija samo. (doduse bio je na klupi ne znam sto nije ulazio)

 

Nije nam ni blizu po kvalitetu Asvel, ali imaju sa cime da nas napadnu i bice znacajno uigraniji od nas. Pripreme su poceli nesto tipa 10 dana pre nas s obzirom da im je domace prvenstvo pocelo 15 dana pre naseg, a onda kad su igrali protiv nas prijateljsku pre 20 dana to im je zapravo bila generalna proba pred pocetak prvenstva. Tako da su oni zakljucno sa veceras odigrali 4 zvanicne utakmice a odigrace i 5tu do nas  prekosutra sto znaci da igraju 1og, 3eg i 5og sa nama. Ne znam iz kog razloga igraju prvenstvo dve utakmice u 3 dana. Neko ce reci da je dobro da imaju mec 2 dana pre nas zbog umora, ali mislim da u ovoj fazi sezone umor moze biti na nekom minimumu. Deluju fizicki poprilicno spremno svi. Bice puna arena, kvalitetniji smo individualno i sve to stoji da je dosta toga na nasoj strani, ali oni su znacajno uigraniji od nas ocigledno i ne bih potcenio uigranost kao faktor i mislim da ce nam biti dosta tesko da dobijemo taj mec.

 

Sto se tice utakmice od malopre tice, Lovernj jako dobar i najbolji na utakmici kao Tobi kod nas juce. Istakli su se i De Kolo i Li kao dvocifreni. Dzekson se nije video sve vreme dok je bio na parketu za 16 minuta. Nadam se da nece da proradi protiv nas. Majk Skot 0 velika i u odbrani i u napadu. Luvavu je dobar defanzivno, pretpostavljam da ce da cuva Giedraitisa ili Nedovica.

 

Mi sa onom postavom od sinoc uopste nismo neki veliki favoriti tu. Ako budu igrali Sabaz i Hanga to je vec druga prica.

 

edit: @Stanko1997 odma dodje.

Edited by Brat od Korneta
  • Like 1
  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Stanko1997 said:

Sad sam krenuo da pitam da li je neko gledao meč da baci par utisaka o Asvelu 👍

Okosnica tima je De Kolo-Lovernj-Frenk Džekson i bukvalno sve ide preko njih, prva dvojica su daleko od svog prajma i ne igraju odbranu uopšte, dok Frenk iz nekog razloga nije igrao puno.

Ostali akteri Majk Skot, 37-godišnji Kahudi par francuskih igrača koji nisu ništa posebno, Paris Lee za kojeg znamo šta je i Lajti koji nije ni igrao i TLC.

Baš baš skromna ekipa i odlično što protiv njih otvaramo.

  • Thanks 1
Link to comment
Share on other sites

Izuzetno debilan raspored francuske lige, to moze da nam bude od koristi.

 

Asvel je potpuno neubedljiv, naravno pocetak je sezone i niko ne izgleda kako bi zeleo, ali pricam o suvom kvalitetu koji im definitivno fali. 
 

Veceras ruzna utakmica protiv oslabljenog Monaka, na kraju i poraz kod kuce. Bitno je reci da su 3/4 poena ekipe postigli De Colo, Lovernj i Paris Lee, da bi se ilustrovao problem sa kvalitetom. Nisam siguran da li im je falio neko veceras, svakako se mnogo vise ocekuje od Frenk Jacksona, ali mislim da smo jasan favorit u cetvrtak i ne treba bezati od toga. Nadam se pobedi koja ce znaciti ekipi u svakom smislu!

Link to comment
Share on other sites

   za Topicev razvoj je mnogo bolja opcija da bude u Megi nego kod nas...mlad je jos, otisao u tim gde ce mu sve biti dozovoljeno, protivnici ce praviti taktiku da probaju njega da odbrane, uglavnom najbolja moguca opcija za njega...

 

  takodje jedno zapazanje, mislim da nam je nekako najbolja visoka postava Tobi/Bolomboj i da oni sasvim korektno zatvaraju def skok u tandemu a u napadu sa njima ima dosta opcija...

   

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Jedan apel na vreme dok se ne zapati ovde... Nemojmo više bratinu Rokasa da oslovljavamo sa tim ljakse nadimkom "Gidra" iako je bilo simpa u startu jer dasa ipak ima internacionalno hard-rock ime.
Kada igramo protiv Barse...tih 7 tekmi razlikovaćemo ga po lepšem šutu i najlepšem dresu.



  • Like 7
Link to comment
Share on other sites

Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje vezano za sezonske. Da li možda neko zna da li će se u Areni striktno pridržavati sektora koji piše na karti, ili se npr. sa sezonskom za sektor 407 može ući i na neki drugi na nivou 400.

 

Pitam jer bih gledao sa još 4 drugara koji imaju karte za drugi sektor, pa da znam da li bih mogao da sedim sa njima ako uzmem sezonsku za neki od preostalih.

Link to comment
Share on other sites

6 hours ago, Born Ready said:

Pozdrav ekipa, imam jedno pitanje vezano za sezonske. Da li možda neko zna da li će se u Areni striktno pridržavati sektora koji piše na karti, ili se npr. sa sezonskom za sektor 407 može ući i na neki drugi na nivou 400.

 

Pitam jer bih gledao sa još 4 drugara koji imaju karte za drugi sektor, pa da znam da li bih mogao da sedim sa njima ako uzmem sezonsku za neki od preostalih.

Uđeš na svoj sektor i posle sedneš gde hoćeš jer nije numerisan nivo 400

Link to comment
Share on other sites

Nemam neka očekivanja od Dalibora, bio bih zadovoljan da, ako je već ostao, uskoči povremeno u ABA ligi, poput uloge koju je imao protiv Igokee, kad nam odsustvuje više igrača.

Za nešto preko toga, minute i ulogu u EL - mislim da je nerealno, nije pitanje njegovog straha, stegnutosti i sl. Jednostavno, nedostaje mu mnogo košarkaških elemenata, a ne vidim nijedan kvalitet za EL nivo koji bi te nedostatke kompenzovao.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...