Jump to content

KK Crvena zvezda 2023/24 - Zadovoljština


ćušpajz

Recommended Posts

1 hour ago, Nini3112 said:

Niko da pohvali Bolomboya ali meni je covek savrsena izmena kad nam fali malo defanzive(a falice nam),uz neki alley i ranpu moze da bude bas koristan

 

Bas sam ga pohvalio na live temi juce kad sam video da ga neki kude.

Kad je usao skok u defanzivi koji je do tada stucao se stabilizovaao i na svakoj utakmici skine neku bananu.

Link to comment
Share on other sites






Slažem se. Ali ne verujem baš da smo imali mogućnost da koristimo tu Arenu za treninge i media day, a da nismo hteli.


Kad i da treniramo od deset dana sveckog u rvanju pa tri rasprodata koncerta Prijovićke do juče. A slede
...Gibon 20-i i 22-i oktobar. Hauzer 24-og, pa IL Divo 28-og.
U novembru Merlin ima 4 koncerta, Lukas jedan. Pa do novaka...Imortal Ilić, Dragana Mirković...i još neki nikad čuo.
Icepaćemo se od treniranja u Areni i mi i komšiluk.


  • Ha-ha 9
Link to comment
Share on other sites

11 minutes ago, Wingwalker said:





 

 


Kad i da treniramo od deset dana sveckog u rvanju pa tri rasprodata koncerta Prijovićke do juče. A slede
...Gibon 20-i i 22-i oktobar. Hauzer 24-og, pa IL Divo 28-og.
U novembru Merlin ima 4 koncerta, Lukas jedan. Pa do novaka...Imortal Ilić, Dragana Mirković...i još neki nikad čuo.
Icepaćemo se od treniranja u Areni i mi i komšiluk.

 

 

Moramo da organizujemo nešto da kao naš trening bude koreografija nekom pevaču ili grupi 😂 to nas jedino vadi

  • Like 1
  • Ha-ha 1
Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, Miki28 said:

Kalinic sledece sezone u Zvezdi. Da je pametan bio, trebao je i ove.

Da gledam ga sada u ovoj nikad slabijoj Barsi, uopste ne treba da je tu, vec u Zvezdi ove godine, bilo bi top i za njega i za nas... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Wingwalker said:





 

 


Kad i da treniramo od deset dana sveckog u rvanju pa tri rasprodata koncerta Prijovićke do juče. A slede
...Gibon 20-i i 22-i oktobar. Hauzer 24-og, pa IL Divo 28-og.
U novembru Merlin ima 4 koncerta, Lukas jedan. Pa do novaka...Imortal Ilić, Dragana Mirković...i još neki nikad čuo.
Icepaćemo se od treniranja u Areni i mi i komšiluk.

 

 

a kad odu Teo i Nedovic da se razmrdaju u Areni svi se na forumu bune 😑

5 minutes ago, Stefi88 said:

Da gledam ga sada u ovoj nikad slabijoj Barsi, uopste ne treba da je tu, vec u Zvezdi ove godine, bilo bi top i za njega i za nas... 

moja najveca zelja...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Lojdara brat dok se oporavi ostaće mu neka sića minutaža pored Kembe, Jamesa i Okoba.
Rešenje se samo nameće.

Nedari ništa ne verujem. Nikad pouzdan na klubskom ni reprezentativnom nivou. Posvećen ni blizu levela koji zaslužuje taj fizio, skil set i talenat. Gledam danas reprizu sa Igokeom...te kretnje. Pod kojim uglom mu je telo u prodoru. Najelegantniji ali i najluksuzniji EL bek.



  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...